Co mohou lidé nosit v první den, aby dosáhli správného dojmu

Anonim

Vědět, co nosit na první rande, může být obtížné pro chlapce. Chcete, aby vaše datum opustilo rozjímané myšlení, že nemusíte s vámi něco změnit - oblečení v sobě. Až do třetího data, tedy kdy se opravdu ocitne za perfektní vlasy, jistě vyjde dobře upravená tvář a bezvadný styl. A pak je to, no, příliš pozdě.

"Když přijde na někoho na první rande, je velmi těžké vyřešit, co se má nosit, " říká Dalton Graham, módní blogger a zakladatel The Tailored Man. "Existují dvě možné chyby, které můžete udělat; jeden není dostatečně oblékavý nebo druhý je přehnaný. "

Konsenzus? Mějte to šikovný příležitostný. "Pak přidejte šplouchání kolínského ne příliš silného kolínku a vy jste na cestě, " žádá Graham.

Celá cesta, která vám pomáhá, je klíčovými body a tipy pro to, co máte nosit první den. Chyť se špatně a vy se ocitnete jako ospravedlňovaný uchazeč o další sezónu The Bachelorette.

Nikdy nepotěšujte - & - Tie It.Banker Wanker

Ano, muži vypadají ostře v oblecích. Ale oblek a kravata - obzvláště pokud je to košile pro kancelářské košile - se může cítit ucpaná a dává dojem, že jste právě přišli z práce (a vy jste kariéru posedlí?) Místo toho, jak se vám líbí, jako odraz vašeho osobního stylu. Nakonec je cílem dnešní noci volno, nebo alespoň vypadat, jako byste se bavili, říká Dalton Graham, módní blogger a zakladatel společnosti The Tailored Man.

"Opt na čistotu a jednoduchost, " říká Graham. "A nedopusťte chybu překrucování."

Takže pokud je datum ve fantazijní restauraci nebo v divadle, podívejte se na oddělené - ostrý sako a šitý kalhoty - uvolňujte kravatu na noc od košile až do pondělí ráno. Datum je jiný druh podnikání.

Shirt Flirt

Muž, který dokáže snížit impozantní siluetu v košili - jedna z nejjednodušších a přesto pozoruhodných módních předmětů - si zaslouží druhé datum. Od chambry po paisley až po obyčejné bílé, určitě si můžete zahrát barvu, textury a výtisky. Ale dvě věci jsou zásadní: fit a výroba.

Ujistěte se, že je to štíhlé (nikdy hubené) košili, abyste zvýšili svoji postavu, seděli na ramenou a nakrájeli přirozeně směrem dolů k bokům (ponecháte dostatek prostoru pro tu dadbodovou bouchačku, kterou jste získali ve svém pobytu). Pak musí být bavlna: prodyšná, aby omezila nervózní pocity.

Knoflíková košile také vyřeší dilema, že se nebude dostatečně oblékat, říká Graham, zabalil ho a vyhnul se pásu - čistý a jednoduchý. "Křupavé bílé košili je nutností. Pro něco extra přidejte svetr. "Nebo bombardovací bunda, odpovídajícím způsobem upravte paletu barev. Světle denní tóny, tmavé odstíny pro noční data.

Držte je Em Keen, džíny

Další kousek v prvotní výbavě puzzle? "Pěkný džín nebo kalhoty, " říká Graham. Nebo kombinace obou. Opt na džínové džínové kalhoty, ale v kalhotách. Podívejte se na přímý řez: prostorný ve stehně jako kalhoty, ale se zkosenou nohou z kolena dolů. Oříznutá ankled je moderní vzhled nebo jednoduše otočte manžetu, což vám dává příjemný barevný kontrast, protože jste se vydali na okraj, tmavý denim s bílým rozhraním.

10-12 oz. denim je ideální tkanina: natolik závažná, že má lehké kalhoty, ale není tak těžká, že je objemná a tuhá. Lehký vintage wash jean je čerstvý odstín pro letní a denní dny, spáruje jakoukoliv džínovou barvu, kterou si vyberete bavlněnou košili - tričko nebo dlouhý rukáv. Pak ruční rukávy. Sprezzy, udělal pravdu.

Uzavřít dohodu

To, co jste položili na nohy, nebylo nikdy tak důležité. "To samozřejmě závisí na tom, kde je první datum, " říká Graham. "Buď krásný čistý bílý tenisky nebo boty klasické jako RM Williams chelsea."

V podstatě má vaše boty sílu, aby vám dala a odvážela oblečení. Tenistka se obléká formalitami oddělujícími nebo kombinací košile a kalhot, zatímco kožené boty nebo obuv pro šaty - od mniška až po derby brogue - zvednou uvolněnou povahu džínového, trička a svetrového oblečení.

Při výběru obuvi dodržujte nejprve kódy oblékání, které jsou spojeny s místem konání. Sledujte s celkovou estetikou - přizpůsobte si kalhoty vašim botám - a pak jděte do pohodlí. Nedělejte si nové kožené boty z vašeho prvního dne. Uvolnění, kvůli puchýřům, není přitažlivé.

Smacker v Kolíně nad Rýnem

Chceš si vzpomenout na správné důvody, že? Nebuďte ten chlapík, který se v Aqua Di Gio koupí před svým datem, a ptá se, proč se od tohoto data nikdy neslyší. Vybírá moderní a vhodně jedinečnou kolínskou kůru, která vytvoří zájem, ale nenaruší nos.

$config[ads_text5] not found

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common