Co musíte jíst pro vyšší sílu a vytrvalost

Anonim

Výživa je jednou z nejkomplikovanějších, nejasných a dokonce obávaných oblastí, kde se lidé mohou vypořádat, když chtějí zlepšit svůj fyzický a duševní stav - a ve všem čestnosti jsem zcela pochopil.

Když máte denně stovky různorodých diety, je těžké vědět, co jsou dobré informace a co ne. Tam je obrovské množství "odborníků" - kteří všichni tout své vlastní "vzorce pro úspěch".

Nicméně, dovolte mi objasnit něco předtím, než pokračuju - nejsem odborník na výživu, ani se nepovažuji za odborníka - ale můžu tvrdit jednoznačně, že mám několik let zkušeností v řadě různých oborů, které mají je třeba řešit všechny potřebné specifické potřeby.

Celé roky jsem se snažil učit co nejvíce a pokusem a omylem zjistil, co mi nejlépe vyhovuje, aby dosáhlo špičkového fyzického výkonu bez ohledu na to, čím to je.

Kdo mám poradit?

Nějaký intro

Pro ty, kteří si neuvědomují, že jsem se musel naučit jíst odpovídajícím způsobem pro následující disciplíny v průběhu let:

  • Profesionální sport (Fotbal / Fotbal)
  • Gymnastika
  • Komando
  • Funkční sportovec
  • A naposledy Ninja Warrior

Jak vidíte, každá disciplína vyžaduje pozoruhodně odlišný přístup k výživě, jelikož cíle pro každého jsou velmi, velmi odlišné.

To, co dělám, může být v rozporu s tím, co děláte, nebo s tím, co vám ostatní učinili, a pokud tomu tak není, žádný problém. Jsme všichni jiní a všichni potřebujeme najít to, co pro nás nejlépe funguje jako jednotlivci.

Ale pokud je něco jiného, ​​doporučuji vám, abyste se o tom dozvěděli víc. Moje matka vždycky říkala: "Nikdy nebudeš litovat, že se vzděláváš sám".

Zde je moje nutriční "tajemství" pro dosažení vašeho špičkového fyzického výkonu.

Zůstaňte živin-hustý

Udržujte je čisté, přirozené a jednoduché

Zaměřuji se na potraviny bohaté na živiny. Zajišťuji, aby každé jídlo obsahovalo sacharidy, tuky a bílkoviny (tj. "Základní"), takže mám dostatek energie na trénink. Poslední věc, kterou chci dělat, je bojovat s obtížnou bitvou, protože jsem nespal dostatek jídla.

Carb It Up

Žádný spagel

Před tréninkem budu mít o něco vyšší množství sacharidů, takže mé zásoby glykogenu nejsou vyčerpány. Tento jednoduchý hacker v posilovně mi dovolí trénovat na delší a těžší období.

Pokud jste někdy cítili "vyčerpaný" během tréninku, je to jeden způsob, jak to řešit. Dobré sacharidy jsou potraviny, jako je zelenina, ovoce jako jablka a banány a ořechy (mandle, vlašské ořechy), semena (chia, dýňová semena) a celá zrna (hnědá rýže, oves).

Obnovení práva

Znáte prášky

Vsadím se, že jste to slyšela několikrát. Faktem je, že tento princip je klíčem k dlouhodobému úspěch a dosažení cíle. Po každém zasedání je pro mne nejdůležitější prioritou konzumovat některé Performixové proteiny, které pomáhají obnovit. Je to velmi jednoduché - ale pokud nemáte doplňování paliva, neděláte si žádnou laskavost.

Blend For Benefits

Správný druh tuků

Vždy míchám avokádo nebo přírodní arašídové máslo s mými třesy. To mi pomáhá poskytovat základní tuky, po tréninku. Ačkoli jsou tuky pomalu tráví, spojí se se sacharidy jako s mým hlavním zdrojem paliva, pro trénink na vysoké intenzitě a / nebo delší tréninku.

Zůstaňte konzistentní

Udržujte disciplínu

Zapomeňte na unavené pojmy "diet" a "zdravé" návyky. Špičková fyzická výkonnost je dlouhodobě usilována, dosažena a dosažena. Chcete-li, abyste tuto stravu podpořili, musíte vynutit změnu životního stylu .

Odmítám uvěřit, že zavázání k metodám, o kterých je známo, že zlepšují vaši kvalitu života, je "příliš těžké" nebo "v minulosti nefungovalo". Mluvím s členy mého odborného programu každý den, kteří absolvují náročné kurzy a nacházejí úžasné úspěchy. Všechno je možné.

Správná myšlenka

Najděte tu vnitřní sílu a pokračujte v jízdě

Moje "tajemství" spočívá v tom, že neexistuje žádné tajemství. Udržujte věci jednoduché a efektivní. Neexistuje žádná zázračná pilulka nebo neobjevená strava, kterou mám v držení. Vše, co potřebujete, jsou správné zásady a vůle k prosazování, dokud se nestane normou.

Scott Evennett je odborník na zdraví, fitness a myšlení, který sloužil v australském velitelství speciálních operací (SOCOMD) jako australský komando

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled