Značky peněženky, které nechávají svět vědět, že jste flush & Lovin 'Life

Anonim

Slušná peněženka je nejlepším přítelem člověka. Pokud si na to opravdu myslíš, bude mít všechny peníze, které potřebuješ k nákupu toho zatraceného psa na prvním místě. Samozřejmě existují obecná pravidla a pokyny pro nákup kvalitní peněženky a žádné z nich se nevztahuje na suchý zip nebo nylon.

Pokud potřebujete místo, kde můžete své tvrdě vydělané penny, pak máte štěstí. Vymažili jsme svět, aby našel v roce 2017 nejlepší peněženky pro muže, který nejenže uspokojí různorodé chutě, ale také by měl překonat tchýnu.

Co dělá dobrou peněženku

Existuje pět klíčových oblastí, které je třeba hledat při hledání kvalitních peněženek pro muže: stupeň kůže, konstrukce, obrat, plisované rohy a ryhování. Každá hraje zásadní roli nejen v tom, že slouží svému účelu, ale zajišťuje, že celistvost a dlouhověkost příslušenství budou obstát při testování každodenního zneužívání.

Kůže

Pokud jde o kvalitu kůže, snažte se vyhnout "hornímu zrnu" kůže, protože to jsou kůže, které mají nedokonalosti, které byly obroušeny a pak pokryty pryskyřicí pro vytvoření hladkého povrchu. Vnitřní síla je tam, ale ponechává peněženku víc než plast. Úplná zrna kůže, která nebyla opravena, je způsob, jak jít a také přidává charakter, protože přirozeně stárne.

Konstrukce

Vyhodnocení způsobu, jakým je peněženka vyrobeno, je často ignorováno, ale je stejně důležité jako kvalita kůže. Peněženky jsou vyráběny dvěma způsoby: Otočená hrana. Cut Edge je zkratka, při které je kůže řezaná, sešívána a pak pokrytá pryskyřicí na okrajích. Když tato pryskyřice vyčerpá, odhalí roztrženou kůži. Otočení je tam, kde je kůže ztenčená před šitím, aby se vytvořila hladší vazba. Je to delší výrobní proces, ale bude trvat mnohem déle než druhý.

Obrat

Testování integrity peněženky je nutností, pokud hodláte přenést do jedné velké množství peněz. Jedním ze způsobů, jak to provést, je otestovat šířku obratu (ohyb) a také polohu švu. Úzký obrat je to, co byste měli hledat v kvalitní peněženku, stejně jako šití, které zůstává středem a rovné.

Pletené rohy

Dalším klíčovým ukazatelem pečlivě vytvořené peněženky jsou jeho rohy. Sklopené rohy jsou kožené lepící plochy na okraji, které byly zředěny předtím, než byly zaobleny do zesíleného rohu - to znamená žádné řezání této oblasti. Pokud je roh pravý, byl špatně proveden. Vyhněte se za každou cenu.

Zvýšení

Dobrá peněženka musí obstát při každodenním užívání a opotřebení. Chcete-li zjistit, zda se jedná o tento případ, podívejte se na jakékoliv záhyby na kůži, které byly vyrobeny horkou žehličkou na otevíraných okrajích a slotech karet.

Na trendových stylech

Peněženkové trendy přicházejí a odcházejí stejně jako móda, ale jedním z hlavních důvodů v roce 2017 je neustálé hubnutí pánské peněženky. Díky technologii placených vln, která do značné míry vyvrací potřebu hromadných peněz, které se mají přenášet, se peněženky začínají ztenčovat, aby vyhovovaly jen základním potřebám, jako jsou karty. Není to nutně špatná věc, protože objemné peněženky naplněné inkasem od roku 1999 by už neměly být součástí moderního džentlmenského šatníku.

Když hledáte nejnovější peněženku pro styly mužů, jděte s barvami, textury nebo vzory, které nejlépe odrážejí váš osobní styl. Pokud jste konzervativní, rozhodněte se pro tmavší barvy s minimalistickými vzory. Pro kreativnější typ člověka se podívejte na světlejší barvy, grafické výtisky nebo komplikované povrchové úpravy a řetězové příchytky, které vám předvedou jedinečný styl.

Ačkoli mějte na paměti, že tato peněženka půjde s vámi ze zasedací místnosti do baru, takže to, co si vyberete, bude odrazem vaší osobnosti mezi vrstevníky.

1/20

Thom Browne

Vynikající styl Thom Browne není jen pro vaše obleky. Tato pečlivá pruhovaná billfoldová peněženka byla pečlivě zpracována v Itálii z oblázkové kůže, poté dokončena s ikonami červené, bílé a modré značky. Uvnitř najdete osm slotů pro karty, dva rukávy s účty, dvě kapsy na potvrzení a odpovídající páskové rozcestník.

KOUPIT

2/20

Christian Louboutin

Kreslicí šok červeného křesťana Louboutina je na plné a bezohlednosti zobrazen v peněženku Kaspero, zatímco vnější je vyzdoben kabátem tvrdých kovových hrotů hodných Sex Pistole. Řekněme tomu perfektní peněženku pro punč se sluchátky. Můžete také vyzkoušet držitele karty Kios, pokud se vám líbí vzhled, ale chcete ještě štíhlejší profil.

KOUPIT

3/20

Valentino

Stejně jako ušpiněná estetika, ale chcete něco více zdrženlivě? Vyzkoušejte tuto volbu z Valentina. Polstrovaná peněženka bifold z telecího kůže má pyramidovou čepičku na přední a zadní straně a loga vyražená na zadní a vnitřní straně. Je to trochu rock'n'roll, ale vkusné, aby se v kanceláři objevilo bez toho, aby se na něj dívalo.

KOUPIT

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled