Zůstaňte vyříznuta s nejlepším holičům v Melbourne

Anonim

Holičské obchody jsou v současné době trendovější než podřezání a aktivní oblečení, takže jsme se rozhodli zaokrouhlit oblíbené Melbourne. Jste-li purist, který rád navštíví bratra Gino v Moorabbinu; tento seznam bude nenávidět; ale pokud žijete v blízkosti civilizace, budete stoked. V žádném konkrétním pořadí, zde jsou 8 nejlepších holičství v Austrálii nejvíce nemožné-na-dress-pro stát.


Kapitáni průmyslu

2 Somerset Pl, Melbourne VIC 3000

Jedním ze starších zařízení v Melbourne jsou kapitáni průmyslu. Rezidentní řezačka Sam Fordyce už šest let trpí vlasy u kapitánů průmyslu. Zde můžete dostat praní, holení, buzz nebo snadné uklízení. Na základě hesla "Klasická pánská péče nikdy neschází ve stylu", nikdy neudělá příležitost navštívit kapitána.

Typy účesů: Wash & Cut - $ 65, Buzz - $ 45, holení - $ 45, Tidy Up - 15 dolarů.

Pickings & Parry

3/166 Gertrude St, Fitzroy VIC 3065

Pokud se ocitnete v Gertrude St, Collingwood, pak se nechte u jednoho z nejlepších holičství v Melbourne podívat na chlapce v Pickings & Parry. Kromě některých oděvů na sladké dělnické oblečení chlapci vám mohou nabídnout plnou holičskou službu. V obchodě jsou baleny motorky, vinobraní hodinky a řídítka, takže je to opravdu zajímavá návštěva. Oh a můžete si vzít (doplněnou) whisky, pivo nebo kávu s holením. Řekněte jim, že vás D'Marge poslal k volnému plácnutí přes kotlety.

Typy účesů: Standardní účes - $ 50, Razor / Skin Fade - $ 55, Buzz Cut / Clipper Only Cut - $ 25, Straight Razor Face / Head Shave - $ 50, Mustache Trim $ 10, Beard Trim $ 25.


Vousatý muž

203 Kaple St. Prahran 3181, Melbourne

Toto místo je více než holičství: je to opravdová, zaměřená na mužský životní styl. Všestranný a přátelský, Bearded Man je relaxační příbytek s skvělými melodiemi a větším výběrem kávy, než si můžete házet latte. A holičství je jednoznačně jádrem podnikání. S podporou 14 let zkušeností po celé Evropě a Jižní Americe si vousové muži dali dohromady své oblíbené techniky, výrobky a úpravy, aby zákazníkům nabídli špičkové účesy, brady a mokré holicí strojeky.

Typy účesů: Střih vlasů - 60, 00 dolarů, Wet Shave - 60, 00 dolarů, Bearded Lady Cut (dlouhé a krátké vlasy) - 60, 00 dolarů, Beard Trim - 25, 00 dolarů, Beard Trim w / Razor - 40, 00 dolarů, Head Shave - 35, 00 dolarů.

Královská doména

1/12 Collins St, Melbourne VIC 3000

Královská doména je obchod s holí na jih od Yarry. Toto místo nabízí od roku 2013 svou ochrannou známku "vynikající škrty" a je často rezervováno na pevném místě s chlapci, kteří chytí účesy, klipy nebo holící krky. Královská doména také zásobuje dobrý sortiment hřebenů, vlasových výrobků a dalších metrosexuálních doplňků. Nachází se jen kousek od nádraží South Yarra a kaple St. Kings Domain.

Typy účesů: Královská léčba (vinobraní a špičkové řezání) - $ 90, Kings Cut (šitý na míru s předním holičem) - $ 70, Standard Haircut - $ 50, holení - $ 50, Clip $ 50.

Strýc Rocco

1 Fennell St, Port Melbourne VIC 3207

Pokud pracujete na přístavištích nebo v pračkách v Port Melbourne, stojí strýček Rocco. Beh by Fab Sfameni je to malý, ale skvěle vypadající prostor, strýček Rocco je jen na schůzku, takže ne jen upadnout dovnitř. Je také zavřeno o víkendech, takže zkontrolujte jejich webové stránky pro dostupnost.

Typy účesů: Standardní účes - $ 40, Beard a Mo Trim $ 35, holení na obličej $ 45, Haircut a Beard Trim $ 65, Hair Cut a holení na obličej $ 85.

Kód Black Barber Shop

157 Victoria Avenue, Albert Park Melbourne 3206

Kód Black je hrdý na své zákaznické služby - a ukazuje to. Z jejich vstřícného přístupu, s vaším oddaným holičem, který vás provede celou vaší službou; k jejich integrovanému vakuovému systému, který zajišťuje, že se na krku neobjeví žádné chlupy; do své whisky a kavárny, která nabízí kalendář sezónních tipů - je těžké se zde pokazit. Díky skotským dubovým řezbářským stolům, které poskytují komunální atmosféru a přinášejí zpět dědictví holičství jako společenského centra v komunitě, doporučujeme, abyste toto místo zkontrolovali.

Typy účesů: Účesy - 60 dolarů, holící strojky na holení - 55 dolarů, záclony s houbičkou / vousy - závisí.

Chrámové město

285 Johnston St, Abbotsford VIC 3067

Dále na našem holičském obchodě (horký?) Seznam je pan Tom Farmer z Temple Town. Víme, že místo je uchazeč, když zásobují Uppercut pomade, ale nejen že: toto místo je krásně rustikální (staré školní židle a vše) se spoustou vybavení holičství (a lásky) v novém světě ve vzduchu. V Abbotsfordu najdete Temple Town.

Typy účesů: Střih vousů / Clipper Cut (25mins) - $ 25, Fade (35mins) - $ 35, Pánské krátké (50 min.) - 60 dolarů, 60min.

Drunken Barber

119 Smith St, Fitzroy VIC 3065

Pozdní účastník v našich nejlepších barech v Melbourne, Drunken Barber se zaměřuje na bezstarostný zážitek pro gentlemana. Potřebujeme schůzky s Drunken Barber, jenom se pusti, posaďte se a počkejte svého boha zatraceně. Pokud máte žízeň, dejte si Boneyard Brew. Řezy začínají kolem 30 dolarů. DB naleznete v Smith St Collingwood.

Typy účesu: Zeptejte se v rámci.

Muži + Co

1/377 Little Bourke St, Melbourne VIC 3000

Nadšený tým Master Barbers, domácí i mezinárodní, čeká na společnost Men + Co.
Ať už potřebujete styl 'v trendu', klasický gentlemanův řez nebo luxusní holící holicí strojky Men + Co máte připravený dát si nápoj do ruky a dopravit vás do nadčasové, klasické éry.

Styly pro účesy: Kompletní účes pro muže - 55 dolarů, Straight Razor Shave - 45 dolarů, Deluxe Treatment - 95 dolarů.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled