Nejvýhodnější značky oblečení pro muže na rozpočtu

Anonim

Ať už jste studentem na rozpočtu zapečené boby nebo velkokapacitním pánem, který vyprázdnil svou týdenní plat za jiné základní klasiky - levné obleky jsou jako špinavé bažiny, které se nejlépe oddávají. Rychlá móda, jako je McDonald's, má místo pro tuto dobu. Prostě to nedělej jako sartorský zvyk.

Breaking Levné obleky dolů

Levné obleky se neshodují s kvalitními krajčírkami nebo bundou a kalhoty vyrobenými z příšerných materiálů a nedbalé konstrukce. Na trhu pro pánské oblečení existuje spousta obleků od několika renomovaných maloobchodníků, kteří mohou absolutně pracovat pro kancelář a víkend.

A za cenu, která vám v malé náprsní kapse ponechá trochu navíc. Nyní, když je roztříděno, klikněte na prezentaci nejlepších 12 obleků za méně než 350 dolarů. Pak se naučíte, jak tento pohled shromáždit.

Focus On The Fit

Dokonce i levné obleky musí odpovídat vašemu tělu správně. Řez vašeho obleku musí být perfektní, běží podél obrysů vašeho těla, aniž by byl omezující. Většina mužů nebyla nikdy profesionálně měřena, takže je to váš výchozí bod.

Mějte obchodníka nebo schopného přítele měřit hruď, pas a délku nohou, než uvažujete o své velikosti. (Obleky nejsou jako džíny, kde můžete někdy křídla - s fit, vzhledem k tomu, že se natáhnou). Nyní, s up-to-date výpočet vašich tělesných proporcí, neváhejte kupovat obleky jak online, tak instore, s mnohem větší jistotou, že fit bude pohodlné.

Změny jsou vše

Zatímco nejlepší oblek na míru je nejlepší, musíte se vydat do Číny, než dostanete něco na míru za rozpočet. Ale to neznamená, že nemůžete změnit věci po nákupu. Vzhledem k tomu, že nejste supermodelka, je pravděpodobné, že fit bude "vypnuto" - příliš dlouhé na noze, nebo mírně v pasu, protože vaše nohy tělocvičny vás nutí, abyste se dostali do kalhot. Obecně platí, že jde o trochu delší nebo větší s velikostí, protože je mnohem jednodušší řezat a převzít tkaninu, než je prodloužit.

Vezměte svůj oblek na místně upravené místo a požádejte je, aby odpovídali vašim měřením. Cena, jako každá služba, se liší, takže pokud máte vážný rozpočet, proveďte svůj výzkum. Ale nezapomeňte, že jste si už koupili pár set dolarů tím, že jste si koupili off-the-rack a od obchodníka na vysokých ulicích. Pokud je oblek určen k práci, dostanete od tohoto kusu mnoho kilometrů, takže stojí za to investovat. Nyní se změní, oblek automaticky vypadá i dražší, což je to, co chcete.

Přírodní Vs. Syntetický

Opět, stejně jako možnost na míru, budete mít štěstí, že budete hledat čistý vlněný oblek pro svůj cenový rozsah. Takže promluvme o látce. Většina levných obleků přichází v materiálech vyrobených z následujících syntetických vláken: polyester, viskóza, elastan, Lycra a spandex.

Nejlevnější obleky se mohou pochlubit pouze těmito přírodními nitěmi, které mohou být uznávány za jejich silný pocit a lesk. Nicméně, syntetické obleky jsou teplejší na nošení v létě a méně izolační v zimě, a necítí se tak příjemné k dotyku.

Jiné levné obleky se mohou pochlubit směsicí syntetických přírodních vláken nebo jsou vyrobeny z čistě přirozené látky, jako je bavlna. Prádlo a seersucker spadají do kategorie bavlny, protože jsou všechny rostlinné. Přírodní vláknové obleky jsou prodyšné a cítí se příjemněji se nosit, ale často pokrývají víc než syntetické a nejsou tak nezničitelné.

Zpravidla si přečtěte štítek, abyste pochopili, jakou látku se snažíte, a vyzkoušejte různé směsi. Elastan a Lycra nabízejí větší úsek pro hubené záchvaty, povlečení se bude cítit letní a neformální a polyesterová vlna se bude cítit jako perfektní pro kancelář.

Tradicionalismus pro práci

Levný oblek pro práci vypadá nejlépe v tradičních neutrálech - černé, šedé, námořní a hnědé - av minimálních nákladech, jako jsou šeky, rybí kosti nebo jemné pinstripes (nikdy silné nebo široké typy pyžamů). Není to nic horšího než oblek, který vypadá novinka, a protože levný oblek může vypadat méně luxusně v látce ve srovnání s více luxusními modely, udržování věcí klasických v kanceláři vám pomůže vypadat lépe.

Nad touto kategorií spadá i přístupové příslušenství. Přidržte si vkusnou poutko a barvu a hrajte si s tkanými a plochými možnostmi pro texturní rozdíly. Hezké hodinky přidávají do vašeho souboru nějaké okamžité dolary. Stejně jako kvalitní kožené krajky, čerstvě leštěné. Přidejte vestu, abyste vytvořili třídílný oblek a jste mocný dapper, okamžitě.

Trend-It On The Weekend

Škola je na týden a taky je tvoje šedé jednorožné číslo. Víkend znamená, že kancelářské předpisy jsou mimo barvu a jsou v nich barevné a nestrukturované krejčovské práce. Krása levného oblečení znamená, že si můžete koupit jednu barvu (dobře, téměř). Ale trendy v barvě mohou být experimentovány s trochu off-duty, a pracovat některé in-sezónní odstíny takový jako maršálka, mátová zeleň a všichni-bílá je velmi proveditelné.

Špičkové kontroly a geografické výtisky vypadají skvěle na víkend a dávají vám šanci blesknout nějakou osobnost. Ne do krajního krejčovství? Vyklopte do své námořní bundy tištěnou kapsu a uvolněte si kravatu a ponožky. A voila, jste na trend, ostrý a nikdo nebude nikdy vědět, jak málo jste strávil.

1/19

ASOS

Pokud máte pochybnosti, rozhodněte se pro vlastní značku cenově dostupných obleků společnosti ASOS. Nabízejí sortiment pro hubené typy a větší a větší velikosti pánů.

KOUPIT

2/19

Jack & Jones

Tento hladký kobaltový modrý oblek se může pochlubit úchopem pro pohodlí při štíhlém uchycení. Tradiční záhyby, dva otvírání knoflíků a funkční kapsy činí toto módní pracovní číslo. Dostupné od společnosti Asos.

KOUPIT

3/19

Srdce a opice

Tento oděný, šátek kožený oblek přichází s jedním knoflíkem a lemovaným vnitřními kapsami. V choulostivém tvaru je stylové noční oblečení, které se v těle půlnoci modře oddělí. K dispozici na Asos - 330 dolarů

KOUPIT

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled