Vysoce chladné sáčky na tělocvičny, které vás nezobrazí jako creep

Anonim

Buďme upřímní: skutečný důvod, proč chodíte do posilovny, nesmí být roztrhaný.

Jistě, je to pěkný perk, ale zvlněné abs a buff biceps se opírají o vaši skutečnou motivaci k úderu do tělocvičny: spousta fit fitties.

První pravidlo zapůsobit na tepláky v tělocvičně vypadá dobře, takže se ujistěte, že balíte své cvičební potřeby do sportovní tašky, která udělají správný dojem. Zatímco jsou praktické, samozřejmě.

Herschel Supply Co. Sutton Tarpaulin Duffle Bag

Herschel Supply Co. je od roku 2009 pouze na scéně, ale jejich vysoce kvalitní tašky jsou dobře vyhlížející. Taška Sutton Tarpaulin Duffel je klasická silueta vytvořená od základů, aby byla vyrobena pro praktickou a elegantní tělocvičnu. Je vyrobena z plastu odolného proti vodě odolného plastu, aby bylo zajištěno, že budete nosit tento 28-litrový plechový džínový kufr na několik let. Podrobnosti zahrnují pohodlné přední kapsy a popruhy popruhu vyrobené ze stejného materiálu jako bezpečnostní pásy.

KUPUJ TEĎ

Severní základna Camp Duffle

Osvědčený mezi nejtvrdšími prvky, které byly vzaty zpět do městské džungle. Světlý žlutý Base Camp duffle je tváří v tvář dobrým způsobem, a proto si zaslouží jako titul sportovní tašky. 50-litrový vak je vyroben z vyztuženého laminátu, který je robustní jako peklo a je dodáván s výhodou hydroizolace. Samotný design se nezměnil za třicetiletých let a vrátil se zpět k tomu, že se to neděje, neopravujte.

KUPUJ TEĎ

Head Porter 3 Way Boston Bag

Japonský štítek Head Porter udržuje věci jednoduché a klasické s jejich 3 Way Boston Bag. S rozsáhlým úložným prostorem, kapsou na boty a rychlými přístupovými kapsami pro menší příslušenství, Boston 3 Way představuje ideální tělocvičnu. Voděodolná konstrukce je bonusem pro ty, kteří chtějí provádět své tréninky venku.

KUPUJ TEĎ

Y-3 Logo Holdall

Král sportovního minimalismu nám přináší jednu z nejmalebnějších sportovních tašek. Yohji Yamamoto se v roce 2003 připojila k společnosti Adidas, aby založila společnost Y-3 a od té doby partnerství vzkvétalo. Tento zvláštní holdall je jednoduchá záležitost s horní zip uzavření a bowling stylu designu. Povinné funkce loga Y-3 lze vidět na čelní straně tašky.

KUPUJ TEĎ

Ienki Ienki Quilted Holdall

Pro něco trochu venku, nemůžete jít kolem lesní zelené bavlny Ienki Ienki a husí kousek prošívané přilby. Taška obsahuje horní rukojeti, odnímatelný ramenní popruh, dvoucestné zipové zapínání, hlavní vnitřní část, vnitřní patní logo, vnitřní kapsu a prošívaný efekt s vycpaným vnitřkem. Řekl někdo giletovou vestu?

KUPUJ TEĎ

Stella McCartney Tubular Holdall

Britská značka Stella McCartney nadále zapůsobí davu svým chladným designem a jejich nejnovější tubulární držení se nijak neliší. Atraktivní inspirativní estetická jízda proběhne hluboko v této talíře, která byla vyrobena v Itálii a je dodávána s ramenními popruhy, horním zipem, předním nápisem a logem na přední straně.

KUPUJ TEĎ

Saint Laurent Cylindrical Holdall

Přicházíme na špičkový konec segmentu sportovních tašek nyní, a přestože jsou drahé, jejich ostrá konstrukce je druhá. Vezměte si např. Svatého Laurenta. Francouzský módní dům propojuje odborné řemeslné zpracování se značkou rock 'n' roll. Tento černý bavlněný cylindrický držák od Saint Laurent má kulaté horní rukojeti a dvojité horní zipové uzavření pro rychlý a snadný přístup kdykoliv.

KUPUJ TEĎ

Tomáš Maier Camo víkend Duffle

Tady je jeden pro fanoušky camo. Toto sto procentní bavlněný držák od Tomas Maier je opatřen kulatými horními úchyty, odnímatelným a nastavitelným ramenním popruhem, horním zipem a hlavním vnitřním prostorem. Je také nesmyslně krásné podívat se.

KUPUJ TEĎ

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common