Pánské oblečení, které jste pravděpodobně neměli, byly australské

Anonim

Pokud jde o módu, několik měst je vždy v centru pozornosti. Milujeme New Yorku za své drsné městské streetwear, Londýn za jeho velkolepé anglické krejčovství a Milan za bezstarostnou sprezzatura.

To, o čem slyšíme, je, že australská značka je velká a tuzemská. Svět nemusí ještě mluvit o Mercedes Benz Fashion Week Sydney se stejnou úctou, kterou dělá Paříž, ale můžeme snít. Mezitím oslavte skvělé australské značky pánských oděvů, které pomohou tento sen stát se skutečností.

Kloke

Místní label Kloke je nápadem manželského páru Amy a Adam Coombes. Společně spustili značku založenou v Melbourne v roce 2011, aby sloužily svým progresivním návrhům stylově milujícím masám. Jejich oděvy jsou technické, ale přizpůsobené, snadno se nosí, ale koncepčně bohaté, klasické, ale hravé. Cílem Kloke je vytvořit oblečení, které se stane oblíbenými kusy jejich nositelů, a pokud jejich úspěch dosud není nic společného, ​​zdá se, že to dělají přesně.

Kiaya Daniels

Návrhářka pánské oděvy v Sydney, Kiaya Daniels, je ženská tvůrce, která přesně ví, co chtějí štýloví muži. Než se o to zeptáte, dokonce. Nejen mladá značka street wear nebo firemní koncert, Daniels dokáže vyrábět jednoduché pánské sponky - ozdobné neformální bundy a bavlněné kalhoty na míru a ostré ošoupané košile - v nositelných neutrálech a ve vzhledových vzorech. Existuje ale umělecky inspirovaná šikmá sbírka - zdobená bunda nebo grafické tričko - to dává mužům šanci mixovat ve výkazech s klasickými motivy.

Píseň pro ztlumení

Jeden z největších exportů módy mužů v Austrálii je kultovní label Song For The Mute. Pomáhali přátelé Melvin Tanaya a Lyna Ty, značka, kterou Nick Wooster poprvé představil jako "jedinečný, nejen to, co jsem viděl v Austrálii, ale upřímně řečeno, všechno, co jsem viděl ve světě", hrdě představuje Austrálii na přistávací dráze a ve velkých maloobchodních prodejnách.

Nekompromisní přístup mladého štítku k designu - obrovské zaměření na hledání správné látky a prezentaci jeho struktury - v tmavé a náladové barevné paletě - je důvod, proč je SFTM nutností ve vašem šatníku. Zvláště, oděv.

Strateas Carlucci

Strateas Carlucci - tvořivá spolupráce mezi australskými designéry Peter Strateas a Mario-Luca Carlucci - debutovala v sezóně A / W 2013 vybrané skupině kupujících v Paříži. Ručně řemeslné oděvy (tvarované procesem, který návrháři nazývají "Metron-morphosis") se zaměřují na konstrukci a krejčovství se silným ohnutím na užitkové prvky.

Strukturované, minimální styly mají nadčasovost nad nimi, a to i přes jejich ostrost, což je ještě zajímavější. A jsou oceněni a vybírají Mezinárodní regionální finále Woolmark Award Austrálie v roce 2015 za své zkušenosti s merní vlnou.

Bassike

Udržitelná a luxusní, Bassike je příležitostná, ale inteligentní značka pro pánské oblečení, která byla založena v roce 2006. Spouští Deborah Sams a Mary-Lou Ryan, Bassike filozofie je o každé struktuře ve stylu.

Jejich sbírky jsou známé pro bezproblémový přístup k základům, nabízející holé trička, košile, kalhoty a šortky v organické, měkké bavlně. Více přizpůsobený vzhled se později objevil, s výběrem blejzrů a kalhotami s nízkými berlími. Štítek s nápisy má cenu za pohled, zatímco denim je japonský materiál, lehký a praný - jezdí dobře na léto.

Zvětralo

Zvětralý je brainchild australského maloobchodníka Incu. Snadno se rozvíjející, klasický estetický vzhled pro okamžiky mimo službu, první kus od Weather byl moderní den na standardní tkané košili.

Odtud se Weathered vyvinul do tradičního krejčovství. V uvolněných záchvatech a rustikálním, opotřebovaném vzhledu tvoří dresové odpaliště, bavlněné trenažéry a lehké pletené oděvy také značku na přilbu.

Jac + Jack

Původně založená v roce 2004 jako značka kašmírových pletenin, Jac + Jack nabízí jednoduché pánské oblečení pro moderní šatní skříň. Etos Jac + Jack je "pomalá móda", což znamená, že desetiletý dům oblečení upřednostňuje autenticitu: věnuje pozornost detailům, výrobě a designu.

Její zakladatelé, Jacqueline 'Jac' Hunt a Lisa 'Jack' Dempsey, pracují se skutečnými textilními mlýny a odstředivky, aby získali svou kašmír, merinovou vlnu, jemnou bavlnu, plátno a hedvábí. Definice stylu jejich oblečení je moderní a základní, ideální pro přidání některých klasických náležitostí do vašeho každodenního života. Přijďte sem pro všechny vaše potřeby v oblasti kašmíru a pleteniny, stejně jako jejich moderní kolekce potu.

Lidé Vs.

Lidé Vs. je oblek Sydney, který se narodil z touhy vyrábět vysoce kvalitní, inspirované pozdravy, základy módy pro lidi. S kolektivní touhou po umění, hudbě, surfování a na ulicích existuje určitý pocit, že New York-cum-Aussie je cool o labelu, což neznemožňuje jejich hledání kvality .

Ale jsou to zvláštní. S pojmy jako 'moth-eaten', The People Vs. ztělesňuje praní špinavých bot a vytváří trhliny, otvory a oděrky, na místech, kde vám nevadí, že byste museli mít díru. Podívejte se na jejich sólový obchod na slunném pobřeží Bondi Beach nebo online.

Označení sestavy

Label Montáže začal v roce 2011 jako manželství mezi svinovacími sponami a exkluzivními tkaninami, které se obvykle nenacházejí v oblasti pánských oděvů. Jejich sbírky se nikdy neoslouchají od základních potřeb šatníku - trička, šortky a košile - že se kluci budou každoročně opotřebovávat, a to navzdory kolísání sartorií vysokého uličního designu.

Mají také špičkové vybavení v směsích hedvábného prádla, které slibují snadný přechod od každodenního shonu až po barovou stoličku. Jejich bestsellery jsou jednoduché, monochromatické předměty jako běžné bílé tričko, tričko nebo tenké posádky. Stuff, který každý chlap potřebuje, ale nemusí se dostat do kvalitní tkaniny, která nabízí několik období dobrého opotřebení.

Montáž má obchody v trendových horkých místech po celém Melbourne, Sydney a Queensland; jejich poslední samostatný se otevřel v mečce Fitzroy v Melbourne na severním okraji města. Sestavení mají na peněžní straně každodenní gentu, takže jsou solidní volbou pro cenově dostupné základy, když šatník potřebuje nějaké čerstvé maso.

Ráže

Caliber byl vždycky značkou před svou dobou. Spuštěn v roce 1989 Gary Zecevis, značka propagovala současný australský štíhlý řez, jak jej dnes známe a chápeme, což je v tomto okamžiku jako jedinečný přístup k australskému šatníku.

Caliber nabízí jak příležitostné, tak formální oděvy, ale obě sbírky jsou spojeny svou siluetou na míru. Objevíte inteligentní kalhoty, které by se mohl nosit starší starší pán, spolu s odvážnou květinově vytištěnou košili, která byla určena pro koncerty na konci roku. Podívejte se na zimní sezónu pro své boty, sportovní bundy a šití s ​​náznakem sartorialismu z roku 1970 (jejich kožené bundy jsou také showstoppers).

Na dlaždicích je těžké chybět kalibr. Mají několik nezávislých míst ve velkých městech a přítomnost v luxusních prodejnách v celém národě.

Venroy

Další bratrské partnerství mezi párčkami se slibným nápadem a spoustou tickerů, Venroy začal skromně jako velkoobchodní podnik v Sydney v příštím roce. Slibné plavání na světové úrovni pro australský pobřežní "volný čas", Venroy byly předvedeny jako další Billabong Sydney Morning Herald (velké volání, ale my jsme na palubě).

Byli tleskali (a obviňováni) za rostoucí přijatelnost klenotů nad kolenem a zdá se, že se chystají zachytit větší část trhu oceánských oděvů, jak se točí roky, tím, že do své sbírky zavádí košile a pleteniny. Jedinečně neposkytují sezónní sbírky a zásoby plnohodnotných domů po celou dobu - zajištění bloků po celém světě má správnou soupravu pro klima.

Tito kluci nejsou hanbliví maloobchodníci. Jejich vlajková loď Bondi je přímo uprostřed akce a mohou se také nalézt v Paddingtonu pro ty z vás, kteří se o víkendech dostanou na pláž. Pro nakupující mimo Sydney, David Jones nebo jejich úhledný internetový obchod je vaším lístkem do letního stylu.

Zanerobe

Zahájena v roce 2008 několika kamarády na východním pobřeží, Zanerobe se rychle blíží desetiletému výročí bez známky věku - s výjimkou rostoucí zralosti a silnějšího uchopení na celosvětové scéně streetwear. Jejich kolekce, které jsou vydávány sezónně, se otáčejí kolem kombinace základů streetstyle - bundy, kalhoty a bundy inspirované pracovním oděvem (také letní sada).

Jejich elastické kalhotové kalhoty jsou velkým hitem pro jejich utilitaristickou, vojensky inspirovanou estetiku a tvoří jeden z hlavních nohou jejich sbírek. Projekt A - Omezená edice Zanerobe - kombinuje jejich charakteristickou estetiku uličního stylu a prvotřídní výběr mezinárodních textilií z Francie, Japonska a dalších zemí.

Rise, jejich nejnovější sbírka, spojuje jejich užitkový etos se sezónními odstíny - neutrálními pastely, hnědými a opálenými. Zanerobe mají silnou přítomnost v australském maloobchodu. Zatímco ještě nejsou otevřeny samostatně, jsou pravidelně přítomné v obchodních domech a velkých maloobchodních prodejnách.

Výlet do DJ nebo General Pants vás seznámí s většinou dobrých věcí a oni mají pořádné online maloobchodní zážitky za vše, co nemůžete najít v cihlách a maltách.

NON-TYP

NON-TYPE je poslední tvorba v dlouhé historii designu a módy pro své dva zakládající členy Gareth Moody a George Gorrow. Linie je morfing žánrů, moderní nesezónní, bez trendu zaměřené na oděvy pro muže.

Tento přístup s pevným žánrem a bez typového hodnocení je otevřené dveře s licencí pro cestování po všech aspektech a oborech oblečení, které nejsou omezeny na módu a životní styl, ale stejně pohodlné a dotýkají se prémiového světa surfování.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny