Versace uvádí Dylan Blue

Anonim

Víš, když Gigi Hadid půjčuje svou přírodní krásu do vůně, musí to být alespoň malá žena, co? No, Versaceova nová pánská vůně, Dylanová Modrá, vás může prostě přivézt dívkou vašich snů. nebo alespoň něco blízko.

Dylan Blue je vůně fougère, která je pro ty, kteří nevědí, francouzským výrazem "kapradina" a je jednou z hlavních rodin, do kterých jsou moderní parfémy klasifikovány a typicky mají různé citrusové, bylinné, zelené, včetně květinových a zvířecích poznámek.

Vůně Dylan Blue je doplněna novými a vynikajícími vlastnostmi přírodních citrusů, bergamotu a grapefruitů, v kombinaci s moderními náznaky listu fíků pro svěžest inspirovanou středomořskou oblastí, hloubkou zapůjčení a zaokrouhlováním vůně ovoce.

Tam je také další virile rozměr vůně v cestě fialových listů s pomlčkou černého pepře. Nicméně sofistikované a inovativní dřevěné tóny Dylan Blue Ambrox, papyrus a organické patchouly skutečně vedou k silnému, pulzujícímu srdci parfému.

Intenzivní, svůdné a dokonalé pro moderní muže, ať už v práci nebo v hře, Versace's Dylan Blue je sexy muset přidat do vaší sbírky vůní.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. David Beckham, Bryan Cranston & Miles Teller

Sagitine nabízí stylové řešení pro vaše oblečení

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den

BMW Unleash Limit Edition Cruise M-kolo jízdních kol