Prokázané citlivé kožní výrobky pro měkkého chlapce

Anonim

Citlivost kůže má tendenci být spojována s prsty a bledými pokožkami. Ale rudé vlasy nejsou jedinými pokožkami v životě.

Roční období - zima a léto - stejně jako specifická prostředí - od oceánu a od slunce po kancelářský aircon - znamenají, že pravidelní kožní muži jsou někdy zranitelní na zarudnutí, svědění a unavenou kůži.

Cítíte citlivé na dotek? Neplakejte. Trh s péči o muže se shromáždil a uvolnil kvalitní kožní výrobky, které vám v okamžiku budou mít pocit bezpečí. Zde je sedm z nejlepších citlivých produktů na kůži, pro příliš citlivé šaty (a červené oči).

# 1 Ren Skincare Evercalm hydratační přípravek na obličej

Ren Skincare dělá obličejové látky ze 100% rostlinných a nerostných surovin, takže jste osvobozeni od těch nepříjemných syntetiků, které nejsou dobré pro citlivé duše, jako je vaše. Dokonce i název "Evercalm" způsobuje, že se naše kůže cítila ospalá, dala podráždění, zarudnutí a sucho. A jako většina kvalitních hydratačních prostředků na obličej, je zde zabudována další ochrana proti slunečnímu záření; velmi důležité pro citlivou pokožku, aby se zabránilo zbytečnému spálení.

Jak jej používat: Vezměte dvě pumpy produktu a zahřejte do dlaní, lehce masírujte na čistou tvář a krk, dokud nebudete absorbovány.

# 2 Baxter Kalifornie Deodorant Stick

Lechtivý? Podprsenky jsou také pro citlivé typy pleti. Naštěstí se značka LA péče o pleť Baxter z Kalifornie prohnala anti-podrážděnou deodorantovou tyč, která je hliníková a bez alkoholu. Ale na rozdíl od jiných deodorantů au naturale tato vůně uvolňuje citrusový bylinný pižma, který skutečně maskuje tělesný zápach a zabraňuje bakteriím, které způsobují vůni člověka.

Pro dlouhý rukáv, knoflíček na košili, který má na sobě šetrný gelem, jasný gel BoC nezamrzne ani nezbarví oblečení, což dovoluje oleji z čajovníku a hydratačnímu heřmánku, aby zklidnil vaše jámy, a to při práci v kanceláři.

Použití: Použijte čisté podpaží.

# 3 Perricone MD jemný čisticí prostředek na obličej

Dostáváte se z suché a citlivé pokožky? Perricone MD obličejový čisticí prostředek je umyvadlem. Jemný denní čisticí prostředek odstraňuje denní znečištění před dnem a bez odstranění přírodních olejů, takže nebudete mít v důsledku sucha zbytečnou nebo svědivou pokožku. V uklidňující smaragdově zelené láhvi je čistící prostředek hypoalergenní bez parabenu a hostí olivové polyfenoly a extrakt ze zeleného čaje; dvě potravinářské přísady, které vyrábějí produkty Perricone výživným, uklidňujícím vzorem pro citlivou tvář.

Použití: Masírujte na vlhkou pokožku. Sledujte citlivou pleťovou hydrataci.

# 4 Taylor starodávného holení krém na holení

Velmi britský, Taylor of Old Bond Street dodává v tomto bohatém a krémovém holičském krému luxusní lustry v londýnské Jermyn Street. Pryskyřice, jako sen, je speciálně vyvinutá pro citlivou pleť a umožňuje plynulé plynulé střihání holicího strojku, aby se zabránilo zarudnutí, podráždění a nahromaděné chloupky, zatímco hydratační pokožka zůstává měkká a pružná.

Použití: Vypracujte pěnu pomocí vody a holicí štětky a naneste na obličej a oholejte. Pokud je to nutné, znovu nanášejte po holení, než je důkladně opláchnete.

# 5 Aesop Marocký Neroli po holení Balzám

Po holení bez podráždění je poslední věcí, kterou potřebujete, chemicky nabitý balzám na holení, který je nabitý alkoholem, aby se zčervenal kůže. Podívejte se na Aesopovo rychle se vstřebávající "marocké Neroli Lotion", s klíčovou přísadou neroli květu, která udělala k uklidnění pokožky. Zbytek je vyroben ze směsi rostlinných olejů a vytváří nepostradatelný zvlhčovač, aby se zabránilo zhoršené pleti.

Použití: Masírujte malé množství na kůži po holení nebo jako denní hydratační krém.

# 6 Jurlique Exfoliator Scrub

U citlivých kůží je postačující myšlenka na písečný exfoliátor, který se vylučuje v úlech. Ne s Jurlique. Exfoliátorový peeling společnosti Aussie je granulovaný exfoliační krém určený pro každodenní použití. Krém je bohatý na oves, mandle a med, který uvolňuje a odvádí mrtvé kožní buňky a zanechává pokožku hluboce očištěnou a hladkou; to vše bez potřeby škrábacích korálků.

Jak používat i t: Použijte velkou dávku na mokré ruce a vytvořte hladkou pastu. Aplikujte pastu na obličej v pohybu tisknutím, vyhýbejte se oblasti očí. Opláchněte dobře teplou vodou.

# 7 rostlinný organický sprchový gel

Brooklynská značka péče o pleť Plant (tak "eco") uvolnila citlivý sprchový gel na pokožku, který se ukázal jako populární u novorozenců a nyní roztrhá pravidelné pánské vlasy. Mírné složení těla (neobsahuje žádné parabeny, SLS, ropné látky, silikony nebo tvrdé chemikálie a PETA Certified Cruelty-Free) se stále pěnou do velkého pěna, přestože je špinavé. A vzorek gelu podobný medu vypadá stejně dobře, jako to voní. Prostě se nesnažte střílet na ranní crompety.

K dispozici v pěti "příchutích", odrůda Wake Up se může pochlubit rozmarýnem a citrónovou trávou, která stimuluje a oživuje mysl i tělo, než dojdete do vašeho dne.

Jak ho používat: Aplikujte na dlani a protřepte na tělo. Důkladně opláchněte.

Zajímavé Články

Jarní závod 2015 - den 2 pánská móda s #Peronistyle

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Nejlepší oblečení muži z týden, který byl skvělý. Tom Hiddleston, Tom Holland a Benedict Cumberbatch

Byt Život pro dítě konečného člověka