Tudor GMT Black Bay je Rolex GMT's Affordable Sibling

Anonim

Zeptejte se a obdržíte. Zatímco Rolex odhalil to, co bylo pravděpodobně nejvíce hovoří o hodinkách na letošním Baselworld, jeho pětciferné cenové označení je stále odrazujícím prostředkem pro některé fanoušky požadovaného designu "Pepsi".

Zadejte sesterskou společnost, Tudor. Švýcarský hodinář představil svůj vlastní GMT Black Bay na výstavě vedle Rolexu GMT-Master II a výsledek je docela ohromující.

Tři nápadné náramky na výběr, praktické pouzdro z nerezové oceli o rozměrech 41 mm a cena, která podhodnocuje Rolex o méně než polovinu ceny, je vítězem v knize někoho. A co je nejdůležitější, stále vypadá na díle díky dobře promyšlenému modrému tisku.

Přesný Tudor Caliber MT5652 automatický vypadá po pohybu s hodinami, minutami, vteřinami, datem a funkcí GMT. Pro ty, kteří si nejsou vědomi, funkce GMT určuje místní čas, aniž by ztratil zrak času ve dvou dalších časových pásmech.

Černý ciferník zatím obsahuje podpisy Black Bay, jako jsou ručičky sněhové vločky a bodkované indexy.

To vše je spojeno v kusu, který se může pochlubit 70hodinovou rezervou výkonu a 200m vodovou odolností.

K dispozici jsou tři řemeny včetně ocelových náramků, hnědého koženého pásku "terra di siena" a pásku s červeným pruhovaným textilem.

Místní ceny ještě musí být potvrzeny, ale existuje švýcarská cena, která vidí Tudor Black Bay GMT od hodnoty 3400 CHF.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny