Nezapomenutelné příznaky jste připraveni vzít ponoření a práci pro sebe

Anonim

Všichni si fantazírujeme, že budeme vlastním šéfem, který ráno růže rájem, usadíme se na 11am brunch na jedno, a pak neúnavně otvíráme Macbook kolem 13:00. Vyděláváte hodně práce, vlčíte UberEats a rozbíjejte pozdní arvo siesta. Předtím, než to víte, popíjete whisky a nechte se přesně vybírat z toho, komu byste chtěli milovat s vašimi službami, neboť vlny okouzlených klientů vylévají do doručené pošty.

Bohužel toto není podnikání. Jednoduše řečeno: prostě není prostor pro všechny v koncertním hospodářství. Tak jsme si promluvili s Lonely Hunter (aka Richard Johnston) ex instalatér, který si právě založil vlastní fotografický obchod - a nedávno získal Cenu Canon Light - a získal teleskopický (objektiv) pohled na to, pro hobby.

To jsou příznaky, které musíte vystavit předtím, než říkáte adios k vašim 9-5.

Dokázal jsi svou oslavu

Každý ví, že je důležité, abyste vybrali projekt, o němž jste vášniví, jako základ pro váš start. Ale co lidé zapomínají, je to, že když zpeněžujete svůj koníček (ať už se jedná o dřevořezbu nebo forenzní sledování sociálních médií), často se to stává spíše o tom, jak se vydělat peníze a méně o čistších aspektech, které vás zamilovaly s tím. Přestože si Richard udrží své vzrušení, připouští, že jeho přístup k fotografování se změnil od doby, kdy se naplno pohyboval.

"Začal jsem fotografování jako něco, co mi bylo líto ve volném čase, ale jak čas plynul, začal jsem ji stále brát vážněji."

Dosáhli jste milníků

"Myslím, že v každé cestě fotografa přichází nějaký bod, když se začne ptát, jestli je pro vaši práci hodnota a jak se může stačit proti ostatním, " řekl Richard. "Poté, co jsem provedl nějaký výzkum o různých typech soutěží, cítil jsem, že ocenění Canon Light (další je v Brisbane od 1. do 2. září) byla skvělá platforma, abych získal typ zpětné vazby, kterou jsem hledal pro."

"Může to být naprosto skličující, aby vaše práce tam, aby ostatní mohli posoudit, ale aby mohla růst jako fotograf, je to všechno součástí procesu."

Nikdy předtím než vstoupil do fotografické soutěže, řekl Richard: "Nikdy nemohli předvídat skutečné vítězství."

"Vzpomínám si, že jsem si nedokázal vymyslet úsměv z tváře."

"Před vstupem jsem vždycky přemýšlel, jestli jsem měl co dělat, abych fotografoval jako kariéru, ale vítězství v soutěži Canon Light Awards mi pomohlo poskytnout důvěru, kterou jsem potřeboval k plnohodnotnému fotografování - a od té doby jsem se neohlédl, " řekl . Dalo se mu také, zdůraznil: "Příležitost setkat se s neuvěřitelně talentovanými lidmi ... a ukázala se jako odrazový můstek ve své kariéře."

Vzorek Richardovy práce.

Máte přesvědčení v sobě

Když to přijde od svépomocného gurua, to zní lame. Když pochází od podnikatele, který jste si vyrobili sám, musíte přinejmenším přemýšlet o bludném americkém pojmenování.

"Domnívám se, že bych ještě přechod, který by mohl trvat déle. Celá zkušenost mi určitě poskytla některé příležitosti, které bych jinak neudělal. "

Když jsme se zeptali, co se stalo, kdyby nevyhrál soutěž, Richard odpověděl: "Vítězství v soutěži znamenalo, že jsem získal nějaký užitečný pohled na životy jiných profesionálních fotografů a získal pochopení toho, co je potřeba, tam. Na cestě jsem dostala příležitost dostat se za ruce na špičkové vybavení, které jsem v té době ve své kariéře nikdy nepoužil. "

A nebylo to jen vybavení - na cestě Richard byl také uveden, "Tipy od" mistrů "společnosti Canon ohledně nastavení fotoaparátu a přizpůsobení pro různé scénáře, které výrazně zlepšily (jeho) fotografii a učil (co), jak nejlépe vyprávět příběh přes statické snímky. "

Zjistili jste své slabosti

Pokud se chystáte zahájit podnikání, znalost vašich omezení je zásadní. Pro Richarda byla jedna výzva: "Dostaň hlavu k obchodní fotografii."

"Můžete jít a pořídit fotky, dokud se krávy nevrátí domů, ale pokud neobchodujete sami správně a provozujete obchodně efektivně, pak lidé nebudou vědět, kdo jste vy nebo vaše služby."

Trvá to čas a tvrdá práce, ale naopak, odhalil: "Můžeš být velice obohacující, když začneš uspět. Taky rád bych pracoval nyní a to není pocit, s kým jsem byl obvykle zvyklý, když jsem byl instalatér. "

$config[ads_text5] not found

Chtěli jste se zlepšit

"Mám pocit, že existuje tolik různých možností, které můžete vést k určité práci, " řekl Richard. "Možná to není přesně to, co jste měl na mysli, ale mohla by být úzce spjata a poskytovat tolik plnění - pokud ne více."

"Myslím, že každý by měl v určitém okamžiku sledovat své sny!"

Důvodem, proč se Richard věnoval fotografování, nám řekl: "Byla to proto, že jsem se nechtěla ohlédnout ani za deset let a přemýšlela jsem o sobě: Proč jsem to neudělala? Dokonce i když to nebude fungovat z dlouhodobého hlediska, alespoň takhle nikdy nebudou mít žádné ľutování, že se nepokusí. "

Jsi bojovník

"Jak víte, jestli máte to, co je potřeba? Mám pocit, že tato otázka spočívá na tom, kolik odhodlání musíte uspět. Pokud to chcete dost špatně, tak nějak to uděláte. "

Řekl to Richard navrhl podnikatelům: "Zajistěte bezpečnost (jejich) hlavní práci a práci (své) senové zaměstnání na straně v jejich (vlastních) hodinách, dokud se nezačne dostat nějakou trakci. "Pouze vy budete vědět, kdy je správný čas nechat hlavní práci jít, " dodal.

Jste ochotni se učit novým dovednostem

"Na začátku své cesty jsem si neuvědomil, jak důležité je mít kolem mě dobrou síť lidí - a rychle si uvědomil, že ti lidé, s nimiž máte dobré spojení, mohou hrát velkou roli v úspěchu vašeho podnikání, "Vysvětlil Richard.

Další oblast, v níž se musel rychle vylepšit, říká, byl časový manažer. "Často se mi zdá, že potřebuji dělat dvě nebo tři různé úkoly ve stejnou dobu, a proto musíte pracovat co nejúčinněji, aby bylo možné co nejlépe využít každý den."

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common