Tyhle Sydney Boxingové gymsy budou mít Kicking Mayweatherův Ass

Anonim

Každý člověk, který si myslí, že je muži, má hluboké fantasy slávy boxu. Testosteron? Validace? Rocky Balboa komplex? Kdo ví - je tu něco o rukavicích Everlast staré školy, které zrychlí srdce.

To však není Philadelphia v roce 1970. Boxování je jiný sport a jak je tomu s jakýmkoli fyzickým pronásledujete v roce 2018, to vyžaduje čas, odhodlání a peníze nejen proto, aby se dostalo dobrého, ale aby se dostalo na první místo.

Věda odhaluje, že mužské pěsti byly navrženy pro boj

Takže pokud uděláte box nejlepším záběrem, můžete vydělat co nejvíce z vašich peněz tím, že vyberete jeden z nejlepších boxerských tělocvičny v Sydney. Od rap-otryskávání studia až po prostorné, high-tech tělocvičny - tento seznam vás pokryje.

Gairy St Clair Boxování Fitness

Ať už jste nevyužili, protože vaše členství v posilovně vypršela v roce 2005, nebo jste aspirační pro, Gairy St Clair je zárukou, že zlepší vaši hru na rukavice a získá vaše srdce. Umístili v Sutherland Shire, nabízejí boxerské kardiologické kurzy a školení pro příští vlnu legitářských bojovníků.

Nemluvě o tom, že členové mají přístup do místnosti pro závaží, takže Gary St Clair je jediným místem pro vaše potřeby v oblasti fitness. Gairy "Superman" St Clair, bývalý IBF World Junior-Lightweight a IBF World Super Featherweight Champion, otevřel a provozoval tělocvičnu. Nemůžeš s tím potrestat.

60 Gymea Bay Road, 2232 Kirrawee

Boxovací práce

Pokud jde o obecné bojové tělocvičny, Boxing Works je už nějakou dobu hlavním pilířem nejrušnějších městských oblastí v Sydney. Nabízí obě hodiny oběda a správné boxerské školení pro ty, kteří se chtějí dostat do amatérských / pro bojů, Boxing Works také založil solidní rep pro trénink MMA, BJJ a Ju Jitsu. Tito kluci mají také místa v Kings Cross, Surry Hills a Glebe. Vážení tělocvična také k dispozici uvnitř.

74 - 84 Foveaux Street, Surry Hills

Firemní fitness centrum

Firemní fitness centrum je pro člověka v chytrých telefonech nejlepší způsob, jak získat ten pocit bojové noci.

Jako součást celkového programu vám schéma firemních stíhačů provede intenzivní 12ti týdenní boxovací režim, jehož cílem bude poskytnout každému, kdo se přihlásí k řádnému boji, na některém ze svých dvouměsíčních událostí firemních bojovníků.

Celá věc je vedena profesionálními trenéry a máte možnost pokračovat v tréninku po dokončení programu.

36-38 Wentworth Ave, Surry Hills

Ultimate Fitness Center

S jedním komplexem v CBD a druhým na severních plážích je bezpečné říkat, že The Ultimate Fitness Center má boxersky ze Sydney na obou stranách mostu Spit, dobře a skutečně pokryté. Ať už jsou vaše cíle cokoli, moderní školicí zařízení Ultimate Fitness Center, odborní instruktoři a jedinečná sestava fitness kurzů zajistí, že prémiová cenovka přichází s epickými výsledky.

305 Kent Street, Sydney, NSW, 2000 (CBD)

7/505 Pitwater Rd, Brookvale, NSW, 2100 (severní pláže)

Bílý límec box

Další kulečníková tělocvična zaměřená na podnikatele v Sydney, White Collar Boxing používá podobnou metodu výcviku a výuky pro firemní fitness centrum.

Celý trénink se provádí s cílem vstoupit do jednoho z pravidelných bojových nocí White Collar Boxing, pod dohledem stálého boxerského trenéra a osobního trenéra Simon Mitchell.

Vůle do bojové noci přichází v podobě jejich populárního schématu "nultého hrdiny" - vaše vlastní zkušenost Eye of The Tiger za 8 týdnů.

14 Carter Road, Brookvale

Bodypunch

Nyní už více než deset let, Bodypunch je přední boxerská tělocvična na Sydney's not-too-inner West. Společnost Bodypunch, založená Billym Husseinem, bývalým vedoucím trenérky v tělocvičně týmu Fenech Jeffe Fenecha, od svého založení vycvičila tři světové šampiony. Samotný Husajn také vycvičil Danny Green a Vic Darchinyan. Úplně pokračování.

Úroveň 3 71/75 Wangee Road, Lakemba

PCYC

Upřímně řečeno, tak hloupé, jak to zní, že PCYC je na tomto seznamu, je pověst, kterou má pro rozvoj mladých boxerů, téměř bezkonkurenční.

V rámci programu PCYC byla od svého vzniku před více než 80 lety vytvořena řada státních a národních kontraktačních společností a nevykazují žádné známky zpomalení. Snadno nejvíce nákladově efektivní způsob, jak se dostat do sportu vážně, a navíc budete pomáhat s celou věcí darování klubu mládeže, která vám přinejmenším přinese karmické body na skóre rozhodčího.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny