Ušetřete čas a peníze s těmi účesy s nízkou údržbou pro muže

Anonim

Muž s nízkou údržbou se může cítit mimo místo stylových rad a průvodců. Všechno, co chce, je, aby věci byly jednoduché, zatímco módní guru a kadeřníci ho bombardovali s nepřetržitým voláním, aby nosili víc, více, více.

Ne tu v D'Marge. Oceňujeme dandy stejně jako dudy, kteří jsou na zemi. Možná nemáte dovednosti. Možná nemáte čas. Možná jste příliš líní coif. Bez ohledu na váš důvod, proč preferujete vlasy bez námahy, shromáždili jsme pět stylů, které vám budou vypadat dobře s malou prací.

Oholený k dokonalosti

Vypusťme to právě teď. Žádný účes není menší údržba než žádné vlasy vůbec. Pokud je vaše pokožka na hlavě přirozeně hladká, je to nemilosrdný. Pokud nejste požehnáni plešatostí, je to stále jeden z nejjednodušších způsobů, jak dosáhnout. Jediný požadavek, jak vytáhnout tento anti-styl je pěkně tvarovaná hlava.

Fittingly Buzzed

Buzzcut je mužský a vyžaduje minimální námahu. Rock it bez produktu nebo stylu s trochou pasty pro lepší vzhled. Váš zbrusu nový zvuk může být doplněn o krátkou, elegantně ozdobenou vous, která eliminuje potřebu denního holení a zdvojnásobuje nízkou údržbu.

Slick to Back

Řekněte mu vojenský návrat nebo Macklemore kopie. Ať tak či onak, podříznutý nebo tradiční řez je snadná volba i pro nejnechutnějšího muže. Udržujte vlasy krátce na zádech a na bocích a dlouhé nahoře, aniž byste mezi nimi míjeli. Nechte horní část nedotčené, vytáhněte ji zpět a přidávejte trochu pomády k hladkému efektu. Bude to trvat 2 minuty a vy jste našimi dveřmi.

Shaggy jako nedělní ráno

Jste-li dospívající boybander s náladou na Taylor Swift nebo surfy vole, který má rád efekt slané vody, je to váš pohled. Pěstujte vlasy dlouho a uvolněte. Stříhněte je ve vrstvách s lehce nepoškozenou, noční hlavou. Chcete-li styl, jednoduše aplikujte výrobek na vlhké vlasy a protřepte. Chraňte se po celý den. To zvedne fanoušky.

Live Long (& Tie to Back)

Pokud to funguje pro Jared Leto a Willy Cartier, jak to může být špatné? Není to dobré životní motto, ale dobrý přístup k vlasům pro dobrodružnější muže. Leto hodil opatrnost a nožnice na vítr a nechal své zámožné zámky růst na působivé Ježíšovo úrovni. Nemůžeme být všechny rockové hvězdy, ale alespoň můžete vypadat jako jeden.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny