Sylvester Stallone právě získal $ 983 000 hodin Richard Mille Watch

Anonim

Vypadá to, že vaše Kris Kringle má velké boty na vyplnění. jako miliony dolarových bot. Sylvester Stallone právě získal jednu z nejnovějších pozvánek Richarda Milse ve formě hodinky v hodnotě 983 000 USD.

Označení RM 25-01 Tourbillon Adventure je šíleně drahé hodinky, které je vydáno v omezené edici a jen 20 příkladů je k dispozici po celém světě. Švýcarský luxusní hodinář vytvořil RM 25-01 jako pocta stálé kariéře stallone jako Hollywood je go-to tvrdý chlap.

Tady s mistrem, Richardem Millem, je to poprvé, co hodinky na světě vidí brilantní hodinář Richard Mille, je BEAST! Oficiální název je RM 25-01. Jsem neuvěřitelně poctěn, že dostávám tento úžasný dárek

.

Je to konečný průzkum pozorovatelů, které trvalo přes čtyři roky, aby se, a oni budou jen 20 na celém světě! Úžasná technologie. @richardmilleamericas

Příspěvek sdílenýSly Stallone (@officialslystallone) dne 7. srpna 2018 v 13:13 PDT

Ze zřejmých důvodů se hodinky zcela neochvějně zabývaly svým brutálním designem, který úspěšně slučuje Stalloneho osobnosti na obrazovce s nádechem Rambo camo vedle jeho osobních snah po Hollywoodu.

Na technické stránce jsou hodinky vybaveny lehkým turbovrtonovým pohybem s titanovými součástkami pro přesné měření času, aniž by byla obtěžována nositelnost. K dispozici je také výměnný karbon TPT bezel, který umožňuje Stallone změnit vzhled hodinky, jak si přeje, v závislosti na jeho poloze.

Jeden variant bezolovnatého obalu je obousměrný denní kryt s 24hodinovou stupnicí, zatímco druhý obsahuje kardinální kompasové body, z nichž druhý je opatřen titanovým víkem třídy 5 se zrcadlovou vnitřní plochou pro snadnější čitelnost kompasu.

The beast up close! @richardmilleamericas

Příspěvek sdílený firmou Sly Stallone (@officialslystallone) dne 7. srpna 2018 v 1:32 hod. PDT

Ale skutečný kicker? Hodinky představují pět kapslí na čištění vody skrytých v karbonovém prostoru TPT pro nouzové situace. Každá kapsle vytvoří litr bezpečné pitné vody v časovém intervalu 30 minut až 2 hodiny v závislosti na znečišťujících látkách kapaliny.

Kus je opatřen přírodním gumovým páskem v povinném maskování.

Nebylo to špatné hodinky průzkumníka, které trvalo čtyři roky, než se stalo. Nyní zjistíme, že jsme stali miliony dolarů.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny