Tyto snappy cvičení urychlí vaše ztráta hmotnosti rychleji než jogging

Anonim

Jogging je levná cesta k cvičení, která vám umožní vychutnat si skvělé venku, ale buďme upřímní: je to únavné (v každém smyslu slova). Pokud hledáte něco tak zábavného, ​​že vás inspiruje k tomu, abyste se sami pustili (ať už jste na pohovce v krabičce nebo v rychlém jídle Messina), podívejte se na tyto skvělé tréninky.

Box by měl být nejprve na vašem radaru (a ne jen kvůli Conor McGregor a ten oblek). Podle průzkumu od doplňkové značky Forza, boxing vrcholí seznam cvičení, které vypalují nejvíce kalorií. Jedna hodina v kruhu může spálit neuvěřitelných 800 kalorií.

Co dělá box jako takový účinný způsob cvičení? Je to cvičení, které rekrutuje celé tělo, což znamená, že najednou zapadá do několika svalových skupin. Zahrnuje také opakované výbuchy intenzivní aktivity, což z něj činí extrémní formu intervalu.

Squash zaznamenal ve druhém místě 748 kalorií spálených za hodinu a vybojoval další raketové sporty, protože jeho shromáždění má tendenci trvat déle a mezi body je menší počet přestávek. Hráči tráví vysoké procento svého času sprintem, nárazem, dloužením a zkroucením, který staví svalovou sílu, zvyšuje vytrvalost a zvyšuje flexibilitu.

Float jako motýl, bodá jako velmi vhodná včela

Top 10 tréninků, které vypalují nejvíce kalorií, jsou:

  1. Boxování (800 / hod)
  2. Squash (748 / hod)
  3. Veslování na jezeře nebo řece (740 / hod)
  4. Silnice běžící rychlým nebo středním tempem (700 / hod)
  5. Koupání - přední plaz nebo motýl (680 / hod)
  6. Rugby (614 / hod)
  7. Fotbal (612 / hod)
  8. Silniční cyklování rychlým tempem (604 / hod)
  9. Cvičení tělocvičny - váhy nebo kardio (590 / hod)
  10. Běží na treadmill (580 / hr)

Existují také některé, třeba řekněme, tvůrčí aktivity, které byste nikdy nemuseli považovat za začlenění do svého fitness režimu. Hra na klavír spaluje 100 kalorií za hodinu a pozorování ptáků (nebo pravděpodobně stále stojící dýchání) spálí 101 kalorií za hodinu. Mezitím sex bude baterku 200 kalorií za hodinu.

Během sexu spálíte tolik kalorií než běh po 8 kilometrů. Kdo kurva běží 8 kilometrů za 30 sekund?

- Bob Kostic (@ causticbob) 10. července 2018


Pro ty z nás, které jsou vždy pozdě: dobrá zpráva. Běh po schodech může spálit téměř 300 kalorií než běh na plochém povrchu ( Lékařství a věda ve sportu a cvičení ), který pracuje jako 852 kalorií za hodinu.

Více aktivit, které je třeba zvážit, má koupání: 35 kalorií za hodinu a sledování televize při stojícím: 20 kalorií za hodinu. Naneštěstí u většiny z nás však při sledování televize na pohovce ztratíte celkový počet 0 kalorií za hodinu.

Pokud hledáte co nejúčinněji se zbavit a roztrhat, podívejte se na nejkrásnější boxerské tělocvičny v Melbourne a Sydney.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny