Tyto pánské šampony a kondicionéry budou zárukou bezvadného mužského vlasu

Anonim

Krátce po tom, co máte výjimečné geny, je dobrá rutina pro péči o vlasy tím nejlepším, co můžete udělat pro zachování zdraví a zdatnosti hřívy.

Ve vašich mladších, méně rozumných dnech jste možná byli spokojeni s nákupním balíčkem 2 v 1 nebo s mini-lahvemi, které přicházely z motelu. Ale teď, když jste člověk a zatraceně vyděšený člověk, jste připraveni zacházet se svými křupkami s TLC, které si zaslouží, a ušetřit na tom, aby to neudělali.

Pouhý objem dostupných produktů postačí k tomu, aby posílali nějakého dobře upraveného pánáře, a proto jsme pro vás vynaložili náročnou práci. Níže najdete deset našich oblíbených šamponů a kondicionérů pro muže.

Bamford Grooming Department Edition 1 Šampon

Spolupráce s matkou a synem Oddělení Bamford Grooming zdůrazňuje kvalitní přírodní ingredience a špičkový design ve všech svých produktech. Denní šampon Edition 1 je formulován s hydrolyzovaným keratinem, který proniká vlákninou vlasů a zvlhčuje zevnitř pro dokonalou hydrataci a uklidňuje pokožku hlavy protizánětlivými vlastnostmi kůry. Vůně smíchá vetiver, bergamot, oud a tmavý jantar pro hluboké dřevinové poznámky vyvážené kořením.

KOUPIT 25, 00 Kč

Baxter Of California Denní posilující šampon a kondicionér

Baxter Kalifornského denního posilujícího šamponu je prvním krokem v "Zpevňujícím systému" značky. Obohacená s pšeničnou bílkovinou, kokosovým extraktem a vitamínem E, nové a vylepšené složení se opravuje a čistí bez sušení a dodává přírodní přísady, které posilují tělo a podporují zdravý růst vlasů. Sledujte ji s denním posilujícím kondicionérem, který dodává vlhkost, lesk, plynulost, vlastnosti rozmazání a pocit mravence.

KOUPIT od 20, 00 dolarů

Kiehl's Grooming Solutions výživný šampon + kondicionér

Při vzácné příležitosti oslovíme vzorec 2 v 1, je tohle. Inspirovaný dřevěnou kombinací aromatického cedrového dřeva, santalového dřeva a eukalyptových esenciálních olejů, Kiehl's Grooming Solutions Nutriční šampon + kondicionér je řešením multifunkčního ošetření božího rána. Vzorec bez síranu a silikonu vytváří krémovou pěnu, která jemně čistí, odstraňuje nahromadění, hladká a kondici a zvyšuje objem.

KOUPIT 20, 00 dolarů

Denní hydratační šampon Label.M

Label.M - oficiální produkt péče o vlasy London Fashion Week - je oceněný řada inspirovaná módou vyvinutou profesionálními stylisty pod tvůrčím pohledem generálního ředitele Toni Mascolo a globálního tvůrčího ředitele Sacha Mascolo-Tarbuck. Denní hydratační šampon z pánské řady obsahuje ženšen, mátovou pokrývku a saw palmetto spolu s inovativním komplexem Enviroshield, který chrání vlasy proti tepelnému stylu a UV paprskům při vytváření struktury pro snadný styling.

KOUPIT Od 15, 54 dolarů

Patricks SH1 a CD1

Založený Bondi místním a podnikatelem Patrickem Kiddem, Patricks zajišťuje, že žádná Aussie nikdy netrpí potřebou prostřednictvím průměrné rutiny. SH1 zahušťovací šampon injekcí silné dávky síly do vašich pramenů, okamžitě otok vlasu pro hrubší hledí zámky. Kondicionér CD1 dále maximalizuje hustotu vlasů pomocí multifunkčního vzorce navrženého tak, aby cílovalo vypadávání vlasů, růst vlasů, zdraví pokožky hlavy a ochranu proti UV záření. SH1 a CD1 jsou k dispozici samostatně nebo jako sada.

KOUPIT Od 33, 00 Kč

Šampon a kondicionér Le Labo

Vlasová vůně založená v New Yorku značky Le Labo vyrábí ručně jedinečné vůně složené z nejlepších světových nosů. Výrobky společnosti, tělo, vlasy a obličeje byly zahájeny právě v loňském roce a mohou se pochlubit značkovými estetickými a rostlinnými receptury. Šampon a kondicionér neobsahují paraben, neobsahuje ftaláty, je uměle bezbarvový, bez krému a vegan. To, co jsou plné, jsou všestranné přísady určené k posílení a opravě vašich pramenů, ke stimulaci pokožky hlavy a zanechání všeho měkkého a lesklého.

KOUPIT 27, 00 dolarů

Malin + Goetz hydratační šampon

Trpí hřívou, která je suchá, poškozená nebo chemicky ošetřená? Malin + Goetz jsou tady, aby si den zachránili svým hydratačním šamponem, výživnou formulací napájenou hydratačními aminokyselinami, posilujícím panthenolem a přírodními rostlinnými výtažky, které zablokují vlhkost a zpátky do života. Světlá a čerstvá vůně láhve pochází z neroli a bazalky, která intrikuje bez přemožení.

KOUPIT 26, 00 dolarů

Oribe

Oribe Hair Care byla založena renomovaným redaktorem a celebritovým kadeřníkem Oribe a veterány kosmetického průmyslu Daniel Kaner a Tev Finger. Výrobky značky využívají technologii péče o pokožku a přírodní přísady pro poskytování vysoce výkonných vzorců, které jsou značně testovány na setu, v zákulisí av salonu. Široké spektrum šamponů a kondicionérů obsahuje možnosti pro každou potřebu a typ vlasů, včetně formulací pro barvené vlasy, blond a stříbrné vlasy, jemné vlasy, suché vlasy, mastné vlasy, hrubé a kudrnaté vlasy a vlasy, které potřebují extra lesk a lesk.

KOUPIT od 14, 00 Kč

Sachajuan hydratační šampon

Sachajuan se sídlem ve Švédsku je řada péče o vlasy, která je zaměřena na výsledky, a je známá z kvalitních přírodních surovin a minimalistických obalů schválených společností Scandi. Každý šampon, kondicionér a stylingová úprava obsahuje patentovanou technologii Ocean Silk Technology, směs živin a bílkovin extrahovaných z mořských řas studené vody, která doplňuje, obnovuje a posiluje vlasy. V suchých dnech dosáhnete hydratačního šamponu, abyste obnovili rovnováhu, opravili poškození, zkrožili křik, zvýšili tělo a odskočili a získali si svou hravost tam, kde patří.

KOUPIT 26, 00 dolarů

Aesop Classic šampon a kondicionér

Narozen od věrného vědeckého výzkumu po mnoho let, Aesop šest šamponů a čtyři kondicionéry účinně řeší potřeby všech druhů pokožky hlavy a pramenů. Náš sortiment je klasický šampon a kondicionér, který se může pochlubit vyváženým, jemným vzorem s přírodními rostlinami a obohacenými bílkovinami. Řada Classic čistí a hydratuje bez odstraňování přírodních olejů, takže je vhodná pro všechny typy vlasů a časté použití.

KOUPIT 29, 00 dolarů

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den