Oblek značky dominuje dnešní Sartorial hra

Anonim

Pokud jste korporátní buck, žijete a dýcháte pánské obleky. A pokud jste sartorial schmuck, je pravděpodobné, že suave oblek je esenciální víkendový kit, dekorovaný na večeři nebo lehké nápoje, ať už přijde vaše cesta.

Zatímco mužský oblek na míru je sen, nemáme všichni čas nebo peníze na tento druh přizpůsobené léčby. Takže, jak se pohybujete v moři hotových pánských obleků tam, aniž byste se převrhli na levnou polymlouvou nebo potápějící se loď, která by měla být extrémně hubená?

Vezměte si hádanku z off-the-rack (nebo on-line), zde jsou nejlepší značky luxusních pánských obleků, které právě teď budete vědět. Hřebík, který vypadá jako firemní kancelář, skvělý jídelní soubor a mateřská svatební výbava, se s těmito bundami a nohavicemi dostali snadno.

1/29

Zenga

Ermenegildo Zegna je příkladem italského luxusu. Zelené barvy Zegny jsou typicky klasické a většinou neutrální, což z nich dělá jejich moderní obleky - v měkké italské vlně - perfektní obchodní oděv. Kontroly, pruhy a strukturní skvrny si vezměte výběr.

KOUPIT

2/29

Dunhill

Masculinity splňuje eleganci v Dunhill. Typicky britský, značka Dunhill se od svého vzniku vyráběla jako výrobce automobilových doplňků, což dokazuje, že se stalo mocným londýnským pánským módním okruhem, s hotovými a na zakázku obleky pro jedinečný oděv vyrobený speciálně pro vás - a ty sám.

KOUPIT

3/29

Akné

Sofistikovaně švédská, akné začala jako džínová značka džínů, předtím, než vyšívala některé z nejlepších moderních pánských obleků v současných barvách a tvarech. Akné je jednoduché a atraktivní - stejně jako Švédové. Pojď sem za odvážné obleky.

KOUPIT

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common