Osvědčené stylingové produkty pro muže s dlouhotrvajícími vlasy

Anonim

Každý člověk, který dokáže růst dlouhé vlasy, aniž by vypadal jako Mickey Rourke, si zaslouží nějaké kudos.

Nejen, že to trvá navždy, ale také musíte projít pár měsíců vypadat jako hobo předtím, než se dostane na 'Právě jsem se dostal z mého surfovacího sálu, a já jsem vhodný až pro kick kick zadku' délka .

Zatímco většina mužů může obvykle dostat pryč s jen rychlý hřeben, tam jsou některé případy, kdy hříva musí být zkrocena trochu více než jen voda. To je, když tipy a triky ve formě mužských dlouhých vlasů produkty hodí.

Pánské dlouhé vlasy styling tipy a triky

Vědět, než vyrostou

Než vyrostíte vlasy, ujistěte se, že máte reálné cíle a ujistěte se, že mají trpělivost k růstu vašich vlasů, je něco, co vyhovuje vašemu životnímu stylu, např. Pokud jste ostrá podnikatelka, vzhled "mezi" tak dobře.

Získejte správné nástroje

Při práci s dlouhými vlasy budete chtít investovat do dobrých nástrojů. Široký zubový hřeben a vysoce kvalitní kartáč na vlasy s přírodními štětinami jsou zásadní. Pokud nosíte koni, koupte nějaké plátno potažené kapely (pryžové pásky poškodí vlasy).

Umyjte a vysušte pečlivě

Šampon a stav denně, ale buďte opatrní při vysychání. Sušení ručníků je jednou z největších příčin vyblednutí a rozdělení. Abyste správně vysušili ručník, protřepte přebytečnou vodu a nasypte si vlasy ve směru růstu, než aby si vlasy ručníkem.

Uvolnit se

Nosit těsné klobouky nebo velmi těsné ponytails může způsobit stav tzv. Trakční alopecie, což je ztráta vlasů kvůli poškození kořene vlasů od tažení vlasů příliš těsné. Takže pokud jedete pro člověka, nechte ho volně a nízko.

Trim pravidelně

Vzhledem k tomu, že jediným skutečným způsobem, jak odstranit poškozené vlasy je odstranit poškozený úsek, udržet si pravidelně upravené vlasy pomůže odstranit rozštěpené konce.

Produkty pro vynikající styling

Nyní víte, jak se starat o vaše dlouhé kousky, zde jsou naše doporučení pro top pět mužů dlouhé vlasy produkty pro vynikající styling.

Bumble Surf Spray

Můj partner má hrozivou hlavu vlasů a vždy vypadá, jako by byl na pláži. Z vědomí, že jsem se z Melbourne, nedotkl moře od léta, a tak jsem se na dotaz dozvěděl jeho tajemství: Bumble Surf Spray. Tento lehký texturizační sprej je vyroben pro lehkost a trochu objemu. Je to zdaleka jeden z nejlepších produktů na trhu a je už dlouhou dobu.

KOUPIT

Kevin Murphy Anti GravityAnti Gravity od firmy Kevin Murphy je produkt, který slibuje hodně, ale také dodává. Definuje vlnitější delší vlasy, které jsou perfektní pro kadeře a vlny. Když ji udeříte s vysoušečem vlasů, dává vám dostatek hlasitosti a držení, zatímco stále pociťujete dostatek měkkosti, aby někdo dal prsty prsty.

KOUPIT

Jack Black - Elegantní povrchový texturový krém

Nejhorší věc, kterou můžete dělat na dlouhých vlasech, je pokrýt ho tvrdým gelem. Pokud není Lego nebo helma vypadat v tom, v jakém jste, doporučili byste zkusit Jack Black - Elegantní povrchový texturový krém.

Díky svému lesku a struktuře, které chcete, stejně jako vyhlazení frizz, je tato kosmetika měkká a snadno použitelná, neboť také způsobuje suché nebo hrubé vlasy.

KOUPIT

Alfaparf Drahé přírodní dlouhé a rovné vlasy

Příště vám někdo doporučí, abyste si do vlasů ošetřili, můžete se smát a tajně začít používat Alfaparf Precious Nature Long & Straight Hair. Výživný olej pomáhá odolávat vlhkosti, odbarvuje vlasy měkké a hedvábné. Dámy přicházejí sem.

KOUPIT

Patricks - matná stylingová pasta M1

Je čas, kdy člověk musí být gentleman, např. Datum, pracovní pohovor, soudní vzhled. Je to pro ty časy a mnoho dalších, že elegantní a sofistikovaný účes může pomoci dokončit pozitivní první dojem. Patricks M1 dává dlouhé vlasy lehké držení bez váhy a může vás okamžitě vyvézt z postele do zvládnutelných zámků.

KOUPIT

Mauli Rituals

Mauli Rituals "vyživující" růst silný "vlasový olej obsahuje 15 účinných složek používaných v medicíně Ayurveda, holistický léčebný systém vyvinutý před tisíci lety v Indii. Několik kapek tohoto kouzelného lektvaru pomůže posílit dlouhé vlasy a pomůže s dobrým spánkem.

KOUPIT

Zajímavé Články

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Anthony Mackie, Jeff Goldblum a Paul Rudd

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Zayn Malik, Chris Hemsworth a Brad Pitt

8 Cool & Affordable Slimline hodinky

Cool nápady domácí kanceláře, které vás budou lásky pracovat každý den