Proč potřebujete jíst tuku, aby se snížila váha

Anonim

Kvalita našeho života závisí na kvalitě našich myšlenek, na tom, jak se rozhodujeme paliva těla a jak dobře se pohybujeme. Přesto jsme společnost plná negativity, rychlého občerstvení a apatická postoje.

Jako bývalý voják zvláštních sil a nyní advokát v oblasti zdraví se neustále snažím vzdělávat lidi o tom, jak správně dbát na jejich fyzické a duševní zdraví, ale jediná otázka, kterou dostanu, je "Scott, co mám jíst?"

Debunking mýty

Řekni co teď?

Každé ráno na snídani mám 4 vejce, 2 slaninu, 1/2 avokádo a šálek kávy - a samozřejmě espreso.

Po celá léta se potravinářský průmysl vyhýbá konzumaci jakékoli formy tuků a tlačí stravu s nízkým obsahem tuku v našich tvářích. Jedli jsme tuky bez sacharidů, což zase způsobilo, že jsme hladoví a těžší než kdy jindy. Jako národ jsme v současné době nejtvrdší, jakou jsme kdy utrpěli, a umírali na nemoci související s potravinami. Ukončete poslouchání potravinářského průmyslu v miliardách dolarů a poslouchejte fakta, která vám dám, abyste jedli o stravě s vysokým obsahem tuku pro snížení tělesné hmotnosti a celkové zdraví a pohodu.

Pokud chcete vystupovat na svém vrcholu, mít rozkrájenou postavu a mít dostatek energie na to, abyste dům vycvičovali, je čas, abyste přepnuli tělo z používání sacharidů jako paliva do stroje na spalování tuků.

Tuk zlepšuje citlivost na inzulín a zrychluje hoření tuku

Boj s dobrým tukem

Vaše tělo vyžaduje slušné množství tuku, aby zůstala štíhlá. Snížení příjmu karbidu a jeho nahrazení zdravými tuky může zlepšit citlivost na inzulín, snížit zánět a podpořit váš metabolismus.

Hlavní úlohou inzulínu je regulovat hladinu cukru v krvi. Inzulin se chová jako přepínač, po jídle během prvních několika hodin spalujete sacharidy na energii a ukládejte extra kalorie jako tuky. Když je vypínač vypnutý a inzulín je vyčerpán, začnete spalovat tuky jako palivo.

Jednoduše řečeno, pokud udržujete nízkou hladinu inzulinu, budete spalovat svůj vlastní tělesný tuk. Vypnutí vysokých škrobových sacharidů pro alternativu s vysokým obsahem tuku znamená zrychlení spalování tuků. Naše těla nikdy nebyly navrženy k jídlu vysokých škrobů nebo cukrů. Výrobky z obilovin a koncentrované cukry byly z lidské výživy nepřítomné.

Tuk rozdrtí potravu Cravings & vyplňte si na delší dobu

Držte se plné déle

Není nic horšího, než jíst nižší kalorie, která vás pořád hladí. Jíst velké potraviny s vysokým obsahem tuku vás naplní delší dobu. Spárujte je s dobrou dávkou bílkovin, která podstatně potlačí váš hlad a chuť.

Inzulín výrazně ovlivňuje pocit hladového; způsobuje hlad tím, že snižuje hladinu cukru v krvi. Když dostanete příliš mnoho inzulínu, vaše krevní cukr klesá a dostanete strašidelně hlad. To může vést k tomu, že konzumujete mnoho jídla a získáváte váhu.

Když budete jíst potraviny, jako je bílý chléb a brambory, vaše hladina cukru v krvi se bude zvyšovat s nárůstem inzulínu během několika minut, takže výsledný nával inzulínu uchovává krevní cukr o několik hodin později, což způsobí, že hladina krevního cukru je nižší než předtím, než jste jedli.

Tehdy se vaše tělo začne domnívat, že je nedostatek paliva, ale inzulín je stále dost, aby vám zabránil spalování vlastního tuku. Konečným výsledkem je hlad a chuť více sacharidů.

Tukové hormony

Vyvážený příjem tuku může dělat zázraky

Estrogen, testosteron, adrenalin a inzulin jsou extrémně důležité chemické masáže, které ovlivňují mnoho aspektů vašeho celkového zdraví. Endokrinní systém pracuje společně na řízení hladiny hormonů, které cirkulují v těle. Konzumace nejrůznějších potravin s vysokým obsahem mastných kyselin s krátkým, středním a dlouhým řetězcem je klíčem k udržení vašich hormonů pod kontrolou.

Vaše tělo potřebuje různé druhy tuků k tvorbě hormonů, včetně nasycených tuků a cholesterolu. Nejenže jsou tyto základní tuky základními stavebními kameny pro produkci hormonů, ale udržují nízké úrovně zánětu, zvyšují váš metabolismus a podporují úbytek hmotnosti a vyšší celkový svalový zisk.

Na konci dne se tělo přizpůsobí tomu, který zdroj paliva je dán, nedochází k poklesu výkonu, pokud jste na stravě s vysokým obsahem tuku ve srovnání s dietou s vysokým obsahem karbidu. Ať už si myslíte, že jste si v minulosti přečetli, udělat další výzkum a zjistit fakta. Rozhodla jsem se jíst větší množství kalorií z tuku, abych mi pomohla dosáhnout optimálního složení těla a pozitivních metabolických adaptací.

Nejen, že vám pomůže zůstat nakloněný, posiluje imunitní systém, udržuje zdravé kosti, zajišťuje energii a strukturální integritu buněk, chrání játra a zvyšuje tělesné použití esenciálních mastných kyselin. Neměli byste ve vašem Ferrari vezmout palivo, tak proč nezačnete léčit vaše tělo stejným způsobem?

Zdravé tuky, které potřebujete jíst

co potřebujete vědět o konzumaci tuků

Spotřejte tuky správnou cestou s těmito potravinami, které jsou navrženy pro práci s tělem.

 • Losos
 • Avokádo
 • Kokosový olej
 • Máslo z máty
 • Vejce
 • Slanina
 • Tuňák v olivovém oleji
 • Máslo
 • Cukr a čokoláda bez cukru
 • Neprůstřelná káva
 • Lněná semínka
 • Kokosové mléko
 • Krém
 • Olivy
 • Kuřecí stehno
 • jehněčí

Slovo varování.

Buďte opatrní, abyste nezvyšovali tuky, aniž byste snižovali příjem sacharidů, nebo že vaše tělo bude mít dva zdroje paliva, což vám zvětší váhu.

Scott Evennett je bývalý australský komando a odborník na zdraví, fitness a mentalitu. Jeho vlastní programy výživy najdete prostřednictvím jeho stránek

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny