Rozhodnutí Qantas o upřednostnění duševního zdraví je skvělé pro obchodní cestující

Anonim

Pohyb letadla vždy poskytuje velkou výmluvu, abyste vypnuli telefon a ignorovali vaše e-maily.

Nicméně, Qantas nedávno rozšířil svou hru, upřednostňoval duševní zdraví zákazníků a umožňoval jim létání v meditačním programu "Navrženo tak, aby vyvolalo pocit klidu a pomohlo (vy) odpočinout ve vzduchu."

Program je prováděn prostřednictvím videoprojekce, která zahrnuje 10-ti minutové meditační sezení s vedením; nastavit na letecké záběry z nejkrásnějších krajin kolem Austrálie.

Podle tiskové zprávy Qantas: "Zákazníci si mohou vybrat z pěti různých scén včetně australských pouští, bushlandů, pobřeží, lesů a míst v soumraku, když naslouchají meditaci."

Vedoucí zákaznická komisařka společnosti Qantas Vanessa Hudsonová uvedla, že rozšířená nabídka zábavy v oblasti zábavy otevřela více příležitostí pro zákazníky, aby si během letu užívali nějaký "čas".

"Zákazníci nám říkají, že si cení, že si mohou vzít čas na sebe, sledovat film nebo si přečíst knihu a teď jim pomůžeme najít trochu více relaxace s vedenými meditacemi."

Série je v současné době dostupná pro zobrazení na YouTube a před cestou přes aplikaci Qantas VR lze stáhnout praktickou verzi virtuální reality.

Ale pro ty, kteří to chtějí vyzkoušet na palubě, budou videokompy dostupné od června v systému Qantas pro letové zábavy.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled