Vyzkoušené a testované, to jsou nejlepší kolínské pánské, parfémové a vonné látky

Anonim

Je to mužská kolínská doba, zlato. Teď, když jsme do roku, jsme připraveni, abychom se dostali do dalšího kola nejlepších vůní pro muže. Letošní výběr vychází z řady nejlepších pánských kolínských a unisexních vůní, které jsme osobně vyzkoušeli a vyzkoušeli.

Najdete zde Valentino, Burberry, Historie parfémů, Creed, Comme des Garcons, Jo Malone, Maison Martin Margiela, Le Labo, Bottega Veneta a další tajemné parfémy z celého světa.

Z orientální, do kořeněné, dřevěné a deluxe kůže vonící muži v Kolíně nad Rýnem, máme vás pokryté několika kuličkovými míčky, stejně jako některé z nejslavnějších kolínských mužů, které existují.

Stručná historie na Kolínské pánské

Kdysi byly příjemně vonící lektvary nutností. Jeden nos byl neustále napaden nepříjemnými pachy kouře, hniloby jídla a otevřených kanalizací. A to byli právě lidé - představte si, co skutečné kanály cítili jako.

Dříve, než začala moderní parfumerie koncem 19. století, parfémy existovaly v některých z nejranějších lidských civilizací. Umění řemeslných vůní se začalo ve starověkém Mezopotámii a Egyptu, poté bylo ještě rafinováno Římany a Peršany.

Znalost parfumerie přišla do Evropy již ve 14. století, částečně díky vývoji na Blízkém východě. Islámské kultury zdokonalily získávání vůní pomocí parní destilace a představily nové suroviny pro průmysl. Díky tomu byly vonné látky připraveny na západ.

Dnešní kolínské dny neplní tak čistě praktický účel, ale slouží zajímavější: pomáhá vám mít štěstí. Spárujte správnou vůni se správným mužem a nějaký druh čarodějnictví se stane. Pokud nevíte, o čem mluvíme, prostě jste se ještě nesetkali s The One (vůně, to je).

Mužské Kolínské tipy

Nejlepší mužské Kolín nad Rýnem musí být zamyšleně spojeno se specifickými situacemi a příležitostmi, ve kterých se bude nosit. Svůdné tmavé, tabákové a dřevěné zápachy vyhovují večerním událostem, zatímco čerstvé nebo citrusové vůně fungují lépe pro každodenní nošení a kancelář.

Poslední věc, kterou chcete udělat, je znát jako "příliš mnoho mužů kolínský" chlap v práci, proto si zvolte vhodně a použijte šetrně.

Většina nejlepších kolínských pánských a vonných látek si můžete zakoupit online, nicméně doporučujeme, abyste je nejprve vyzkoušeli. Postříkejte v obchodě, pak jděte na procházku a uvidíte, jak to voní po 15 minutách. Většina kolínků mužů cítila na každém jiný. Vaše pokožka a feromony reagují s lektvarem na přizpůsobení vůně, což znamená, že nemusíte klesat tisíce na vlastní kolínské kůži, abyste získali něco jedinečného.

Tipy od odborníků

Briony Wrightové, OdeLab.com

"Výběr nové vůně by mělo být zábavné, ale má tendenci být ohromující.

V době, kdy jste vzorkovali vaši čtvrtou průměrnou vůni ve velkém obchodním domě, budete pravděpodobně mít vůní únavu, takže lepší místo, kde začít, je menší boutique se specializací na méně linek, které pro vás provedly některé pozemní práce.

Rozhodněte se, zda jste po něčem svěží a lehké nebo těžší vůni a držte se této kategorie. Pak začněte stříkat. Nezapomeňte, že každá aftershave bude na vaší pokožce cítit docela jinak, jak se to objevuje na kartonovém páskovém pásu, takže se ujistěte, že si otestujete své oblíbené.

Je příjemné, abyste nakonec získali sbírku obsahující vůni z každé kategorie vůně, například citrusovou, dřevitou, květinovou, pikantní a mořskou - tak jste pokrytá bez ohledu na náladu nebo příležitost. "

Samantha Taylorova nejlepší díla, Prázdninová místnost

Osm a Bob
Příběh této vůně je téměř stejně dobrý jako vůně. Ať už je fascinující příběh Albert Fouquet a JFK příležitostné setkání pravdivé nebo ne, tato vůně je v kolínském stylu nadčasová klasika.

Serpentine podle Comme de Garcon
Comme de Garcon se velmi líbí. Serpentin není jen snímek londýnského parku, ale samotného Londýna včetně asfaltu a trávy. Je to zelená vůně s temným srdcem.

Colonia kůže Eau de Cologne Concentrée
Aqua di Parma Colonia je vůně šatníku, která by měla mít každý člověk. Tato poslední inkarnace vezme sofistikovanou svěžest Colonia a kombinuje ji s teplem kůže a lesa. Lahodné. Aplikujte liberálně v zimě.

Dries Van Notten pro Frederic Malle
Intimní autoportrét, který odráží prvky designu Dries, tato vůně je obklopující vůně, která zůstává blízko kůže. Dotek vanilky sladí lesy a koření.

Santal Majuscule od Serge Lutens
Santal Majuscule je poctou santalového dřeva, krémové a kouřové s kokosem. To je perfektní zimní aftershave zabalit kolem vás v chladné noci.

Blue Encens od firmy Comme de Garcon
Miluju tuto vůni, považuji ji za pánskou kolínskou šatnu. Pikantní kadidlo s chladným výbuchem aromatické artemézie, Blue Encens je ideální pro obchodní jednání nebo oběd.

1/30

Maison Margiela Replica Jazz Club

Specifika této specifické vůně známé jako Replica Jazz Club vzkřísí podstatu skrytého Brooklyn Jazz Clubu - kouzelnou základovou vůni pižma, vanilky, tonky, vetiveru a tabákových listů kombinovaných, aby vyvolali známý, ale zapomenutý okamžik. Pokud se hluboko potopíte do koženého křesla s koktejlem, zatímco zónování na sladké melodie saxofonů zní jako tvůj druh noci, pak je to váš druh vůně.
Zachytili jsme tuto vůni v Miláně a je to dokonalá směs dřeva, whisky a kůže s někdy tak jemnou sladkou hranou. Očekávejte poznámky, jako jsou Pink Pepper, Primofiore Lemon, Neroli Oil, Rum Absolute, Clary Sage Oil, Jávský Vetiverový olej, Absolute Tobacco Leaf, Vanilla Bean a Styrax Resin.

KOUPIT

2/30

Osm a bob originál

Tento vzorek se stal JFK podpisem. Má poznámky z jantaru a dřeva. Jen prostě úžasná vůně.

KOUPIT

3/30

TOM FORD Noir Extreme

Tom Ford Noir nabízí plnou mužskou vůni pro muže s rozsáhlými tóny včetně italského bergamotu, verbeny, kmínu, růžové pepře, fialové květy, srdce: černý pepř, muškátový oříšek, toskánská Irisová pryskyřice, egyptský Geranium, bulharská růže a Clary Sage mezi několika dalšími.

KOUPIT

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled