Skutečný důvod, proč nikdy nebudete mít tvar a co dělat o něm

Anonim

Jako osobní trenér získávám přehled o mnoha lidských postojích.

Moje brzká středa může být věnována stresujícímu manažerovi středního stupně malého podniku, který má krizi identity, nespal a byl pozdě na trénink.

V polovině rána se klient, který letěl v noci ze severní Ameriky ve spánku 4-5 hodin, prochází naší zahřátí a diskutuje o přístupu k potrubí s africkým politikem.

Myslím, co potřebujete mít

Jedná se o perfektní příklady klientů, kteří mohou prokázat 110 procentní zaměření na zasedání a poté kliknout na přípravu na schůzku v okamžiku, kdy skončíme, jelikož se vydávají do města, aby uzavřeli smlouvu o pronájmu za miliardy dolarů.

Jsou úplně jiní, kteří žijí svou realitou, a to jak intenzivně různými způsoby, jednak rušnými. A to je typ člověka, který potřebujete stát, pokud se chcete stát fit, roztrhaný, zvednutý nebo jakýkoli jiný fyzický cíl.

Ale proč se tam nikdy nedostanete?

Intenzita se sama trvá. Když stromy zmizí do lesa, naše schopnost soustředit se na tento úkol se stává zamlžena našimi seznamy úkolů. Ať už je vaše pracovní doba od 10:00 do 18:00 nebo od 5:00 do 12:00, je "zaneprázdněný" obvykle termín, který házíme, když ztratíme kontrolu nad našimi plány kvůli vnějším proměnným.

Vaše volby se stávají reakčními a ztrácíte kontrolu

Pokud jste nezpůsobilí, je pravděpodobné, že používáte přestávku k oškrabávání, než ke zotavení. Jak fitness Yoda jednou řekl: "Vyčerpali naše dobré úmysly, pro zdravé bydlení jdeme ven z okna". Jinými slovy, udělejte své sračky mimo tělocvičnu a uvidíte výsledky.

Vaše týdny nejsou kouzelně zaneprázdněny

Vzory jsou zřejmé, zda pracujete se směny, vidíte klienty po celý den nebo víte, že čtvrtky jsou mezistátní den cesty. Staneme se stresem a zaneprázdněním, když posuneme hranice, přehlédneme tyto předvídatelné vzorce a rozhodneme, abychom ohrožovali náš výkon v tělocvičně.

Překročení víkendů je největší chybou

Tímto způsobem zajistíte, že budete mít malý čas na odpočinek. Umožnění času na odpočinek a rehabilitaci je jedním z nejčastějších scénářů. Stejně tak nad tím, co se dopouštějí týdenní noci, obyvatelé často vyčerpají víkend a hledají znecitlivělé chování, jako jsou chudá jídla a příliš mnoho alkoholu.

Tyto návyky se skládají na sobě

Někdo, kdo bojuje, hledá ujištění. Zatímco někdo, kdo je na vrcholu své hry, vypadá jako sebejistý a schopný. Jiní lidé vidí bývalý jako nepořádek, druhý jako vůdce. Nepořádek hledá pivo v pátek, vůdce má zásahy a vstává brzy na běh v sobotu.

Mají velmi odlišné víkendy a jak se cyklus zachovává, jsou s nimi zacházeno odlišně a vyrůstají v různých výsledcích. Tyto výsledky jsou stanoveny v každodenním chování.

Překonat ospravedlnění prostřednictvím odolnosti

Je to vždy jednodušší řečeno, než výkon, ale výkon je vědět, kam se chcete dostat a optimalizovat každodenní rozhodnutí, abyste se tam dostali.

Posedením a upřednostněním toho, co je pro vás důležité ve vašem stávajícím stádiu života, můžete získat obrovské množství jasnosti v každodenních rutinních volbách, které musíte udělat. Prvním krokem je zjištění toho, co je pro vás důležité, a tedy co se musí do vašeho týdne vejít.

Odtud mohou být cíle nastaveny tak, aby eliminovaly vaše regresivní chování a ponechaly čas na další pohyb vpřed.

Beyonce, stejně jako vy, má jen 24 hodin denně. Pití, televize a sociální média v kombinaci zaberou obrovské množství času. Chování "rozčarování", které odvádí mysl, působí jako mechanismus vyrovnávání intenzity každodenního života.

Jako jednoduchou případovou studii, řekněme, že uděláte:

  • 3 hodiny pít v pátek a sobotu
  • V kombinaci s hodinovou televizí za noc
  • Kontrola Facebooku a Instagramu po dobu 5 minut třikrát denně.

To odpovídá 14 hodinám a 45 minutám týdně, což odpovídá 22% nebo vašeho probouzení nebo 2 hodiny cvičení za den.

Mít čas, čas cvičení a čas přípravy jídla je o vytvoření prostoru ve vaší hlavě pro jasnost.

Pochopení vaší fáze života, vašich priorit a důsledků vašeho výběru jsou klíčové, pokud máte prostor, aby se vaše sny staly realitou.

Jinými slovy, aby si čas na fitness, rovnováhu plán proti vašim prioritám a držet se vaše zbraně. Budou potřebovat plnou duševní a fyzickou pozornost k růstu.

Jordan Ponder je zakladatelem Paramount Recreation Club & Transform Health v Sydney v Austrálii. Transform Health byl vytvořen, aby inspiroval obvyklé zdraví a zlepšil výkon. Kontaktujte Jordan, aby zajistil výživu, fitness a životní styl konzultace.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled