Shirt & Tie Combos, které vás zaujmou kvůli správným důvodům

Anonim

Jakmile je jednou z možností, jak se v kanceláři (Jon Hamm na Mad Men) ukládají ostré bílé košile a houževnaté hnědé obleky, muži byli osvobozeni, aby v těchto dnech pracovali téměř jakoukoli barevnou košili. A je dokonce i možnost nosit kravatu - nebo ne, na většině pracovišť. A tištěný, barevný.

Navzdory svobodě se mnozí z nich setkávají v pracovním oblečení: vynucený do bezpečného barevného kravatu a kombinace bílé košile, jednoduše proto, že nechcete vypadat příliš fashun pro vaše vrstevníky. Pro druhé, vzpoura proti otvoru má za následek neonovou vazbu s hlučnou vzorkovanou košilní spoluprací, která je daleko nemocnější než sladká.

Zde je náš konečný průvodce pro trička a kravaty kombá (to vám udělí propagaci). Vezmete si svou práci vážně a profesionálně, vážně, a tak je na příští schůzi srazte.

# 1 barevný kontrast

Košile v modré obloze jsou v dnešní době hodně korporátní. A v posledních letech také světle růžová. Nejlepší zprávy? Oba tyto pastely jsou oficiálními barvami pro rok 2016. Proto jsme pro tento článek vybrali dva odstíny. Začněme tím, že nosíme bledě růžové nebo světle modré košile - pomocí kontrastních barev.

Kontrastní barvy sedí proti sobě na barevném kolečku. Pokud jde o modrou barvu, podívejte se do oranžové, červené nebo žluté barvy, ale v tlumených verzích (ne mandarinka, prosím), takže odstíny jsou spíše spálené oranžové, vínové a hořčičné nebo zlaté.

Růžový? No, pastelová košile je ženskou nohama s mužskou kravatou (růžová kontrastní barva na volantu). Pokračujte a přidejte nějaký styl do pracovního stylu.

# 2 Doplňková barva

Udržování modrá košile téma, nalezení v doplňku, tónové nebo analogové barvy v kravatu je kancelář vyhraje. Zelená je doplňující barva k modré. Lesní zelená kravata dělá rafinované a bez námahy prohlášení v práci, zatímco základní neutraly - dřevěné uhlí a hnědé - jsou ideální pro muže sportovní sako - ať už je to okno, křídlo nebo křídový pruh.

Violet nebo fialová (vždy v hlubokém odstínu) jsou tónové možnosti pro růžové košilky. Jen se vyvarujte červené (roztřesené) a růžové-růžové, která vypadá trochu nemocně sladká. Důvěřujte svým estetickým instinktem růžovým, a pokud jste příliš cukrín, změňte to tout de suite .

# 3 Knit On Print

Textury - v módě - jsou navrženy tak, aby získaly průměrnou barvu a daly jí potřebnou hloubku. Knitové kravaty jsou prvotřídní texturami, které hrají přední a středové stránky; upstaging dokonce nejvíce barevné a tisknout košili s jejich zrnitý kop.

Spárovaný s pruhovanou nebo ginghamovou kontrolní košilkou, zdá se, že neutrální úplety pracují nejlépe; jejich zrnitost s hliněným, organickým pocitem přidává přírodní prvek do šumu vzoru pod ním. Rozhodněte se pro zelené, námořnictvo, černé nebo hnědé pro jistý požární výhru v kanceláři - zvláště pokud košilí už hraje barevné karty dobře.

Pletené kravaty dělají osvěžující změnu od všudypřítomných hedvábných stylů a přidají uvítací lanovku k šití. Pro extra bang, jděte na čistou hedvábnou odrůdu s dvojitým pletením; to bude zajímavě vypadat blízko (skvělé pro klientské setkání) a chladně se míchá z daleku (dostatečně zeslabená při prezentaci do zasedací místnosti).

# 4 Vzor srážky

Tištěné košile jsou tam, kde se věci mohou dostat zlé. Pruhované košile jsou mnohem univerzálnější a mohou být zpravidla spárovány s větším nebo menším vzorem vázanky, aniž by došlo ke ztrátě kravaty. Nicméně, kontrola košile vypadat lépe s větší vzorované kravatu.

Pro chlápka, který chce být odvážný, podívejte se na paisley a geometrické výtisky. Klíč spočívá v dodržení standardních barevných pravidel, jak je uvedeno výše - komplementární nebo kontrastní - a je to pěkný vzhled, když je část košile barevná v tisku kravaty.

Pruhy vypadají skvěle také na kontrole košile. Jen držte kravatový proužek velkým a odvážným pruhem - držte se proti kontrolnímu košili a zajistěte jednu z barev na kravatě (někde) na košili. Totéž platí pro polka tečky.

Stejně jako kdykoli se oblékáte, nezapomeňte se před vámi podívat. Pokud je to nepříjemné, příliš zaneprázdněné nebo nucené, místo toho přidal blok barevný kravata. A vyjděte ze dveří.

# 5 Perfect Pattern

Odpovídající výtisky - pruhy na pruzích nebo kontroly šeků - i přes známost, mohou být stejně komplikované jako konfliktní tisk. Začněme s kontrolami.

Kontrola okna podokna je otevřenější, aby odpovídala jiné kontrole, protože velikost je tak velká a vzorek je tak jemný. Malé ginghamské košile jsou nejtradičnější a neformální v obchodním světě, ale nefungují dobře kontrolované kravaty.

Místo toho se rozhodněte pro barevnou kravatu a doplníte jednu z kontrolních barev v košili.

Pruhy jsou mnohem snadněji zdvojnásobitelné. Jen změnou směru. Vertikální pruhované košile vypadá skvěle spárované s vodorovnou nebo diagonální pruhovanou kravatou. Mezi těmito dvěma kusy je jasný kontrast, který vidí, že vás dva přátelsky vezmou do vašeho kancelářského týdne ve velkém stylu.

# 6 Neformální a čisté

Pro minimalisty, vypadá čistě a čistě, budete mít pocit jistoty v práci. Vytváření tónového a texturního vzhledu je stylová cesta, kterou je třeba vzít zde.

Vyberte blokovou košili - modrou, zelenou, šedou nebo oblíbenou pastelovou barvou - kravatu. Shunning vzorované košili, se rozhodnout pro grenadin hedvábné kravatu - vyrobené v plné barvě s vizuální zájem je jedinečný vazba - jemnější než pravidelné hedvábné úpletové vazby, ale zrnitější než ploché kravatu.

Monochromatické tričko a kombinace kombinace práce - světle modré tričko s námořní kravaty - obzvláště když je bunda hlasitě v tisku, barvě nebo je texturní mistrovské dílo, jako je tweed.

Konečně, váš příležitostný arzenál ve stylu pátek potřebuje džínovou košili - jednu s rozřezaným nebo rovným límcem, aby si udržel obchodní styl. Bohatá struktura a řada indigových odstínů, všechny bavlněné košile potřebují nyní neutrální flanelovou kravatu - aby se sladily s džínovým košile a rustikálním tvídovým kabátem.

Související: Průvodce k houpací džínové košile jako robustní džentlmen

Konečné slovo

Nebuďte vždy bílou košili. Tím, že hrajete s kontrastem a tónovým mísením barev - a vzorem v tisku - brzy zjistíte, co funguje a co ne.

Myšlenkou je odhalit pár kombinací, které vyhovují vašemu tónu pleti a osobnímu stylu, takže se oblékáme v pondělí ráno, to je trochu jednodušší. Jedno zlaté pravidlo? Vaše kravata by měla být vždy tmavší než ti košile, bez výjimky.

SOUVISEJÍCÍ: Tyto kravaty vezmou vaše obleky od nuly k hrdinu

1/9

2/9

3/9

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den