Zvláštní síly Commandos vlak jako to dostat Insane sílu a vytrvalost

Anonim

Výběr speciálních sil je nejtěžší zkušební platforma ve vojenském systému - dvanáctiměsíční proces, který 85% kandidátů selže. Je navržen tak, aby vás zlomil.

Existují pouze tři možnosti výběru: Ukončili jste se, zranili jste se nebo jste vyčerpali. Lidské tělo je postaveno na přežití a přizpůsobí se lépe zvládnutí chladu, tepla, stresu, bolesti a téměř všechno, co můžete na něj hodit.

Výcvik speciálních sil je navržen tak, aby vás fyzicky, duševně a emocionálně vyzkoušel, abyste si vytvořili svou duševní sílu. Osobně, pokud jde o duševní sílu, věřím, že potřebujete zvýšit schopnost vašeho těla odolat bolesti a být pohodlně nepohodlné.

Správná myšlenka

Příspěvek sdílený společností ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) dne 29. března 2018 v 9:23 hod. PDT


Lidé se mě často ptají: "Jak mohu získat psychicky tvrdší, Scotty?" A odpověď je docela jednoduchá. Tajemství nespočívá v těle, ale v mysli. Chcete-li být úspěšní v životě, potřebujete schopnost držet věci, když to bude těžké - něco dnešní společnosti je vážně chybí.

Co je pro mne fascinující, je to, že ve světě, který se rozkládá na zdraví, rozvíjející se duševní houževnatost vám dává ohromující výhodu. Vytvářením schopnosti vytrhnout je, zatímco všichni kolem nás ustupují, se připravujeme na úspěch.

Mnoho lidí vám nabídne omluvu k ukončení vašeho utrpení, ale musíte najít lidi, kteří vám nabídnou výzvu. Zde jsou mé tipy pro zlepšení vaší duševní houževnatosti.

Nastavte Jasné cíle

Příspěvek sdílený společností ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@scottevennett) dne 8. března 2018 v 15:26 PST

Být specifický s tím, kam jdeš. Místo toho, abyste se rozptýlila, přemýšlejte o tom, jak velký trénink je a jak bude bolestný, stačí se soustředit na jedno malé vítězství najednou. Otočte část mozku, která vám řekne, abyste přestali, a voják.

Vizualizujte svůj úspěch

Příspěvek sdílený ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@scottevennett) dne 31. ledna 2018 v 2:26 hod. PST

Při výběru speciálních sil mají ti, kteří používají mentální vizualizaci, vyšší šanci na absolvování než ti, kteří ne. Když používáte mentální vizualizaci opakovaně, učí vás a přetváří váš mozek na primární úrovni.

Příště, když vstoupíte do tělocvičny, použijte tuto techniku ​​během tréninku, vizualizujte svůj úspěch při dokončení tréninku. Rád užívám výrok "Fake to, dokud to neuděláte". Pokud to uvidíte a věříte, že to stačí, dosáhnete.

Ovládejte svůj emocionální stav

Příspěvek sdílený ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@scottevennett) dne 5. října 2017 v 1:37 PDT

Často máte na věcech reakce na kolena? To je způsobeno obrovskými silnými skládkami kortizolu a adrenalinu, které při smíchání se stresem nebo strachem způsobují, že máte nerozumná rozhodnutí.

Jedním ze způsobů, jak tyto emocionální poruchy opravit, je použití dýchacích technik a pozitivního jazyka těla. Při výběru speciálních sil se naučíme řídit naše emoce v extrémně stresových prostředích pomocí těchto metod.

Příště budete mít pocit, že ztrácíte kontrolu, čtyři dlouhé hluboké dechy a věnujte pozornost tomu, abyste změnili jazyk těla na pozitivní postoj.

Chcete-li, abyste v době vysokého stresu dosáhli svého vrcholu, musíte mít způsob, jak ovládat emocionální odpovědi.

Jakmile budete mít svůj názor na bod, je čas se dostat dolů na trénink těla, aby odpovídal. To také vyžaduje obnovení vašeho mozku; máme tolik postavených nápadů na trénink a výživu, že se všechno zkomplikuje a snažíme se spojit všechny znalosti, které jsme kdy naučili, do jednoho.

Potřebujete si uvědomit, že ne každé tělo je stejné jako další, takže ne každý plán bude pracovat stejně jako pro někoho jiného.

Chcete-li si nastavit úspěch a udržet si motivaci, potřebujete přizpůsobený plán, který je specifický pro vaše tréninkové a nutriční cíle.

Kontrolovaná výživa

Příspěvek sdílený společností ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@scottevennett) dne 29. září 2017 v 9:43 hod. PDT

Vaše strava a to, co jste vložili do svého těla, můžete doslova udělat nebo rozbít fitness program a váš postoj. Co je tvrdší, pokud jde o výcvik nebo výživu? Výživa vždy vyhrává pro většinu lidí.

Pro mě je výživa o výsledcích založených na výsledcích a estetika je skvělý bi-produkt. Když přepnete mozek na jídlo pro výkon, budete příjemně překvapeni tím, jak tvaruje vaši postavu. Musíte napájet kvalitní palivo pro optimální energii a výkon - správné palivo pro správný motor.

Vkládání velkého množství zpracovaných, nezdravých potravin do vašeho systému vám zanechá pocit, že je pomalý, letargický a pomalý. To zase pomalu vykoleje vaše cíle v oblasti fitness a těla.

Správné doplnění má také obrovský dopad na vaše výsledky; to vám poskytne rychlejší výsledky a výrazně lepší výkon. Pokud se chystáte dát peníze, čas a úsilí do vašeho tréninku, ale vaše výživa je špatná, ztrácíte čas.

Fyzický trénink

Příspěvek sdílený ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@scottevennett) dne 13. června 2018 v 5:22 PDT

Úspěšná výcvik tělesa a mysli zvláštních sil vyžaduje určitou míru odhodlání a disciplíny. Tréninkové zásady často zahrnují trénink na odolnost, pracovní schopnost (HIIT), gymnastiku / kalistheniku a vytrvalost.

Není žádným překvapením, že SF vojáci jsou velmi dobře zaoblení sportovci, protože cílem je vybudovat tělo, které funguje v jakémkoli prostředí. Ale my všichni chceme také esteticky příjemnou stránku, že ano?

Klíčem k tomu je udržení tréninku funkční a vyvíjející se sílu nejen pro hmotnost a svalstvo, ale také pro zvedání, držení, tlačení, tahání, házení a zvedání. Tím zajistíte, že vaše tělo bude mít skutečně schopnost odpovídat estetice.

Když je celé tělo silné a funguje synergicky, vyvinete tok a sílu, která není snadno získána tradičními rozdíly v tělesném těle z jednoho typu svalové skupiny na den.

Je čas, abyste vyšli z krabice s vaším tréninkem a začali získávat nějakou vážnou funkční způsobilost.

Test speciálních sil

Příspěvek sdílený ѕ ¢ σтт єνєηηєтт (@ scottevennett) dne 12. srpna 2017 v 9:22 PDT

Zde je moje speciální síla WOD, abyste si vyzkoušeli:

Zahřát

3 x kola - 30 sekund v každém cvičení

 • Vysoká kolena
 • Inch Worms
 • Lunges
 • Burpees

Odpor rezistance

 • 3 sady - 5 x Heavy Back Squats - superset 25 m Sled Drag
 • 3 sady - 5 x terén těžké havárie na režii - superset Tire Flips

Gymnastika / Calisthenics

 • 3 Soupravy pro čas;
 • 5 Širokoúhlý ovládací táhla
 • 5 Přísné prsty na liště
 • 5 Kůže kočky
 • 5 Stojánky pro stojánky

Pracovní kapacita (HIIT)

 • 9minutová EMOM (každou minutu za minutu)
 • 6 Deadball Slams
 • 6 Burpee Box Overs

Vytrvalost / vytrvalost

 • 2km Balení (vážící vesta) pro čas; 10-20 kg

Scott Evennett je odborník na zdraví, fitness a myšlení, který sloužil v australském velitelství speciálních operací (SOCOMD) jako australský komando

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny