Tyto krátké účesy a účesy pro muže vás dostanou během sezóny

Anonim

Nemocní z chlapců, kteří chodí po krátkých účesů, a přicházejí s ničím, ale vážně potřebují aktualizaci stylu?

Vyšel jste dlouhou cestu od vašeho roku 10 mohawk strukturovaného PVC lepidlem. Nebo možná jste byl částečný na trochu dočasného barvení vlasů, možná Greenday fáze červených a černých pruhů? Byly tam dokonce i módní klenoty a postranní okraje emo období.

Pokud jste svůj účes ještě neuvedli v roce 2018, nejste pozdě - stále je čas na to, abyste získali nový účes. V poslední době mužské dosky dosáhly nových výšin (někdy doslova). Dobře upravené dámy experimentují s řezy, styly a výrobky více než kdy předtím a krátké hledání mužských krátkých účesů, nápadů a obrázků může být časově náročná záležitost.

Pokud se váš účes cítil uvízl v koleji, podívejte se na naši galerii krátkých pánských účesů a účesů z osobností (krátké vlasy králové - stará škola Brad Pitt, Jon Hamm, Adam Levine) a vedoucí představitelé průmyslu jako American Crew a Kevin Murphy. Důvěřujte nám, je zde spousta krátkých účesů pro muže, než se setká s očima. (Poznámka: Pravidelně aktualizujeme tento článek, takže každý měsíc zkontrolujte nové styly.)

Mužské krátké účesy: Tipy a triky

Anthony Nader - kadeřnictví RAW v Sydney

# 1 Textury textura a více textura je tajemství, aby vaše krátké přesné vlasy řezání vypadá fantasticky a ve tvaru po delší dobu. Zeptejte se svého kadeřníka, aby snížil další texturu do dalšího účesu, pak můžete získat více páky a vytvořit ještě chladnější vlasy tvarů na vrcholu.

# 2 Pro dny, po kterých chcete jít s tím roztrženým rozcuchaným pohledem, seberte si vařičovou lištu a to z vás bude vypadat jako kampaň hodná.

# 3 Pro dny, kdy chcete jet na hladší trasu, jdi si láhev kravského hedvábného ženicha.

Phoenix Thomson - americká posádka All Star

# 1 Udržování vlasů krátkých může být často méně než vzrušující, pokud nebudete mít malou délku k práci s. Moje rada pro tuto sezónu je udržovat vzhled všestranný, s přidanou délkou na vrcholu.

# 2 Díky tomu, že dokážete zkrátit svůj krátký pohled do tvaru upraveného a tvarovaného, ​​může být stejně snadné jako při použití výrobku s vysokým leskem a tvarování s hřebenem, aby bylo dosaženo hladšího dokončení. Zkuste sušit americký crew firm gel Hold do vlasů, abyste podpořili a skončili s malým množstvím americké posádky Pomade utěrkou přes povrch, aby vlasy zůstaly na místě a vytvořily vysoký lesk.

# 3 Krátké vlasy znamenají více návštěv v salonu, aby se vlasy udržely ve tvaru a všechny nechtěné vlasy na krku v zálivu. Udržování schůzek na čtyřtýdenní rutinu zajistí, že váš vzhled bude vždy čerstvý.

1/45

2/45

3/45

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny