Jednoduché triky k houpání Beach Beach V průběhu celého roku

Anonim

Na vlasy na pláži je něco osvobozujícího. Způsob, jakým má sklon sedět - bez námahy, potažený písečnou slaností pro dokonalý vzhled větrem.

Je to, když naše zámky jsou nejsilnější, vznášející se a (navzdory trochu štěrky) vypadají dobře. Ale není příliš smysl mít vlasy zabijáka, pokud prostě ležíte na písku ve vašich deskách. Chcete, aby plážové vlasy zůstalo s vámi jako letní listí a zimní rány na palce. Nebo když nedělní draský výlet na okraj oceánu přichází na konec západu slunce.

Pak najednou, je to pondělí ráno a s jedním šamponem se vlasy na pláži odplaví; jen aby pan Fluffy zíral na tebe.

Takže zde je jednoduchý návod, jak to, že neuspořádané plážové vlasy po celý rok - bez jediného písku písku zapojených.

Získejte určitou délku

Za prvé, je to těžké pro buzz-řezané kluky nebo obchodní typy s režimem krátké zpět-a-boky opravdu práce vypadat vlasy na pláži. Zahrnuje malou délku na špičce, ale funguje lépe pro chlapce se středně dlouhými vlasy a nejméně o palec růstu po stranách, zádech a koruně.

Získejte to trochu špinavé

Klíčem k obnovení vlasů na pláži je to, že se trochu špiní. Mluvím o vašem průměrném příštím dni po tělocvičně pro tělocvičnu nebo několik dní, které se potají vybudovali pro toho člověka, který se nezvedá. Mohlo by to znít nehygienicky, ale přirozené oleje jsou mnohem efektivnější při práci s přirozenou strukturou vlasů a získávají si vlasy na pláži.

Investujte do správných produktů

Přidání nějakého produktu do zámků připravených pro potníčky pomáhá vytvořit vzhled surfaře. Obvykle je nejlépe sprej slané vody (na rozdíl od gelu, který dodává vlasům příliš mnoho lesku a tuhosti). Jsme rádi Bumble & Bumble Surf Spray, Kerastase Spray a Porter, KMS Hairplay, O & M Surf Bomb, Murdock London Sea Salt Spray, Redken Fashion Waves, Schwartzkopf OSiS a Kevin Murphy Hair Resort.

Také pro chlapce s tenšími vlasy budou vlasy na pláži vyžadovat určitý zhušťovací sprej. Mezi klíčové produkty patří Toppik Fiber Hold Spreys, Schwartzkopft Fuller Hair, Andalou Thickening Spray, REF Thickening Spray, My Organics, REF 215 Thickening Spray a Ojon Volume Advance Thickening Spray.

Aplikace a závěrečné dotazy

Výsledkem je procházka po pláži. Pojďme tě projít.

  • Za prvé, nechte vlasy navlhčit a vysušte je ručníkem
  • Aplikujte zesilovací sprej přímo na vlasy, aniž byste je namočili
  • Chyť vysoušeč vlasů, vysušte ji nahoru a nasměrujte trysku směrem ke stropu
  • Nechte vlasy se sklopit nahoru a dolů se vzduchem a pracovat prsty přes kusy
  • Jakmile jste zahalili, použijte dlaň ruky, abyste rovnoměrně rozprostřeli slané spreje kolem vlasů a zaměřili se na kusy, které se cítily / vypadaly příliš načechrané (konce obvykle)
  • Nechte to chvíli sedět, a jednou nastavte, použijte ruku, abyste vlasy vytáhli a stylovali
  • Nehrajte příliš mnoho; cíl je zde špinavý

Klíčem k vlasům na pláži je investování do těch klíčových vlasových produktů a jejich přirozené zpracování do vlasů. Učinit nějaké úsilí s aplikací a sušení fouká se převede do plážových, hustých vlasů, které vypadají stejně, jako jste přišli z vln Summer Bay. Nikdo nikdy neví, že jste ne.

Nyní nechte dům se svými větrníky, vlasy na pláži - nevyžadují žádné šortky.

1/19

2/19

3/19

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den