Panerai Luminor California 8 Days DLC nosí nejoblíbenější funkce Watchmakeru

Anonim

Je to vždycky vzrušující zpráva, když Panerai oznamuje hodinky a jejich poslední pokračuje v tomto trendu pro italskou luxusní hodinář.

Pozdravte Panerai Luminor California 8 Days DLC 44 mm PAM00779, hodinky, které vezmou všechny nejdůležitější a nejžádanější vlastnosti firmy Officine Panerai a rozvine je do mužského dílu, který vynikne na každém zápěstí.

PAM0079 je vybavený ikonickým pouzdrem Luminor o tloušťce 44 mm obrobeným z titanu pokrytého DLC (Diamond Like Carbon) pro maximální robustnost a odolnost proti poškrábání bez zhoršení lehkosti. To také zahrnuje povinné pákové zařízení. Kalifornský vzhled je odvozen z vojenských kořenů hodinářů, které udržují věci super čisté jen s hodinami a minutami, které jsou spárovány s arabsko-římskými číselnými značkami a tepelně modrými rukama. Mezi další skvělé schůzky patří mechanické hnutí společnosti Panerai C-Type P.5000, které poskytuje náročnou 8denní rezervu.

REALTED: Panerai otevře první Austrálii Boutique v Melbourne

Neupravený hnědý kožený řemínek polstrová věci pěkně s kontrastním béžovým prošíváním a teplým razítkem loga "OP". Tam je také další černý gumový popruh zahrnutý v krabici, pokud vaše světové aktivity zahrnují trochu potápění - úkol Panerai je na to s jeho 300 metrů vodotěsnost hodnocení.

Nejpřitažlivější zprávou je však pravděpodobně cena hodinky, která přichází na úrovni 7 900 EUR - což je významné snížení z předchozího vydání Panerai, které má spoustu podobných vlastností, ale prodává za několik tisíc eur více.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny