Nejvyšší placené modely na světě udělají vaši oči vodu

Anonim

Přesuň se na paní Bundchenovou. Po neuvěřitelných 15 letech v prvním místě je Gisele oficiálně odtržen jako světově nejvýnosnější model. A skutečnou hvězdou, ne méně.

Kendall Jenner je nyní držitelem koruny v ročním žebříčku nejlepších placených modelů Forbes, což je soutěž, kterou zažila v roce 2017 s obrovským počtem 22 milionů dolarů. Jenner získal kariéru jako nejlepší díky výplatě výdělků z Keeping With The Kardashians oděvní linka se svojí sestrou, četné sociální média podporují a významné smlouvy s likes Estée Lauder, Adidas a La Perla.

Bundchen si vzal za sebe úctyhodné druhé místo se 17, 5 miliony dolarů. Navzdory tiššímu roku, na který byl zvyklý ve svém rozkvětu v Victoria's Secret, brazilská bomba ještě představovala několik vysoce placených kampaní, včetně vůně Carolina Herrera a šperků Vivara.

Zaokrouhluje tři nejlepších modelů - Chrissy Teigen - Sports Illustrated cover model, poznamenal foodie, manželku Johna Legenda a spáchal Donalda Trumpa Twitter troll - který se poprvé připojí na seznam s 13, 5 miliony dolarů.

Společně 10 největších placených modelů na světě získalo kumulativní 109, 5 milionu dolarů v období mezi červnem 2016 a červnem 2017. Zjistěte, kdo provedl řez ve výše uvedené galerii.

1/10

# 10 Ashley Graham

5, 5 milionu dolarů USD

2/10

# 9 Bella Hadidová

6 milionů dolarů USD

3/10

# 8 Liu Wenová

$ 6.5 milionu USD

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den