Unsung hrdinové džentlmenské koupelnové skříňky

Anonim

S obličejovými křovinami, čisticími prostředky a zvlhčujícími látkami, které ovládají většinu zaměření trhu pro péči o muže, je snadné zapomenout na další věci, které nám pomáhají vypadat v našich silách. Holicí kartáčky, nůžky na nehty, loupačky a pinzety se nemusí věnovat tolik pozornosti jako jejich kolegům, ale jsou životně důležité pro celý proces.

Každé a každodenní použití těchto položek pomáhá jejich malým způsobem řešit naše starosti obavy. Právě s tímto článkem svítíme na tyto nevyspělé hrdinové koupelnové skříňky a oslavujeme jejich roli v naší péči o rutinu.

Nehty Clippers

Když otřeseš rukou někoho, máš tendenci si všimnout dvou věcí; uchopení rukou a stav jejich nehtů. Dlouhé a špatně udržované nehty nejsou nikdy dobrý vzhled a jak dlouhé nehty přitahují a zachycují nečistoty, je to jak fyzicky nepříjemné, tak problém pro vaše zdraví. Investujte do dobrého páru nerezových nehtů, abyste udrželi dlouhé nehty pod kontrolou. Klippery zajistí hladký, rovný řez nehtu a vyvarujte se zubatého a špinavého vzhledu.

Plavci na nechty

Pinzeta

Tweezing vlasy z nosu, obličeje nebo obočí nemusí vypadat jako přitažlivé pro většinu mužů, ale to je nejpřesnější a nejúčinnější způsob odstranění chloupků. Pinzety jsou nejúčinnějším nástrojem pro přesné odstranění chloupků, protože vlasy jsou odstraněny z kořene, což umožňuje více času, než se vlasy objeví znovu. Pokud například oblékáte přebytečné vlasy na obočí, je to jak nadbytečné, tak riskantní. Nejen, že se vlasy objeví častěji při holení, ale také se budou zvětšovat. Tak se zbavte toho nevzhledného monobrowu a pokud máte pocit, že jste odvážní, odstraňte vlasy, které vystupují z nosních dír.

Shop Pinzety

Přenosné nožní a ouškové trimry

Pokud nejste dostatečně odvážní k tomu, abyste zaútočili na zbloudilé vlasy pomocí dvojice pinzet, můžete se obrátit na nůžový trimmer. Příklepové nůžky na uši a uši vám umožní vyhnout se nepříjemnému pocitu, který pochází z trýpání vlasů a rychle a pohodlně odstraňuje vlasy. Malé čepelky také zajišťují, že nezanecháte přesnost pro pohodlí. Odstranění přebytečných vlasů je jen další částí procesu péče o vlasy, s trimem na nohy a uši. Tato část vaší rutiny bude jistě rychlá, bezbolestná a pohodlná.

Shop Trimery

Dentální nit

To může nebo nemusíš znát, ale špatné dýchání je často příčinou neinfekce. Pak promluvte s místním zubním lékařem a řeknou vám, že používání nití pomáhá snižovat výskyt kalu, který vám nakonec ušetří spoustu peněz. Věřte mi, vím, když jsem v nedávné době strávil 5 000 dolarů u zubaře. Zajistěte si stůl zubní nití a zajistěte, abyste tuto každodenní praxi přidali do 30 sekund.

Shop Dentální niť

Loofah Sponge

Loafah je důležitým nástrojem pro péči o muže a je často využíván kvůli jeho vnímání, že je pouze pro ženy. Houbovitá houba nabízí neuvěřitelné exfoliační vlastnosti pro celé tělo. Exfoliating vaše obličej pravidelně je důležitou součástí vašeho péče rutina, tak proč ne rozšířit to na zbytek vašeho těla? Odstraňte z ruky, nohou, hrudi zabudovanou mrtvou kůži a špínu a pomůžete předcházet vzniku obávaných obtíží.

Shop Loofahs

Ačkoli tyto položky nemusí obdržet stejnou úroveň fanfáry jako jiné výrobky pro péči o vlasy, jsou nezbytné pro každodenní péči o rutinu. Investujte do některých z těchto nezadaných hrdinů a nechte je, aby přišli na záchranu vašich péčí.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny