Nová aplikace "Wingman" by mohla společensky způsobit nepříjemné sny lidí

Anonim

Dělají vám slova jazyky jako želatina, nebo bojujete se základní lidskou interakcí? Pokud spadáte do jedné z kategorií, máme dobrou zprávu: nyní můžete najmout (nebo pracovat jako) profesionální letoun!

Ať už jsou vaši kamarádi udržováni na vodítku od svých nově nalezených partnerů (nebo jestli vám nemohou pomoct, ale běžíte na trávníku vždy, když jdete ven s nimi) je nyní irelevantní: stačí zasáhnout stránky wingmana Bark.

Co dostanete:

  • Zaměstnanci vám pomohou doprovázet (nebo své klienty) v noci kluby nebo společenské akce a seznámit je s potenciálními partnery
  • Lidský ochranný štít
  • Barney Stinson úroveň poradenství
  • Zvláštní pozornost (ačkoli wingmen, "Musí demonstrovat wooing techniky, " ( Metro ), oni nesmějí flirtovat nebo "zvednout" partnery pro sebe
  • Střízlivý průvodce - křídlo nemá dovoleno pít

Možná ten nejlepší vůdce vůbec. pic.twitter.com/ZJUhYmXdUd

- Zpět na přírodu (@ backt0nature) 12. srpna 2018


Jedna věc však: předtím, než budete casanovas vzrušeni tím, že stavíte svůj 401k s něčím, co děláte každou sobotu večer stejně, držte se.

Kromě pravidel (musíte být starší 18 let a jako okouzlující jako Ryan Gosling), také se nezdá, že by na webu bylo dost práce, aby nahradil váš 9-5. A zatímco plat 30 liber za hodinu není špatná, vzhledem k tomu, jak málo hodin týdně skutečně pracujete, je to spíše "boční shoda" než "práce".

"Pokud zjistíte, že vaše beznadějné kouzlo vás přináší cíl, musíte potlačit, " ( AskMen ).

Přestože spoluzakladatel Bark Kai Feller řekl The Daily Mail : "Dostali jsme stovky žádostí, které letos hledáme pro datování profesionálů", od singlů, jejichž blízcí přátelé se k nim už vůbec nevrátí, web vypadá poměrně řídké, profily potenciálních wingmenů obsahují málo informací a jejich služby jsou v současné době omezeny na Spojené království.

Ale pokud hledáte trochu hotovosti na vašem euro-výletě, je určitě poptávka.

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common