We Drew Blood prokázat sílu Montblanc nové inteligentní hodinky

Anonim

Hodináři, kteří se chtějí usadit v kategorii dobrodružství, obvykle jedna z dvou cest.

Udeřte nějakého vlivníka do aktivního oblečení pro některé nadbytečné hashtagy, nebo odešlete své nejnovější chytré hodinky hurtling do hromady zubatých hornin s horským motorkářem připojen. Tento horský cyklista.

Odhalování skryté zprávy

Dlouho před tímto sladkým manželstvím mezi mým obličejem, štěrkem, krví a hanebností byl Montblanc - dodavatel luxusního zboží s pravými kořeny v duchu zkoumání.

Vezměte si například své jedinečné logo. Většina by nevěděla, že Montblancovo podpisové šestipodobné bílé logo sněhu je ve skutečnosti horní pohled na horu Mont Blanc, držitele titulu nejvyšší hory v evropských Alpách.

Tento symbol spolu s opakujícím se číslem "4810" na výtvarech společnosti Montblanc je totožnost, která představuje špičku řemeslné výroby, která je podpořena ambicí zasáhnout nové výšky inovací. Je to také záludný kývnutí na výšku 4 810 metrů hor.

Zatímco v Austrálii nemáme pětiletý výletní plavba, máme helikoptéry a tajné středisko, které sedí 1 100 metrů nad mořem. Dost blízko.

Naše malá exkurze do divočiny Queenslandu nám poskytla perfektní příležitost, abychom se s některými z nejnovějších hodinek Montblanc dostali blíže a osobně. Ale než se k tomu dostaneme.

Luxusní mezi mraky

Spicers Peak Lodge zní jako pěkné místo, kde amatérští táborníci jdou na pečené borové šišky a napadnou je medvědi. Není. Nejsou zde borové šišky a medvědi jsou oblečeni jako majestátní krávy, které pasou své nejlepší dny na pozadí národního parku v seznamu světového kulturního dědictví.

S našimi bezprostředními obavami zmizel Montblanc malou skupinu z nás spolu s jejich nejnovější kolekcí hodinek na odlehlém místě, vzdáleném od civilizačních tlaků (a zřejmě i nějakého životaschopného zdroje cigaret).

Bylo to dobrodružství, které představovalo jméno, které bylo po 112 let poháněno zvědavostí a inovací. Spojení mezi Montblancem a Spicers Peak Lodge? Synergie luxusu, pozornosti detailu, inovace a nových výšin mezi těmito dvěma jmény.

Netřeba dodávat, že ubytování poskytlo úroveň služeb, které by konkurovaly většině metropolitních luxusních butikových hotelů - žádný malý úkol, pokud jde o to, že zaměstnanci potřebují bydlet na místě, jen aby udrželi místo v provozu. Co to pro vás a vaše hosty znamená, je relaxace, poznávání, pěší turistika, jízda na horském kole, vynikající stolování, ochutnávka whisky a osobní služby, jako masáže - měli byste to vyžadovat.

Je to jedno z nejméně pravděpodobné lokality, kde najdete tuto úroveň služby, ale pokud najdete prodejní automat na odlehlé horu, nemělo by vás to překvapit.

Přírodní krajina Spicers Peak Lodge vytvořila pro jedinečnou kulisu ročník hodinek z německého luxusního jména.

Montblanc Summit: The Unbreakable Smart Watch

Říkat, že jsme si vzali tuto hodinu za spin, je podhodnocení - bylo to víc násilného kolizního kurzu. S prvními chytrými hodinami, které Montblanc oblékal kolem zápěstí pro správnou jízdu na horském kole, bylo rychle vystaveno nejrůznějším podmínkám, které by se mohly rozpadat pod mechanickými hodinami.

Studené počasí, bláznivý šok, špína, voda, pot. Vezme to všechno, šťastně se ozvalo a řekl čas s jednoduchým klepnutím na svou živou obrazovku AMOLED o síle 1, 39 palce. Čitelnost nebyla vůbec problémem po celý den a sotva jsme zaznamenali váhu na zápěstí bez ohledu na velikost pouzdra 46 mm.

A pak jsme udělali největší zkušební jízdu na summitu Montblanc. Malá poznámka pro začátečníky horských cyklistů: Při překročení strmého kopce rychlostí posetých štěrkem a vyčnívajícími balvany o dvojnásobnou velikost hlavy nezaměňujte zadní brzdy s předními částmi. Levá spojka - přední. Pravá spojka - zadní.

Toto dítě z 90. let BMX vybralo špatně a zjistil, že se po zasunutí gnarly skokem přeskočil přes řídítka k terénu. Kompresní kalhoty byly zničeny, kolena byla krvavá, obličej byl krvavý, rty mírně zbité.

"Krváním?" Byla první slova, kterou jsem vyprávěla našemu průvodce. Jeho odpověď byla "Ach. pij tohle, vyplivni to. "

Pohodlný chlap byl. Pokračovali jsme v dokončení našeho treku s hodinami úžasně nepoškozenou a v plném provozu. Byla to drobná exkurze, která ukázala, že Montblanc má nejen schopnost vyrábět jemné luxusní výrobky, ale také moderní nástroje, které jsou navrženy tak, aby na sebe vzaly vaše největší (špatné) dobrodružství.

Ve své podstatě je Summit provozován na platformě Android Wear 2.0 postavené na inteligentních hodinkách. To umožňuje řadu funkcí, jako je světový časovač s 24 časovými zónami, zabudovaný monitor tepové frekvence, běžící sledovací aplikace a šikovné řešení problémů v oblasti cestování, jako je Google Assistant, Foursquare, Uber a hlasem aktivovaný překladatel. Přehrává také své melodie prostřednictvím připojení Bluetooth, pokud potřebujete utopit svět.

Na estetické frontě summit vyvolává klasický dobrý vzhled díky designové DNA zděděné z kolekce Montblanc 1858. To je vidět v zakřiveném zafírovém krystalu, který poprvé poprvé vystupuje na inteligentní hodinky. Není to nicméně jemné. Hodinky jsou umístěny v robustním pouzdru z nerezové oceli a titanu, což je jeden z definujících důvodů, proč se jeho tvář zdržovala lépe než naše.

Požadavek na přizpůsobení se také setkává s tím, že Montblanc nabízí čtyři různé případy a osm různých popruhů spolu s mnoha možnostmi hodinky, aby vytvořili více než 300 kombinací stylů pro vybíravé uživatele.

Není to špatná věc pro luxusní vinobraní hodinářů, kteří chtějí dobýt nové výšiny v digitálním světě.

ZJISTIT VÍCE

Zajímavé Články

Jarní závod 2015 - den 2 pánská móda s #Peronistyle

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Nejlepší oblečení muži z týden, který byl skvělý. Tom Hiddleston, Tom Holland a Benedict Cumberbatch

Byt Život pro dítě konečného člověka