Tyto jsou nejvíce luxusní produkty pro péči o muže na světě

Anonim

Péče o svou kůži už není jen "dívčí věc". Muži v dnešní době chápou důležitost každodenní péče o vlasy, což znamená, že obličeje, ruce, chodidla a ošetření vlasů jsou v běžném koupelnovém kabinetu samozřejmostí - vedle holicích strojků, sluchátek a zubní pasty.

Lepší je však, že pro muže je nezbytná péče o vlasy podléhají vlastní léčbě: luxusní. Od pomády vlasů až po hydratační krémy, tělové krémy proti vráskám, šest následujících položek patří k nejoblíbenějším výrobkům na trhu.

Navrhované s ohledem na styl, obal i složky uvnitř jsou to, co dělá tyto krémy, lotiony a tekutiny některé z nejvíce extravagantních (a drahých) produktů, které si koupíte. Ale vy stojí za to, že jo?

# 1 Patricks 'S2 Shine Finish Střední Hold Pomade'

Austrálie vlastněná a navržená v Sydney, Patricksové vlasové výrobky vypadají a cítí cokoli jiného než "domácí". Sada vlasů S2 byla speciálně navržena s vkusným leskem, který je odolný proti UV záření), ideální pro letní venkovní formální příležitosti, kde boční část - jak měkká, tak tvrdá - je účesem.

S oddělitelným, středně dlouhým držením (v případě, že se někdo odváží vyrušit zámky), Patricksova pomada přichází s vůní také; S2 speciálně formulovaný s červeným ďáblem, šalvějí a pilou palmetto. Ještě luxusnější je, že pomáda působí jako hydratační látka, vyživuje si vlasy a vlasovou pokožku, aby minimalizovala ztrátu vlasů (ano, ach ano), dává vlasům lásku, kterou potřebuje - aniž by zvedla whisky a popíjel prst.

Jak pracovat: Odřízněte malé množství mezi dlaněmi a pracujte rovnoměrně vlhkými nebo suchými vlasy od kořene k špičkám. Reapply pro extra sílu, texturu nebo lesk.

# 2 Tom Ford 'Daily Face Moisturizer'

Všechno, co Tom Ford dělá, je čistý luxus. Denní hydratační krém s dotekem amerického designéra je pro muže nejvyšší péčí o pleť. V lesklém, čokoládovém obalu je vnitřní mléko stejně dekadentní. Denní hydratační přípravek pro všechny typy pleti, pleťové mléko vyživuje vyčerpanou pokožku, protože hydratuje a plní jemné linky, což vám dává vzhled dvacátého věku. Navíc krém absorbuje rychle a zanechává matný povrch. Takže skutečnost, kterou ještě zvlhnete, miláčku, je ukrytá - spolu s nohama vašeho vrána a zamračenými liniemi.

A ve skutečném stylu Ford, hydratační vůně voní jako jeskynní nebeská jeskyně a vyfouká dřevěnou vůni, která nezahladí ostatní nebo maskuje vaše kolínské kouzlo.

Jak to fungovat: Používejte ráno a večer. Použijte malé množství na čistou tvář a krk.

# 3 Dr. Barbara Sturm 'Super Anti-Aging Serum'

Pro muže, kteří chtějí přístup ke každodenní péči o pokožku na další úrovni v boji proti známkám stárnutí, setkajte se s Dr. Barbara Sturmovou. Specialista na kosmetickou péči, Sturmova péče o pleť se zaměřuje na boj s příznaky stárnutí pomocí molekulární kosmetiky - proces, který využívá vlastní proteiny těla k podpoře omlazení pokožky (takže se budete tvářit čerstvě tvářený, ne falešný).

Super sérové ​​složky proti stárnutí zahrnují purslane a lebku hlavy pro snížení zánětu, stejně jako hyaluronové molekuly s dlouhým a krátkým řetězcem k hydrataci povrchových vrstev pokožky pro okamžitě omladenou tvář. Navíc je bez parabenů, minerálních olejů a syntetických vonných látek. Je to jako make-up v láhvi, opravdu.

Jak pracovat: Stlačte jednu plnou pipetu do dlaně a naneste rovnoměrně na obličej. Sledujte denní hydrataci obličeje.

# 4 Buly 1803 'Pommade Pogonotomienne krém na holení'

Francie je rodným místem luxusu, co n'est pas ? A lékárny z 19. století, Buly 1803, zdobí pařížský způsob, jak vypadat dobře, a to až do holících krémů. "Pommade Pogonotomienne" krém je vyroben z přirozeně antibakteriálního dřeva hinoki, zvlhčujícího mandlového oleje pro uvolnění obličeje, který slyší před holení a ponechává pokožku měkkou, pořezanou. Krém je vhodný pro všechny typy pleti a neobsahuje parabeny, alkohol a křemík. Navíc je ke krému maskulinní dřevitost a zvyšuje se čerstvost.

Ozdobená a naprosto hezká, obal inspirovaný vinobraní Buly 1803 znamená, že krém je něco, co stojí za to, aby se zobrazilo na vaší koupelně, aniž by se skrývalo v skříni.

Jak pracovat: Masírujte na obličej a kůži po sprchování, takže póry jsou otevřené a měkké je tříděné. Ohoďte se jako normální.

# 5 Aesop 'Resurrection Aromatique Hand Balm'

Krém na ruce, který si užíváte všude a všude, už není věc ženského pohlaví. Suchý vítr a drsné slunce znamená, že Aesop 'Resurrection Aromatique Hand Balm' je nyní oblíbený pro muže, kteří jsou dobře manikurní. Vhodná pro všechny typy pleti, krém je vyroben z rostlinných složek - kokosového oleje a bambuckého másla - tak se živí od zápěstí po špičky prstů, aniž by zanechali chemické zbytky.

A vůně je vynikající: pomeranč mandarinka, list rozmarýnu a cedrové dřevo, které vám dlaně osvěží poznámky.

Jak pracovat: Pravidelně masírujte do čistých rukou. Vezměte tento krém na ruce, který přináší pleť na obličej, abyste mohli pracovat v zimě i mimo víkendy letních prázdnin.

# 6 Penhaligon's 'Bayolea Hair & Body Wash'

Velmi britská, Penhaligonova - založená parfemérem a holičem Williamem Penhaligonem v roce 1861 - začala vyrábět luxusní péče a vůně pro muže, kteří svedli dekadenci viktoriánského Londýna. Penhaligon je dnes plnohodnotným oblečením a stále slouží moderním mužům s klasickým vkusem, kvalitou a vzácnými přísadami.

"Bayolea" je klasická vůně přeformulovaná z archivů společnosti Penhaligon, mísící citrusové tóny mandarinky a citrónové trávy s kořeněným kardamomem a černým pepřem, které jsou spojeny s bylinným pižmem a mechem. Zatímco kombo-výrobky obvykle představují lenost, toto dva-v-jednom vlasy a tělo praní je stejně svěží, jak to je funkční. Jdi tam starý chlapík.

Jak pracovat: Schnutí na vlhké vlasy a pokožku, opláchněte dobře. Aplikujte denní kondicionér po šamponu.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den