Moderní transplantace vlasů přicházejí dlouhou cestou a mohly by být vaším folikulovým spasitelem

Anonim

Chcete-li začít, jsem sedmadvacetiletý, který od svých 18 let trpělivě plešil.

Začalo to, když jsem dosáhl svého geneticky předurčeného vrcholu, "když jsem vyrostl vlasy", zatímco v Uni. Měl jsem podpůrnou ex, která se ze zpětného pohledu musel opravdu milovat, když jsem měla pocit, že mé vlasy vypadaly docela děsivě.

Nikdy nepromluvil o mém plešatém přírodě (poznámka: on je kolorista na Manhattanu), a to nebylo, dokud mi můj 40-násobný náplň přítelkyně maminky neřekl: "Zlato, vlasy vypadají jako hovno", že jsem přišel z tmy, abych přijal tu skutečnost, že já jsem v mládí. byl plešatý.

Možná proto jsem dostal tenhle prvek, který jsem psal na prvním místě. Má každý v kanceláři D'Marge krásnou hlavu vlasů? Nechtějí trpět mužskou plešatostí? Je to způsob, jak milovaný tým navrhnout, abych dostal vlasové zátky?

Všechny tyto otázky mi rychle přišly na mysl, když jsem viděl, že se toto téma objevuje ve své schránce. Každopádně jsme tady. A když sedím tady, s chladným průvanem, který prochází skoro plešatou skalpí, nemůžu si pomýšlet, jestli teď je čas na vlasové zátky.

Vzhledem k konečnému konektoru

Lewis Hamilton je dnešní plakátový dítěti

Nemohu lhát. Slovo "vlasové zátky" nese ve své mysli negativní stigma. Připomíná mi můj špatně upravený, strýc Larryho Davida z Bronxu, který kouří příliš mnoho cigaret na slunečním vybledlém plastickém terase. Je kandidátem na vlasové zátky. já ne.

Milujete ho, ale nemůžete si pomoci, ale všimnete si, že sedmkrát přešlapal chloupky, které nepokryjí leštěnou pokožku hlavy. Vlasové zátky. zástrčky. gah. Jako nálepka pro slova, někteří, se kterými se prostě nedaří.

Ale když je prezentováno v jiném kontextu, myšlenka "zaplnění" mých mrtvých folikulů není příliš hrozná. Věděla jsem, že pokud budu jít s touto myšlenkou, musím označit její alternativní pojmy jako "transplantace vlasů" nebo "obnovení vlasů". Jen prosím, nedělej mě, abych jí to nazval "zástrčkou" vlasů.

Znalost postupů

Jeden z postupů

Po tom, co jsem s tím dokázal dosáhnout, jsem se natáhl ke svému bratranci Tommymu, který provádí plastickou operaci na Long Islandu. Nesprávně provádí transplantace vlasů, ale věděl jsem, že má informace, které potřebuji, abych zjistil, zda chci vlasy oživit, nebo ne.

Existuje několik různých způsobů, jak to udělat, které nevypadaly vůbec žádným způsobem: "operace klapky", "tkáňová expanze", "redukce hlavy". co skutečné f * ck? Ale to, co skutečně rezonovalo a co nejběžnější, byla transplantace vlasů, technika stručně zmíněná dříve.

Tento proces je velmi jednoduchý. Někdo, kdo není mým bratrancem, vykoretuje drobné kousky svěžích vlasů z místa dárce a používá ho jako štěp, který má být implantován do mrtvé zóny. Je to buďto, nebo se rozhoduji pro tetování vlasů na plešatou hlavu. Moje tělo je již pokryto inkoustem o 25% - nepotřebuji nic jiného, ​​dokud to není opravdu umělecké dílo, které mohu každý den obdivovat.

Moje mrtvá zóna je přední a středový, Larry David styl (děkuji genetice), mužská plešatost. Protože mám husté vlasy, které pokrývají zbytek pokožky hlavy, můj bratranec navrhl, abych byl skvělý kandidát na transplantaci.

Má kamarády, kteří to dělají, a já jsem vlastně šel dopředu, abych naplánoval konzultaci s jedním z nich.

Půjčte si o své nejistoty

Ewan McGregor po transplantaci vlasů

Cítím se marný nebo méně mužský, protože chci vlasy zpátky? Ne. Jsem v rozpacích, že mám na mysli plastickou chirurgii na vlasy? Rozhodně ne. Nemyslím si, že by se chlap měl cítit přesvědčivě, protože chce znovu mít plnou hlavu vlasů.

Úplně upřímně řečeno, hlavním důvodem, proč jsem si nepomyslel na vlasové zátky. Mám na mysli, operace pro obnovu vlasů, protože jsem si zvykla na mé dvojtýdenní bzučení. Funguje to pro můj všední černý, doktor Marten, který se zrodil zimním pádem, stejně jako moje achromatická šedá, esenciální letní jarní styl. Jsem spokojen s nízkou údržbou a čistým vzhledem téměř holé hlavy.

Ale možná teď je čas na změnu stylu? Ne v mých šatech, ale ve vlasech. I když nemám v úmyslu vypadat jako Thor, víc, protože jsem přesvědčen, že z genetického hlediska neumím, zúžená kombinace s chaotickými, dlouhými vrstvami by byla příjemná změna v kontrastu s utilitářským vzhledem, Nějaký čas.

Takže ve zkratce je moje odpověď, ano, dostanu transplantaci vlasů - a to není ani ojedinělá hanba, marnost ani maskování.

A já vám tam vysvětluji toto stejné gesto, plešatý úžas.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny