OMEGA vydala úžasnou superhrdinu Watch, ale nemůžete ji mít, protože se vyprodá za 2 hodiny

Anonim

Získat exkluzivní hodinky může být nestálý zápas. Jednodenní švýcarská luxusní hodinářka OMEGA vydala druhé hodinky ze své populárně populární kampaně #SpeedyTuesday - koncepce, která umožňuje zákazníkům z celého světa nakupovat exkluzivní kousek Speedmaster dostupný pouze prostřednictvím kanálu @ OMEGA Instagram.

Je to chytrý marketing, ale je také zálohován zatraceně jemným hodinky a pokud potřebujete důkaz, že jak se vyprodá všech 2012 kusů za méně než dva hodiny?

To je rychlejší, než je potřeba postavit jednokonělou stoličku IKEA. Zaslouženým viníkem byl OMEGA Speedmaster Limited Edition 42mm "Ultraman", který vyčerpal přidělení přibližně za 1 hodinu, 53 minut a 17 sekund.

Úchvatný kus zápěstí je poctou titulní japonské superhrdiny, známé jako Ultraman, který v pozdních šedesátých letech vládl nejvyššímu na televizních obrazovkách. Přemýšlejte o něm jako o založení otce žánru Kaiju "obřího monstra" vedle ikon, jako je Godzilla.

Hodinky se inspirovaly touto kýčovou postavou, zatímco ji spárovaly s autentickými pověřeními o cestování z vesmíru, které byly zapůjčeny z OMEGA 1967 "Moonwatch" - také známého jako první hodinky na Měsíci.

Podobnosti mezi hodinkami obsahují stejné rozměry a odstín nápadné oranžové barvy. Tento barevný motiv se rovněž rozšiřuje na černou a oranžovou obrubu v eloxovaném hliníku. Pouzdro z nerezové oceli o rozměrech 42 mm je opatřeno pohybem kalibru 1862 od OMEGA, který poskytuje hodiny a minutové funkce vedle tří čítačů chronografů. Kontrast je patrný díky černému a oranžovému ciferníku s jemným popisem a starými světovými výkresy.

Jedno velikonoční vejce, které se bude dívat na to, je minutový subdial v 3. hodině, který obsahuje prvních 3 minut vybíraných v oranžové barvě - přikývl Ultramanovi, který byl schopen zůstat jen 3 minuty v superhrdinu. K dispozici je také skrytá silueta hrdiny na podkódu v sekundách v 9 hodin, která je odhalena speciálním nástrojem, který je dodáván s hodinkami. Tento nástroj je vytvořen z "kapsle Beta Ultraman", která je dodávána s UV lampou, která odhaluje motiv, když svítí na číselníku.

Dobré zaokrouhlení je 48hodinová rezervní rezerva, 50m vodní odolnost, NASA rytina na bedně a černý a oranžový popruh NATO vedle volného černého koženého pásku. Ti, kteří mají štěstí, že si je budou moci udržet v bezpečí v chladné šestiúhelníkové krabici, která je poctou futuristickému stolu používanému týmem Monster Attack společnosti Ultraman.

OMEGA Speedy Tuesday 2 "Ultraman" prodával za US $ 7, 100 a můžeme jen popsat, jak jsme se o novinkách cítili prostřednictvím řady Ultraman GIF.

Když byly hodinky ohlášeny.

Když se hodinky vyprostily.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny