OMEGA Rocks Denim pro poslední vydání řidičského řádu

Anonim

Denim byl kdysi typickým pracovním oděvem generace modrých límeček. Dnes ne. Švýcarský luxusní hodinář OMEGA převzal klasickou tkaninu a přepracoval ji do svého klasického hodinového časopisu Railmaster.

Vzhledem k tomu, že byl v roce 1957 koncipován pro pracovníky v železniční dopravě díky anti-magnetickým vlastnostem, byl železniční dopravce velmi oblíbeným dílem svého času. Dnes byl vzkříšen v nerezovém ocelovém kusu o rozměrech 40 mm, který nese podpisové znaky denimu na popruhu a číselníku. Součástí moderního designu je jedinečná kuželovitá koruna, modrý džínovinový kartáčovaný ciferník, červené logo "Railmaster" inspirované šití na džínách a výše zmíněný džínovský popruh NATO s kontrastním bílým prošíváním a hnědými koženými poutky.

Špička uvnitř hodinky odhaluje osvědčený kosočtverečný kormidor OMEGA 8806, magneticky stíněný pohyb, který je 15 krát odolnější vůči magnetickému rušení než originál. Přirozeně je certifikován podle nejvyšších standardů průmyslu Švýcarským federálním metrologickým ústavem (METAS).

Hodinky jsou odlehčeny krabicí zafírových krystalů odolných proti poškrábání a antireflexní úpravou, která je vhodná pro každodenní nošení.

Žádná oficiální australská cena nebyla dosud poskytnuta, ale OMEGA denim Railmaster s popruhem NATO prodává za US $ 4, 900, zatímco verze z ocelových náramků prodává za 5 000 USD.

Zajímavé Články

Jídelní šatník Jadena Smitha stále přichází do zděšených míst

Tichá noc v časopise Joy Corrigan & Arsenic Magazine

Jak se rockové boty bez ponožek, pokud chcete vypadat jako sartorial král

Navrhování fotbalové soupravy - cesta Davida Beckhama