Společnost Silicon Valley vám pomůže zhubnout. Pokud jim pošlete nejprve nahé selfie

Anonim

Hluboko jsme všichni měli tělesnou dysmorphii. Někteří z nás jsou nadkritičtí a sebevědomí, zatímco jiní nehanebně poukazují na své sotva existující šest balení, které každou omluvu dostanou. Naštěstí pro většinu z nás tyto růžové (nebo bláto) tónované brýle nejsou příliš velký problém, ale pro lidi, kteří chtějí poznat své tělo ve 3D, 4 miliony datových detailů, Naked Labs Inc by rád navrhnout řešení.

Naked Labs jsou spouštěcí technikou společnosti Silicon Valley ve výši 1.395 dolarů, které jsou navrženy tak, aby vám poskytly "upřímnou zpětnou vazbu" o tom, jak dobře jste.

Naked, jejich nedávno spuštěné 3D zrcadlo pro skenování těla, používá infračervené světlo k posouzení vašeho těla, které vám říká procento tuku a poměr tuku k svalové hmotě. A jakmile ji propojíte s vaším chytrým telefonem a budete jej používat pravidelně, dokonce vám pomůže sledovat váš postup v průběhu času.

Maxim nazval to: "Stojan pro tuto ponižující, i když motivující, diagnostiku, kterou vám poskytnou během osobního tréninku, když vstoupíte do nové tělocvičny."

Přestože to bude bezpochyby pro to, že tohle jsou úžasné údolí a micro-dávkování v údolí, zrcadlo může být také trendovým, každodenním nástrojem pro milovníky techno-plachých techniků.

Jak naznačuje Digital Trends, Naked je víc než inteligentní zrcadlo - je to také "Připojená rotační škála a doprovodná mobilní aplikace umožňující uživatelům sledovat, jak se jejich těla mění v průběhu času", což je "zařízení, "Pro běžné běžecké a sportovní atlety.

"Jedna stránka tiskové sestavy vyniká, užitečně s názvem" Zúčastněte se akty ". Alespoň tvůrci zařízení vysvětlují své myšlení. "Jen pro vaše oči, samozřejmě, " čte. Tato data jsou daleko hlubší než čísla na stupnici. Naked vám pomůže pochopit, jak se vaše tělo mění, abyste zůstali motivováni k dosažení vašich cílů, "( Digital Trends ).

"Dlouho jsme se těšili na tento den, " řekl nahý generální ředitel Farhad Farahbakhshian ve svém prohlášení. "Dnes lidé hledají metody založené na důkazech ke sledování zdraví a kondice, které nejsou zaměřeny výhradně na váhu. Jsme rádi, že dostaneme Naked do domovů lidí, abychom jim poskytli lepší přehled o tom, co se děje ve svém těle, a pomůže jim při plnění svých cílů. "

Dokud nedojde k úniku a laCloud, vypadá to jako skvělý produkt pro masochisty skříně s velikým vypalováním díry v kapse.

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den