Nosit tyto Kolín nad Rýnem, pokud chcete změnit datum do milence

Anonim

Pokud byla vaše linka pro sběr Tinder absolutní trailblazer a máte čas a datum v knihách, je logické, že vaše předběžná základna si zasluhuje stejnou péči, pozornost a jemnost jako vaše online fasáda. Dokončovací dotek - po tom, co jste šli na skříň a namočili jste manbun - je perfektní vůně.

Věda nás podporuje v jeho důležitosti. Studie ukázaly, že chlapci, kteří se dostanou na své kolínské spreje, se chovají s větší jistotou než jejich přirozeně aromatickí sousedé. Ale data také dokazují, že olfaction je silný atraktivní filtr. Chytit se špatnou vůní, nebo ji úplně opustit a cítit jako dobře osazená autobusová sedačka, zavede pravidla náhlé smrti na horké datum, které jste plánovali celý týden.

Proto jsme si vybrali osm vonných látek, které budou mít záda, ať půjdete na zmrzlinu nebo si budete sedět pro tři kurzy na nejlepším místě ve městě. Naše výběry zahrnují lehčí a těžší vůně a sezónní možnosti, které vám zabraňují vůně jako taneční parket v nočních klubech ve tři ráno.

Richard James

Chlapci na Saville Row by měli držet své obleky a kravaty? Přemýšlejte znovu. Richard James chce, aby jeho klienti cítili tak dobře, jak vypadají v jeho krajčírství, a to 50ml toaletní voda je jeho první vpád do světa pánského kolínského.

Tato vůně primární ingredience jsou tuberóza a kůže, neobvyklá kombinace, která poskytuje příjemnou rovnováhu mezi bohatými, květinovými odstíny a tradičními, mužskými kvalitami.

Tato vůně je docela bohatá, takže několik jemných postřiků za uší a na zápěstí je spousta. Je to méně než sto dolarů za 50 ml, takže je levný a žádoucí dárek (za předpokladu, že nejste sveden tím nejprve).

KOUPIT 82 USD

Oddělení Bamford Grooming - 1. vydání v Kolíně nad Rýnem

Duo matky a syna z oddělení Bamford Grooming je toto vydání 1 Kolín nad Rýnem všestranné celoroční. Tato vůně kombinuje bohatství citrusového bergamotu a uklidňujícího vetiveru s účinností tradičně-mužského tmavého jantaru a agaru.

Tato vyvážená kombinace těžších a lehčích ingrediencí z něj dělá ideální volbu pro kluky, kteří odolávají překypujícím a pižmovým vůní, ale najdou letní vůně příliš podmanivé. Je k dostání v láhvích o objemu 50 ml, ale pro dosažení požadovaného efektu nebudete potřebovat hodně.

KOUPIT 122 USD

Comme Des Garcons Parfémy - Wonderwood

V případě, že jeho jméno nenaznačuje náznak, Comme Des Garcons 'Wonderwood je navržen tak, aby vám připomněl aromatický zážitek z posezení u krbu (co nejlépe) a jeho silné, dřevěné cedrové a santalové dřevo to činí nezaměnitelná zimní vůně.

Je vyvážená se zbytkovými ingrediencemi, jako je bergamot, vetiver a pepř, které vyrovnávají hmotnost dřevěných ingrediencí. Kolín nad Rýnem je poměrně těžký, blížící se koncem měřítka.

Předběžné dráždění zabije vaši hru. Jděte snadno na spreje a vaše datum nebude mít pocit, že vdechuje cementové bloky se skleničkou vína.

KOUPIT 131 USD

Tom Ford - Noir Extreme

Tom Ford představil Noir Extreme v roce 2015 na pozadí původní Noirovy popularity. Navzdory svému jménu není Noir Extreme vůně, která bude zneklidňovat váš pocit vnímání vašeho dne a nechat je vyškrábat na otevřené okno.

Tato vůně je postaven na jantarové a dřevěné barvě, dvě těžší přísady doplněné bergamotem, černým pepřem a muškátovým oříškem. Tato směs vytváří bohatou, mužskou vůni vhodnou pro po-tmavé příležitosti.

Je dokončen s vanilkou, aby vyvážila a zjemnila celkový profil vůně. Ale pamatujte, méně je více - i když je to Tom Ford (pamatujte si, že tohle hovno není přesně levné).

KOUPIT 125 USD

DR Harris - Arlington Kolín nad Rýnem

DR Harris má záviděníhodné oprávnění držet Královský rozkaz a pokračuje v tradici plnění požadavků na péči britských králů a dalších nespravedlivě bohatých lidí po celém světě.

Tento Arlington v Kolíně nad Rýnem kombinuje citrusy a kapradiny, bohatou a čistou kombinaci, která může fungovat jak v teplém, letním prostředí, tak i v intimnějších oblastech baru nebo restaurace. Není to váţná, pižmová vůně, ale otevírá silně, a proto potřebuje jen málo víc než splash nebo dva s každým oblečením.

Je také umístěn v chladné, vintage vypadající láhvi, která dělá váš dědeček hrdý.

KOUPIT 41 dolarů

Penhaligonův - Endymion Eau De Cologne

Pojmenována v holdě řecké mytologie (ačkoli to není důvod, proč jsme ji vybrali), Endymion Kolín nad Rýnem je další oblíbená vůně vyrobená pod Penhaligonovým královským rozkazem a impozantní, staletou tradicí řemesel.

Endymion se může pochlubit citrusovými a květinovými poznámkami, které kombinují sladší atributy bergamotu, mandarinky, levandule a šalvěje. Podtóny z kůže, muškátového oříšku a santalového dřeva posilují tuto teplou a letní kombinaci.

Je určen jako lehčí vřelé počasí a bude v létě skvělým kontrapunktorem k vašim těžším kolínkám.

KOUPIT 132 USD

Odin New York - Sunda Formule jedna parfémová voda

Odinova černá řada na bázi Manhattanu čerpá inspiraci z chutí, které se vyskytují v exotických destinacích, a tato vůně Sunda Formula One je určena k vyvolání vůní obchodních cest historických koření.

Tento eau de parfum je založen na tonce, což jí dává pikantní i ovocné prvky s dalšími směsmi cedru, jalovce a pepře. Jako parfém je to mírnější vůně, která nezahladí svíčky na jídelním stole ani plesní po vašem oblečení po praní.

KOUPIT 156 USD

Potřebujete další pomoc.

Jak správně aplikovat a péče o pánské kolínské oblečení
30 nejoblíbenějších pánských kolín, parfémů a parfémů

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny