Jednoduché návyky, které dokazují, že jste dobře upravený člověk a ne krvavý slob

Anonim

Péče. Jak těžké to může být? Velmi hodně, vzhledem k naší fixaci s nejnovějšími trendy účesu a rychlými triky pro lepší vypadávání vlasů na obličeji. A pak je tu mancaping - dolů dolů. Uh-oh.

Ať už se jedná o kadeřnici, jednoduchá je mnohem lepší než něco přehnaného. Proč je to, co jsme sestavili rychlý seznam toho, co je považováno za pokorný zvyk, abychom se stali dobře upraveným mužem: bezvadná kůže, pěkné vlasy a bílé zuby. Nikdo se nenarodil krásně. Zde je 6 jednoduchých návyků dobře upravených mužů, které by měl každý člověk používat ve své každodenní koupelové rutině.

Máte podpisovou vůni

Vaše kolínská vůně nebo vůně říkají hodně o osobním vkusu, což je důvod, proč dobře upravení muži mají tento pat. Za prvé, jděte k renomovanému prodejci vůně - ten, který prodává velké jméno, bestsellery a butikové vůně. Aplikujte a nadechněte a nechte vůni jemnou na kartě nebo na kůži. Poznejte ji, vezměte ji domů s sebou, žít s ní za chvíli - teprve potom můžete skutečně vědět, zda se vám to líbí nebo ne.

Pokud nejste spokojeni se značkou (nebo s obsahem vonícím jako všichni ostatní), pak si připravte vlastní vůni. Jako oblek na míru se hodí k vaší osobnosti a stylu jako rukavice. Stručně řečeno, věnujte čas vyzkoušení před nákupem. Je to víc než vůně, než tvorba oddanosti s Team Citrus, Team Sugar nebo Team Spice.

Kartáč (a nit)

"Jak horký je zoufalý dech, " řekl nikdo nikdy. To je důvod, proč je dentální hygiena - až do nitty-křoví, je nezbytně nutné. Flossing provádí asi 40% práce potřebné k odstranění lepkavých bakterií, nebo plaku z vašich zubů, zejména mezi zuby, kde kartáčování nedosáhne.

Plaketa vytváří kyselinu, která může způsobit dutiny, dráždit dásně a vést k onemocnění dásní - jedné z hlavních příčin špatného dechu. Následuj? Dokonce ani ústní voda nebo příležitostná mincovna nenahradí zuřivost dobré nitě. Bojíš se červených věcí? Krvácení znamená, že dásně jsou zapálené, protože plaketa se zvětšila a musí být vyčištěna. Hrubý. Ale nenechte se tě odradit. Floss - alespoň jednou denně, a krvácení, plak a zlý dech přestanou.

Znáte svůj typ vlasů

Všechno je dobré a dobré, když si přejete, aby byl nejlepší sezónní účes. Ale dobře upravené muži nejdříve znají svůj typ vlasů a pak se rozhodnou pro praktický účes založený na tom, co jim genetika dávala. Jedná se o hlavní charakteristiky vlasů, které je třeba zvážit:

  • Hustota: silná, střední nebo tenká
  • Porozita: schopnost vlasů udržet vlhkost (nízká, střední nebo vysoká)
  • Elastičnost: schopnost vlasů se protáhnout a nerušit (nízká, střední nebo vysoká)
  • Curl Pattern: rovný, vlnitý, kudrnatý nebo zvlněný

Dešifrovat svůj typ vlasů pomocí výše uvedeného kontrolního seznamu. Ale ujistěte se, že tak učiníte pouze v případě, že jsou vlasy přírodní : suché, čisté a neplatné z jakéhokoli produktu na vlasy, které brání skutečnému hodnocení. Pak vydejte na holič (s fotografií, pokud si přejete), abyste vysvětlili vzhled, který jste si vybrali. Pak s pro-schválením byste měli pokračovat se svým senem účes.

Znáte typ pokožky

Stejně jako vlasy, dobře upravený muž zná svůj specializovaný typ pokožky. Hlavní typy pleti pro muže jsou mastné, suché, citlivé a normální. Ať už potřebujete více hydrataci zpět do kůže nebo odstranit oleje z důvodu zanesených pórů, přirozený stav pokožky (způsobené genetikou a dietou, opravdu) ovlivní to, co budete potřebovat pro péči o pokožku a jak intenzivní režim.

Pak je tu fyzické prostředí, ve kterém žijete / pracujete. Pracujete v kanceláři? Zvažte vliv klimatizace na vysychání pokožky. A pokud jste mimo provoz, slunce a vítr hrají roli při sušení a dokonce i při spálení pokožky. Základní náplň péče o pokožku obsahuje nemastný zvlhčovač (s přidanou ochranou proti UV záření), čisticí prostředek na obličej a exfoliátor (pro použití před holením).

Vždy si rezervovat předem

Od holička, který se obléká k technikovi pro nehty, který tlačí kůžičky zpět, dobře upravený muž je v souladu s jeho outsourcingovou péčí (po výzkumu nejlepších holičství samozřejmě). Ještě důležitější je, že má v předstihu své vlasy, vousy, voskování a "cokoliv".

Takže nikdy není důvod, aby vypadal nedbalý, jednoduše proto, že se nemohl setkat se svým člověkem. Navštěvujte tyto osoby každých 4-6 týdnů a v případě mimořádných událostí je třeba tyto osoby na rychlém vytáčení.

Dostali jste koule a požádali o pomoc a rady

To vede k nejdůležitějšímu jednoduchému zvyku dobře upravených mužů - hledají pomoc nebo rady od ostatních. Pokud si nejste jisti svým typem pokožky, poraďte se s terapeutem kůže / kosmetikou nebo s lékařem, zejména pokud jde o těžkou mastnou / suchou pokožku (problém by mohl být mnohem hlubší než použití určitého krému na obličej).

Nelze rozluštit typ vlasů? Rozhovor s holičem příště a zeptejte se, jaký typ jste. Garantujeme, že vás zaujmou, dokonce se obtěžujete se zeptat. A pak, jako profesionálové, mohou navrhnout vhodné vlasové výrobky, které zdvihnou vaši vlasovou hru.

Konečně najděte ženu ve svém životě (přítelkyně, manželka nebo sestra) a trochu si popovírejte hraní triků. Více než muži, ženy byly zaplaveny krásou režimy a péče o produkty (obzvláště kůže a vlasy) po celý jejich život, a mají péče drahokamy uložené pryč, jen čeká být odhalen.

Zatímco mužské a ženské těla nejsou přesně stejné, je jisté, že obě pohlaví (oba jsou lidské) reagují na životní prostředí (fyzické počasí, strava / cvičení a stres práce / vztahy). To všechno má svůj dopad na pokožku, vlasy a zubní hygienu.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny