Virgil Abloh je mimořádný umělecký ředitel společnosti Louis Vuitton

Anonim

Masivní zprávy z globální módní scény dnes s LVMH oznámil, že Off-White designér Virgil Abloh přišel na palubu jako Louis Vuitton je umělecký ředitel pánské oděvy.

Abloh a jeho značka Off-White jsou globálními silami na scéně streetwear, ale předtím se americký designér stane kreativním režisérem Kanye West. On nedávno vydal řadu společných tenisky s Nike, které se staly jedním z nejvyhledávanějších kopů na světě.

Zatímco Ablohův příchod na Louis Vuitton byl v posledních měsících říkán, je to hvězdné dědictví, které přebírá od předchůdce Kim Jonese, který bude nejzajímavějším vývojem. Jones byl mozkem za spolupráci společnosti Louis Vuitton x Supreme, která vnímala luxusní evropskou značku na lukrativním novém trhu.

Může Abloh znovu vytvořit toto humbuk, když přidá svůj vlastní nádech bílé magie? Pouze čas ukáže.

"Cítím se nadšení. Tato příležitost přemýšlet o tom, co bude znamenat další kapitola designu a luxusu u značky, která představuje vrchol luxusu, byla vždy cílem mých nejdivočejších snů. A ukázat mladší generaci, že neexistuje žádný způsob, jak by někdo v takovém postavení musel vypadat, je fantasticky moderní duch, který by mohl začít, "uvedl Abloh ve svém prohlášení.

Příspěvek sdílený společností @virgilabloh dne 25. března 2018 v 9:43 PDT

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny