Pravidla každodenní pánské módy, která dokáže nebo přeruší váš styl

Anonim

Ano - individualita je klíčová, ale existují nějaké sartorské must-dos, které nelze ignorovat u stylovějšího pánového. Zde je 8 pravidel stylu, které byste měli vždy dodržovat, abyste přeměnili dobré oblečení na skvělou.

Pravidlo č. 1 Mix textures

Textura je podle definice výrazným fyzickým složením nebo strukturou něčeho, zejména s ohledem na velikost, tvar a uspořádání jeho částí. V módě je nejjednodušší a nejúčinnější způsob, jak texturizovat vzhled, s různými textiliemi - vrstvením těžších tkanin na lehkých a kolem nich, aby se odvážnější materiály vynikly. Textura také přichází s vrstvou barvy, vzoru a lesku s tím, co nosíte.

Smart Casual

Kabelové pletené nebo volně tkané svetry jsou skvělým způsobem, jak přidat texturu k oblečení. Pár s drsnými džínovými džíny a derby obuv v semiš (nejvíce textura kůže je tam). Prádlo je jedním z nejlepších a nejlehčích způsobů, jak přidat textura. Jako sako, skelné prádlo přes košili a kalhoty hledat okamžitou inteligentní příležitostnou texturu.

Formální oblečení

Pletené kalhoty jsou jednoduchý způsob, jak přidat do nudného obleku nějakou texturu. Jako oddělené, skládané kalhoty ve vlněné směsi jít dobře s zrnitým tkaný vlněný sako. Vyrovnejte vzhled s křupavou bílou košilí. Noste krk otevřený volným kravatou kravatou na krk nebo se zpevněnou tkanou hedvábnou kravatou kravatu. Jedna z nejlepších značek pánské pro textura v této sezóně je LBM 1911. A tato příručka pro oblečení je také vaším přítelem.

Neformální

Kožené bundy přes trička dodávají hustotu a lesk na neformální vzhled. Uvolněné chinos v syntetické bavlněné směsi dávají vašim dněm středovou texturní hustotu a jemný lesk (čím je syntetizovatelnější, tím širší) a potom jsou kožené kožené boty Chelsea (s knoflíky pro extra bump) nebo mokasíny (materiálová struktura) možnosti přepracování zvířecí kůže spolu s pláštěm. David Beckham skály kůži textury nejlepší.

sportovní oblečení

Satinové nylonové pufferové bundy sedí dobře nad matnými bavlněnými tričkami, aby vyrovnaly lesk. Pro dno, sportovní kalhoty vyrobené ze syntetického lesku pracují z bundy, nebo neoprénové kalhoty (přemýšlejte o látkovém materiálu) přidávají architektonické úhly do typického salonku. Tvary a tkaničky by měly být udržovány rovinné a čisté. Zkontrolujte Moncler a H & M pro některé sportovní luxe inspirace.

Pravidlo # 2 Znát velikost

Styl se ocitne na správném místě a vědomí, jak se oblékat pro váš typ těla. Obleky a džíny jsou dva hlavní viníci špatně fit (stejně jako koupit odpaliště, které jsou Euro-koše těsné).

Obleky

Podívejte se na profesionálního krejčího, který zná své kalhoty "přestávky z obleku" sedadel, a rozdíl mezi špičkou a šálkem. Získání přizpůsobeného obleku zmírňuje veškerý stres. Stručně řečeno, obleky musí být ploché a oříznuté na rameni a při zapnutí by neměly tahat. Nohavice by měly sedět na kyčelních kostech přirozeně, aniž by se zajížděly vzadu, zatímco délka kalhot by se neměla v kotníku a udržet nohu štíhlou. Osvěžte si tím, že si přečtete náš první průvodce nákupu obleků.

Džíny

Vedle štíhlých džín, které je třeba koupit docela štíhle, aby umožnily eventuální protažení, měl by být každý denim pohodlný, ale pohodlný v pasu. Palec by měl být schopen sklouznout do pasu bez přílišné síly. Zde je dobře zaokrouhlovaný průvodce designérským džínem, který vám pomůže začít.

Pravidlo # 3 Pravidelně doplňujte bílé základy

Základní doplňování bílé, jako samotné oděvy, je jednoduché. Od spodního prádla až po ponožky, tílka na ponožky, projděte si zásuvky každý měsíc a vyhazujte všechny předměty, které jsou nereprezentovatelné: šedé, obarvené, roztrhané, nevzhledné. Zbavit se jich. Nejistý? Přestaňte to stejně. Otvory neposkytují větší ventilaci; a skvrny jsou daleko od umělecké nebo sentimentální; zobrazují líný přístup ke stylu a signalizují špatnou hygienu pro každého, kdo je musí svědčit. Dokonce i když spodní prádlo zůstane po dobu několika měsíců bez otvoru, doplňte každou sezónu bez ohledu na to. Základní bílé vypadají lépe jasně. Potřebujete novou inspiraci? Zde je průvodce našimi zasvěcenými informacemi o pánské spodní prádlo.

Pravidlo # 4 Otevřít jedno tlačítko

Tlačítka jsou určena k upevnění, že? Ne vždy. S výjimkou košile, polo a samozřejmě nohavic, šortky a džíny, jedno tlačítko by mělo být neustále přerušeno. Pravidlo tohoto stylu se vztahuje na blejzry a bundy na oblečení, opravdu. Když sedíte, otevřený plášť zastavuje zvlnění a umožňuje volný pohyb a při stojícím minimálním spodním tlačítku pláště je třeba zrušit. U bundy s dvěma tlačítky připevněte horní tlačítko; zatímco tři-tlačítko oblek by měl být omezen buď střední nebo horní dvě tlačítka. Chcete-li se vyhnout oděvu vypadajícímu nakloněnému, stiskněte pouze střed.

Pravidlo č. 5 Víme, jak nosit a svázat kravatu

Nejprve si vyberte pravou kravatu pro pravou košili a správnou příležitost. Pak se naučíte, jak to svázat. (Zkontrolujte Youtube pro výukové video v závislosti na uzlu jste po). Hlavní chyby zahrnují kravatu svázanou krátkou nebo příliš dlouhou; jemný hledáček, který nezaplňuje mezeru mezi límcem nebo uzel, který ukazuje jakoukoli část úzkého konce kravaty. Zaměřte se na špičku kravaty, abyste si přečetli přezku na opasek a ujistěte se, že uzel sedí jako tlačítko proti límci. Vyhýbejte se novým kravatům a prosím, nezakládejte kravatu do kalhot.

Pravidlo č. 6 Jedno prohlášení - příslušenství na výstroj

Podobně jako v pravidlu č. 3 zřejmé značky, doplňky by se měly doplňovat a neměly by mít kontrolu nad vybavením. Mixujte a přizpůsobte jemné doplňky v celém oblečení - například kovové hodinky, kroužky a stříbrný klopný knoflík - ale dva z nich musí být minimální a zadní sedadlo na zářivé slávě třetího. Jsme fanoušci klasické hodinky pro každou příležitost k vyvážení bling z jiných drahých kovů na vašem těle. Materiály, kostkované náprsní kapse a odpovídající kravata jsou perfektně vhodné, ale pokud hrajete hry s prostým kravatím, uchovávejte si hedvábně makrotiskový šátek nebo kravatový špendlík.

Pravidlo č. 7 Přizpůsobte si obuv

Formální příležitosti budou vždy vyžadovat dobře leštěné šaty - buď derby nebo oxford nebo brogue verze obou. V kůži (srst kůže je hezká) a černá je nejbezpečnější sázka, obzvláště pokud nosí tux. Pro obleky je smícháme s tmavě hnědými nebo dokonce opálenými a přidáváme texturu s hladkým semišem nebo lakovanou kůží.

Příležitostné oblečení je právě to - uvolněné, ale ne "cokoli". Zatímco tenisky jsou králem, jdi do retro stylu, aby hrály věci a jako boty na šaty, bláznivé, potrhané trenéři s rozbitými krajky a otvory jsou velkým "ne". Espadrille na plátně nebo na mokroch řidiče jsou skvělé víkendové boty, zatímco tanga by měla zůstat na pláži. Sandály jsou dalším krokem nahoru, ale drží se mužské (bez předstíraných gladiátorů, prosím).

Inteligentní příležitostné je všechno o botě. Bílé tenisky budou s blejzery a džíny a dokonce i náhodným oblekem. Kožené mokasíny jsou perfektní a nevybírají si žádné ponožky na denní událost. Pop-barevné derby nebo oxfordské styly rozjasní vzhled a jdou na podrážděnou podrážku z času na čas.

Zajímavé Články

Joel Edgerton & Will Smith obejme ten styl ze 70. let na světlé premiéře

Brace yourself, Wide Legged kalhoty jsou oficiálně na Trend

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Star Wars Jets Take To The Sky