To jsou nejjednodušší způsoby, jak můžete zabránit známkám stárnutí

Anonim

Pokud nebudete v blízké době objevovat studnu mládí, je pravděpodobné, že začnete projevovat známky stárnutí.

Dříve nebo později naše těla všichni podléhají povětrnostním událostem "Otec Čas" a "Otec Bod". Ale jen proto, že jste starší, to neznamená, že to musíte ukázat.

Existuje několik jednoduchých opatření, která můžete nyní učinit, abyste se objevili mladší a současně zpomalovali proces stárnutí pokožky. Mnoho z těchto opatření se vejde do vaší běžné péče o pleť, zatímco ostatní vás nebudou stát cent.

Takže říkáme peklo, že se stárne s půvabem. Použijte tyto jednoduché tipy, abyste zajistili jasný, mladistvý vzhled do vašich významných let.

Hit Pauza na vousu

Jsme obhájci dobrého vousu, ale je třeba říci, že pokud jste po mladším vzhledu, pravděpodobně byste měli pravidelně vylézt břitva. Výzkumní pracovníci z předního britského centra pro transplantaci vlasů, Crown Clinic, věří, že rostoucí brada může způsobit, že muži budou vypadat až o deset let starší. Konkrétněji studie ukázala, že dokonce i lehký strniště může dodat tři roky do vnímaného věku, zatímco knír může být až pět let.

Takže otázka, kterou si musíte položit, je, že chcete vypadat jako drsný gentleman nebo nesmrtelný Keanu Reeves? Odpověď: Proč ne obojí. Alternate vzhled, aby lidé hádat. A pokud to ještě není dost důvod pro udržení vousů pod kontrolou, měli byste pravděpodobně vzít na vědomí vlasové účesy, které ženy absolutně nenávidí.

Moisturise, ty velkolepý bastard

Je dokázáno, že ti, kteří trpí suchou kůží, jsou náchylnější k vráskám a známkám stárnutí, zatímco ti s mastnou kůží mají méně vrásek a jsou méně náchylní. Nyní vám neříkáme, abyste šli ven a koupali se ve vazelíně (pokud nejste do toho); Klíčovým bodem, který si musíte vzít, je udržet pokožku rovnoměrně navlhčenou v pravidelných intervalech.

Dobrá hydratační látka s anti-stárnoucími vlastnostmi udrží pokožku nepřetržitě hydratovanou, což minimalizuje vzhled jemných linií a vrásek a zároveň přináší vitalitu na matnou a nehybnou pleť. Kiehl's Facial Fuel Heavy Lifting Moisturizer usilovně pracuje na boji proti známkám stárnutí.

Kůže se zvlhčuje a současně zvyšuje pružnost a pevnost pokožky přísadami, jako je kofein, lněný extrakt a vitamín C. Zahrnutí kyseliny salicylové pomáhá vyhlazovat nedokonalosti a napíná kůži.

Vysekávejte ty roky

Vytváření mrtvých kožních buněk v průběhu času dává pokožce matný, bezvládný vzhled. Jakmile zestárnete, odumírají se odumřelé kožní buňky a nenarušují se přirozeně ani tak rychle, jako kdysi. Je důležité ručně odstranit tyto mrtvé kožní buňky, aby nové, mladší buňky dosáhly povrchu a poskytly jasnější a mladší vzhled.

Při nákupu čištění obličeje nebo dokonce u mytí na obličej pro účely stárnutí, podívejte se na složku hydroxykyseliny - tato přísada vyhlazuje jemné linie a napomáhá uvolňování mrtvé pokožky. Dejte laboratoři Series Invigorating Face Scrub jít na odstranění vybudování mrtvých buněk pokožky, zatímco také unclogging póry.

Tato křovina obsahuje mentol, který při aplikaci na kůži stimuluje krevní oběh, zlepšuje její vzhled a urychluje proces přirozeného uvolňování kůže.

Zaměřte se kolem očí

Pro účely anti-stárnutí nejsou oči oknem do duše - jsou jasným znamením získávání a vypadávání starších. Vzhledem k jemné povaze kůže kolem očí jsou vždy první, kteří projevují známky stárnutí.

Vranové nohy, vrásky, tmavé skvrny a vaky pod očima jsou všechny faktory, které vás budou vypadat starší. Shiseido Men Deep Wrinkle Corrector pomůže těm starým peepers.

Obsahuje zázračnou anti-stárnoucí složku Retinolu, je tento produkt určen pro celou tvář, ale je zvláště účinný v oblasti očí. Zajišťuje tvrdší a mladší výsledek a zároveň vyhlazuje vrásky a jemné linie, které jsou ideální pro noční vrány.

Stiskněte tlačítko Snooze

Přiložením unavených hledících očí nemůžeme zdůraznit důležitost dostatečného spánku, abychom pomohli bojovat proti známkám stárnutí. Pro účely anti-stárnutí je termín "krásu spánku" příliš reálný a v ideálním případě byste měli získat 7-9 hodin odpočinku v noci, abyste získali výhody.

Tělo a hlavně vaše kůže opraví sama, zatímco si odpočinout tak ujistěte se, že zasáhla polštář tvrdě udržet mladistvý vzhled.

Slip, Slop, Slap

Nadměrná expozice slunce významně přispívá k časnému zpěvu stárnutí, což způsobuje vrásky a věkové skvrny. Použití sluneční clony by mělo být pravidelnou součástí každodenní rutiny, aby se zabránilo spálení slunce a potenciální rakovině kůže. SPF 30 nebo vyšší pomůže vyhnout se takovým nepříjemnostem a současně udržuje pokožku před vysycháním a předčasným stárnutím.

Aplikujte sluneční clonu nejméně půl hodiny, než se vydáte venku a znovu použijte, pokud je to zapotřebí k trvalé ochraně. Ujistěte se, že nosíte pár dobře nasazených slunečních brýlí, když budete venku, protože nadměrné přitahování způsobí tvorbu vrásek kolem oblasti očí.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny