To jsou nejlepší vlasové produkty pro muže

Anonim

Jak si člověk, který si myslí, že nemá tolik vlasů, najít pro muže nejlepší vlasové výrobky? No, přestane být takový muž. Vaše vnímání péče o vlasy se musí změnit. Už to není jen "metrosexuální věc", na které se záleží na vašich zámcích (a kůži pro to záleží, ale to je jiný článek).

Na trhu s vlasy, zaplněným různými značkami, cenovými body a specifickými typy vlasů, jsme přijali deset nejlepších vlasových produktů pro muže. V závislosti na vašem současném účesu můžete pracovat s jedním nebo několika produkty do každodenní péče. Protože vlasové krémy, gely a pleťové vody nejsou jen pro zdobení vaší koupelny, jsou to pro vaše vlasy, Fabio.

Znát typ vlasu

Ne všechny vlasy mužů jsou stejné. Než začnete nakupovat produkty, zjistěte typ vlasů. Tým je v pořádku? Tým kudrnatý? Jedná se o hlavní charakteristiky vlasů, které je třeba zvážit:

  • Hustota: silná, střední nebo tenká
  • Porozita: schopnost vlasů udržet vlhkost (nízká, střední nebo vysoká)
  • Elastičnost: schopnost vlasů se protáhnout a nerušit (nízká, střední nebo vysoká)
  • Curl Pattern: rovný, vlnitý, kudrnatý nebo zvlněný

Pro pravdivé hodnocení proveďte tak, když jsou vlasy suché, čisté a neplatné z jakéhokoli produktu na vlasy, který brání skutečnému hodnocení. Nyní jste připraveni nakupovat, sprchovat a stylovat pryč.

Nejlepší vlasové produkty

Pomade: Silné, vlnité, rovné vlasy

Pom-co? Pomade je něco, co se objevilo v jeho debonářských dnech v padesátých letech. A s renesancí doby crooner, pomade dává zpět, že pevnost svítí, že elegantní muži chtějí. Zatímco pomády v minulosti pocházejí z medového tuku a včelích vosků, nemusíte být tak přírodní.

Klíčem je konzistence: silná, krémová a lepkavá. Pomády na bázi vosku a oleje vytvářejí hladký, střední lesk se silným držením a jsou snadno zpracovávány přes vlasy, aby nevypadaly příliš vlhké ani mastné. Pomade je ideální pro vytváření dramatických stylů, jako je pompadour a quiff. A má dostatek místa na to, aby uklidnila i ty nejnepříznivější vlasy.

Zkuste: Penhaglionova vlasová pomazánka Bayolea

KOUPIT

Vložit: jemné, husté, kudrnaté

Pasta je určena pro téměř všechny typy vlasů: jemné a lehké až tlusté a těžké. Produkt je dodáván v matných i lesklých povrchových úpravách, v závislosti na vaší chuti, s možností držení, které umožňují pohyb a texturu a restyling po celý den. Je to skvělé pro krátkodobé až střední účesy, a to před použitím.

Užívejte na suché vlasy. Olej, nanesený na vlhké vlasy, bude jednoduše sedět nahoře a utěsnit vlhkostí, což bude vypadat tmavě a mastně. Celkově se jedná o nejlepší stylový výrobek pro ty, kteří mají kadeře nebo jsou těžko ovladatelné. Zamknout je dolů, s místností k pohybu, s nádechem prstu.

Zkuste: vlasová pasta Oribe Fiber Groom

KOUPIT

Vosk: Silný, zvlněný, jemný

Vosk také přišel dávno od starých dobrých časů. Není to tak mastné jako dříve, vosk na vlasy přidává do vlasů jemný lesk a je to pevná - jako pasta - je ohebná, takže jí prochází prsty nebo restyling po celý den není nikdy problém.

Vosk funguje stejně dobře pro definované, tvarované styly, protože působí měkčí, vypadá jako lůžko. S vlhkým nebo suchým vlasem zahřejte vosk do rukou před aplikací, přidávejte více pro držení a definici, podle toho, jak vypadáte.

Konečný tip? Podívejte se na jeden, který je snadno, že dává vlhkost a je snadné vymývat z vlasů. Vosková hromada, stejně jako uši, je špatná zpráva.

Zkuste: Sachajuan Hair Wax

KOUPIT

Gel: Tlustý vlasový gel je účes pro muže. Gel je vynikající pro šlehání vlasů nebo dosažení mokrého vzhledu a jeho vynikající držení dává vašemu stylu celodenní držení. Zahrajte si s různými "drženími" gelu: silné, pokud chcete tuhost nebo světlo, pokud chcete jednoduše spravovat vaše vlasy zvládnutelnými nebo vaše vlny lépe definované.

Gel je také univerzální v aplikaci, používá se na mokré nebo suché vlasy. Stejně jako stylingový produkt v konečném stadiu může být gel také vysušený do vlasů jako primer pro kontrolu objemu a podporu vašeho účesu. Vzhledem k mokrému vzhledu gel pracuje lépe s tlustšími vlasy, což dokazuje vzácnost řídkých vlasů.

Zkuste: Malin + Goetz Firm Hold Gel

KOUPIT

Prášek: mastné, tenké vlasy

Prášek na vlasy způsobil revoluci ve způsobu, jakým si chlapci stylují vlasy. Účelem prášku je podpořit styl, ve kterém se chystáte, a zároveň absorbovat některé přírodní oleje vašeho vlasu. Je to skvělý anti-greaser pro mastné vlasy.

Prášek na vlasy vytváří vrstvu na vlasy, čímž vytváří pokožku s přirozeným vzhledem a dodává objem a dokonce maskuje ztenčující vlasy. Je to také skvělý způsob, jak získat ten oblíbený vzhled vlasů na pláži.

Použijte ji před přidáním jiného dokončovacího produktu, jako je pomade. Jednoduše posypte prášek do kořene vlasů, abyste okamžitě zkontrolovali objem a kontrolu.

Zkuste: L'Oreal Super Dust

KOUPIT

Pěna: Tenké, jemné vlasy

Více spojené s dámami, pěna stále má místo na vaší koupelně police. Mousse dodává plnosti jemným vlasům - pěnovité struktuře kolem vlasového folikulového hřídele s chemickými sloučeninami nazývanými polymery, které jim dávají plný vzhled.

Zkuste: Kevin Murphy Body Builder

KOUPIT

Hairspray - Všechny typy vlasů

Lak na vlasy lze použít jako stylingový nebo dokončovací výrobek. To vaše vlasy vypadají silnější a mohou přidat lesk. Stříkněte je na mokré vlasy a pak stylujte vlasy podle vašich představ s hřebenem nebo prsty.

Lak na vlasy je také skvělý pro dokončení již stylizované, což je suché vlasy, pro maximální držení. Tip? Na rozdíl od pasty nebo vosku, jakmile je sprej na vlasy nasazen a vysušen, nedochází k žádnému znovuobjevení.

Lak na vlasy je nejjednodušší kosmetický přípravek, který je určen k použití: Stříkajte rovnoměrně na vlasy. Blow suché nebo nechat suché pro různé styly. Jen se ujistěte, že zůstanete mimo otevřený plamen a zapálené cigarety.

Zkuste: Schwartzkopf 3D Mension

KOUPIT

Mořské soli - všechny typy vlasů

Ach, pláž. Sprcha z mořské soli přináší slunci a surfování (bez písku) na vlasy, aniž byste vyklouzli venku. Rozstřikuje objem vlasů (jako vítr od moře) a nechává vás s rozcuchaným, žilým vzhledem, která se neobjevuje nadměrně stylovaným.

Čerpání malého množství na vlhké nebo suché vlasy, zaměřené na kořeny. Zlomte si vlasy a pak stylujte jako obvykle.

Vyzkoušejte: Lavett & Chin Seaour Texturising Mist

KOUPIT

Olej - středně dlouhé, vlnité, kudrnaté vlasy

Příroda je váš přítel na vlasy se značkami plnění šťávy země pro vaše stylové vlasy potěšení. Avokádový olej, kokosový olej, jojobový olej, mandlový olej a olivový olej zajišťují vynikající péči o vlasy.

Používejte olej na zvlhčování a úpravu zámků (zejména konců, které jsou nejstarší částí vlasů a čelí většímu poškození životního prostředí). Jejich doplnění slso povzbuzuje růst, dodává jemný lesk a dokonce slouží jako léčba lupin (olej zmírňuje suchost pokožky hlavy).

Použijte olej řídce, pokud jste náchylní k mastným vlasům, přidáte více, jak to potřebujete. Použijte hřeben k jeho rovnoměrnému rozdělení, od kořene k špičce.

Zkuste: marocký olej

KOUPIT

# 10 Suchý šampon

Nejen odpověď na umývání líného člověka, suchý šampon nabízí řešení pro bezbarvé vlasy. Nebo, když se snažíte překonat cyklus nadměrného mytí vlasů (Pokud je vaše pokožka extra mastná, mohlo by to být důsledkem nadměrného šamponování kvůli každodennímu čištění, což vedlo k výrobě více oleje). Ugh, víme.

Suchý šampon také pohlcuje přebytečný olej (sebum), aniž by vaše pokožka hlavy způsobila ještě větší tvorbu. Je to také skvělý časovač, který se hodí po posilovně nebo při cestách (přemýšlejte o dlouhých letech, kdy jste neměli sprchu). Navíc, jako suchozemský sprej, může suchý šampon přidat do vlasů strukturu.

Zkuste: Tresemme Dry Shampoo

1/10

Vláknová pasta z optických vláken

Cca. AUD $ 38.13

KOUPIT

2/10

Penhaglionova vlasová pomazánka Bayolea

Cca. AUD 49, 43 AUD

KOUPIT

3/10

Sachajuan Hair Wax

35, 00 dolarů

KOUPIT

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den