Michael B. Jordan vlastní klasické polokošile na filmovém festivalu v Cannes

Anonim

Nebrzdit se z nedotčené postavy, která je důsledkem brutálního gymnastického režimu Michaela B. Jordana, ale také jsme chtěli dát úvěr nedávnému košili, který houpal na 71. výročním fotokale ve filmovém festivalu v Cannes pro Farenheit 451 .

Se svými zbraněmi v plném pohledu vyslal Jordán jasný vzkaz mužům, kteří tam potřebovali spolehlivou šatníkovou kšiltovku: Polokošile nejsou jen pro táty a je tady zůstat, zlato. Toto pólo není jen nějaké pólo. Je to úhledný kus Salvatore Ferragamo ze sbírky italské značky 2018, která je vyrobena ze 100% černé bavlny, kontrastní límec a funkce Gancia vytisknout všude. K dispozici je také upevnění předního knoflíku a nejdůležitější je zkrácené rukávy, které umožňují, aby Jordánské zbraně získaly středový stupeň.

Vysoce elegantní neformální vzhled byl vyleštěn čistým perem černého kalhoty, zrcadlově leštěnými šatovými botami se skrytým upevněním a hodinky Piaget Altiplano - to není špatný způsob, jak co nejlépe využít vyslanectví.

Tak co můžeme říci o klasickém polo? Jedná se o jeden z nejspolehlivějších kusů šatníku, který by člověk mohl mít někdy na boku. Jen si pamatujte, jak to s důvěrou a úsměvem skákáte. Tělo mistra šampióna pravděpodobně také pomáhá.

1/4

2/4

3/4

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny