WATCH: 40 věcí, které jste nevěděli o snowboardovém šampióně Scotty Jamesovi

Anonim

Následující film byl vytvořen ve spolupráci s TAG Heuerem

Srdce v ústech, vítr ve vlasech, gravitace zapomenutý koncept: napadlo jste někdy, jak to je, jako byste se dívat na olympijskou halu z výšky 12 metrů ve vzduchu?

Chcete-li se dostat do mysli někoho, kdo žije pro tyto chvíle, podívejte se na toto video, které jsme udělali s olympijským snowboardovým šampiónem Scotty Jamesem. Dvojitý světový snowboardový šampión Halfpipe a současný vítěz FIS Crystal Globe, řekněme, že Scotty James je pocit by byl podhodnocen.

Z nejlepšího místa, kde si můžete dát kávu na světě, na svůj oblíbený okamžik na olympijských hrách (a způsoby, jak se vypořádat s tlakem), procházíme celou řadou otázek s pravděpodobně "nejoblíbenější australskou sportovní hvězdou v Americe".

Nyní se sídlem v Coloradu, USA, ale stále volá Melbourne doma, James prokázal, humbuk obklopující jej u 15-rok-starý (když on byl nejmladší muž všech konkurenčních národů na Vancouver 2010 zimní olympijské hry), bylo zaručeno.

Jaká je první věc, kterou doporučuje svým přátelům, kteří navštíví Melbourne? Nejpodivnější věc, kterou kdy jedl na cestách? Jak trénuje, když není sníh? Kdo je jeho snowboarding hrdinové? Ach a nejlepší kompliment, který kdy obdržel - což nakonec nebyl jistý, byl kompliment. Podívejte se na odpovědi na všechny tyto otázky a další.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common