Ryan Reynolds 'bitva s úzkostí dokazuje, že mužské vnímání duševního zdraví se mění

Anonim

"Hej, jak to jde?"

"Jo, dobře, jak se máš?"

"Jo, to není špatné, není to špatné."

V jakém okamžiku začne ušlechtilé umění přinést své přátele, když jste měli špatný den, který by ovlivnil vaše duševní zdraví? Je to stále tabu, že kluci mluví o svých ~ pocity ~? Žádná z těchto otázek nemá přímou odpověď. Nicméně, pokud poslední rozhovor s režisérem New Yorku o Ryan Reynolds je něco, co se má dělat, časy se mění.

Ve vyloženém rozhovoru hvězda Deadpool odhalila: "Mám strach, vždycky jsem měl strach. Ale v bezvýchodné" jsem se touto věcí obávat a já jsem byl v hloubi tmavší konec spektra, což není zábavné, "( NYT ).

"Před každým vystoupením na rozhovoru se stává hrůzou a nevolností a je docela přesvědčen, že může zemřít."

Ačkoli on uznává jeho otci, když ho učí, aby byl, "Buďte opatrní, pozorně poslouchejte a ujistěte se o tragédii za absurdní, " řekl Reynolds The Times, že jeho úzkost začala již ve velmi mladém věku, kdy se stal " dům a kosení trávníku, snaží se opravit "všechno, co by mohlo otce opustit."

Kromě humoru (viz jeho twitter feed), který se zabývá úzkostí, Reynolds řekl NYT, že používá aplikaci Headspace a připomíná si, že jakmile bude chodit na scénu, pocit zmizí; "Když se opona otevře, zapnu tuto kloubovou hlavu a on převezme druhou a odjede, jakmile odjedu."

Bez ohledu na to, jakou knihu děti čtu na moje křičené dítě v letadle, morálka příběhu je vždy něco o vasektomii.

- Ryan Reynolds (@VancityReynolds) 7. srpna 2016

Abychom diskutovali o významu, jak se Reynolds otevřel veřejně, narazili jsme na Luc Wiesmana, zakladatele společnosti D'Marge, který řekl, že by to mohlo být překážkou pro duševní zdraví mužů:

"Mužské celebrity, které otevřeně mluví o úzkosti a depresi, jsou obrovským krokem k tomu, že muži vnímají problém v pozitivnějším a zvládnutelnějším světle. Ovlivňuje tolik lidí, přesto tolik lidí odmítá o tom mluvit. Úplně si uvědomil, že se Ryan dostal nad sebou a mluvil o tom. "

Reakce mužů na Redditu, místo, které je lépe známé pro začarované trolling než emocionální epifhanie, také naznačuje, že kluci začínají vnímat úzkost a depresi v novém světle. Přichází už určitě, ale tyto reakce na Reynoldsovo rozhovor zdůrazňují, jak daleko jsme přišli, když jsme mluvili o něčem jiném než o sportu, a tak jsme si zaslali nepříjemné ticho.

  • Úzkost není žádný vtip. Někdy je to týden nebo dva podrážděných střev a špatných sraků, a někdy je to hrudník v krku. Někdy je to znepokojující nad nárazem na nohu a někdy je to závratě bez důvodu vůbec.
  • Úzkost se může projevit fyzicky a být docela oslabující. Myslím, že to lidé, kteří to nechápou, nerozumí. Není to jen nervozita. Jsou to fyzické příznaky emocionální panice, které ani nevíte, že zažíváte.
  • Jednoho dne jsem odešla z práce kvůli ostrým bolestem v hrudi. Myslel jsem, že to byl srdeční záchvat (to nebylo). Téměř udělal skutečný srdeční záchvat, když účet přišel.
  • Je to jako zlé alter ego. Přesně ví, od co se bojíte, a to přesně tam, kde vás zasáhne.
  • Im žije s GAD již 9 let (a im 24) a jen jsem získal sílu jít do psychiatra jako před 9 měsíci, protože se projevil i na depresi. Sakra jeho drsný.

A nebylo to jen přiznání. Čtenáři byli také na cestě nabídnout motivaci a podporu.

  • Gratulujeme vám za nalezení cesty k psychiatrovi. Tento krok je těžký, jak to kurva dělat, ale jakmile to udělal, vy jste na cestě k nějakému dobrému prdele.
  • Jsem ráda, že jste uvedl do slov pocity, jak se cítím.
  • Někdy čtete něco a je to jako "wow, že to člověk dostane", pomáhá mě cítit lépe, když jsem věděl, že nejsem sám!
  • Mám totéž. Cvičení mi pomáhá hodně. Zvláště běží. Měl jsem špatné několik dní a to je naštvaná. Vždycky musím dělat něco.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny