Versace uvádí Dylan Blue

Anonim

Víš, když Gigi Hadid půjčuje svou přírodní krásu do vůně, musí to být alespoň malá žena, co? No, Versaceova nová pánská vůně, Dylanová Modrá, vás může prostě přivézt dívkou vašich snů. nebo alespoň něco blízko.

Dylan Blue je vůně fougère, která je pro ty, kteří nevědí, francouzským výrazem "kapradina" a je jednou z hlavních rodin, do kterých jsou moderní parfémy klasifikovány a typicky mají různé citrusové, bylinné, zelené, včetně květinových a zvířecích poznámek.

Vůně Dylan Blue je doplněna novými a vynikajícími vlastnostmi přírodních citrusů, bergamotu a grapefruitů, v kombinaci s moderními náznaky listu fíků pro svěžest inspirovanou středomořskou oblastí, hloubkou zapůjčení a zaokrouhlováním vůně ovoce.

Tam je také další virile rozměr vůně v cestě fialových listů s pomlčkou černého pepře. Nicméně sofistikované a inovativní dřevěné tóny Dylan Blue Ambrox, papyrus a organické patchouly skutečně vedou k silnému, pulzujícímu srdci parfému.

Intenzivní, svůdné a dokonalé pro moderní muže, ať už v práci nebo v hře, Versace's Dylan Blue je sexy muset přidat do vaší sbírky vůní.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled