Tyto pánské vůně jsou ideální pro novináře v Kolíně nad Rýnem

Anonim

Jakmile jste si vybrali svou první vůni, bylo to snadné: vy jste se vrátili do obchodu, vybrali si láhev Aqua Di Gio a vyrazili ven. V dnešní době si vybírat začátečník vůně vyžaduje trochu více myšlení.

Mělo by to být vůně, kterou se vám líbí, vůně, kterou se budou dámy líbit, a vůni, která na váš bankovní účet nepřinese přílišné napětí. Nemělo by to být něco, co jste cítili na každého druhého člověka ve svém sociálním kruhu, ale také by neměl být tak výrazně silný, aby vás nadhodil.

Toto jsou naše výběry pro nejlepší kolínské oblečení pro mladé muže, kteří se právě dostanou do vůně:

Christian Dior Dior Homme Sport


Spuštěna Christian Dior v roce 2008 a upravená v roce 2012, Dior Homme Sport je mužská, dřevěná vůně, která byla vytvořena jako pocta závodníkům. Dekorativní toaletní voda značky François Demachy mísí tanzánský zázvor a cedr panenské s citrónovou sicílií a toskánskou duhovkou. Výsledkem je podhodnocená vůně s nádechem vintage luxusu.

KOUPIT 102 USD

Dámy Givenchy pouze


Pánové Pouze nový kolínský oděv odhalí společnost Givenchy v roce 2013. Nejnovější přírůstek značky Givenchy je moderní pocta nejpozoruhodnější vůně domu: Givenchy Gentlemen z roku 1974. Poznámky o zeleném mandarinu, růžovém pepři, muškátovém oříšku, březovém listu, cedru dřevo, srdce patchouli, vetiver a kadidlo dělají rafinovanou a moderní aktualizaci na klasiku.

KOUPIT 76 USD

Dolce & Gabbana Jeden džentlmen


Začátečník se s touto z Dolce & Gabbany nemůže pokazit. Jeden džentlmen začne s jasnými vrcholnými poznámkami z grapefruitu, koriandru a bazalky, poté zmizí do kořeněného srdce kardamonu, zázvoru a pomerančového květu. Finální shoda je mužská směs cedrového dřeva, ambra a tabáku. Celkově vytváří vůni určenou pro jistého a sofistikovaného muže.

KOUPIT 32 USD

Yves Saint Laurent La Nuit De L'Homme


La Nuit De L'Homme od Yves Saint Laurent je svůdná orientální kolínská voda s poznámkami z kardamonu, cedru a kumarinu. Lotion po holení používá stejnou hlubokou, smyslnou vůni ke stimulaci a zvlhčení, poskytuje uklidňující, změkčující a kondicionující látku (a jen náznak vůně) na čerstvě oholenou pleť. (Cena: $ 66.00 KOUPIT)

KOUPIT 60 USD

David Beckham Beyond Forever

Můžete se na nás smát, ale loni David Beckham lidi vydali David Beckham Beyond. Je to klasická a neporanitelná pánská vůně, která jistě překvapí. Nedopusťte, aby vás cena bláznila. Je to levné, což je ještě lepší pro mladé muže, kteří potřebují každou slevu, kterou mohou získat.

KOUPIT 35 USD

Pro Tip: Při výběru kolínků pro mladé muže vyzkoušejte všechny vonné látky v obchodě a počkejte nejméně 15 minut, než si vyberete ten, který se vám nejvíce líbí. Vaše rozhodnutí by mělo být založeno na tom, jak kolonie voní na vás, a ne na láhvi.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny