Mužské účesy, které ženy nenávidí

Anonim

Tváří muži. Tam jsou účesy a pak jsou absurdní účesy, které ženy za tebe ukřižují.

Co může vypadat dobře v lesklých časopisech, nezávislých filmech nebo dokonce i v názoru člena bikie gangu, není přesně to, co ženy považují za atraktivní. Nezapomeňte, že jste zde, abyste udělali dojem, neposkytněte další obálku Week Predator.

S tím jsme udělali trochu výzkumu mezi věrohodnými ženami v kanceláři a profesionálem, abychom odhalili přesně to, co spravedlivější sex nechce v účesu člověka.

Chůze obřízka

Řidič Ferrari F1 Sebastian Vettel debutoval na svém "zvonečnickém" účesu na začátku letošního roku s velkým rozhořčením a zmatením fanoušků a komentátorů. Co se vlastně stalo? Jak to dokonce řekneš holičovi, že je to účes, který chceš? Nikdo neví. Možná už na dráze už není hlava, ale určitě vypadal jako jeden z trati.

Fake Costanza

Škoda, že je blázen, který dělá zálibu z plešatění mužů tím, že úmyslně dostává účes s nimi. Fake Costanza není nikdy v pořádku a slabou tváří v tvář těm, kteří nikdy neměli šanci začít. Také to vypadá směšně, když přichází strniště. Naštěstí to byl jen Alexander Skarsgard v režimu charakteru pro film.

Můj malý poník na kyselém výletu

Ah, Lil Pump. Dokonce i váš Gucci gang vás nemůže zachránit před touto hromadou vlasů, která se podobá něco mezi kouřovou koulí Burning Man a My Little Pony na kyselině. FYI: ani dobrá věc.

"Dokážeš dokonce zvednout?" Střih

Jeden z nejvíce plodných účesů v sezóně 2015/16 mezi zkušenými tělocvičněmi junkies a self-prohlásil "lifters" je tento zvláštní doozy. Není to obzvláště špatný účes, ale ženy jsou unavené, jak se monotónní trend stal mezi legie mužů, kteří teď vypadají jako Phil & Lil z Rugrats. Oholené boky, dlouhé nahoře s levým nebo pravým krkem? Střih!

Nejvyšší vůdce

Regimováno. Disciplinovaný. Bohužel. Nejvyšší ležérní účes je vyhrazen pouze pro ty, kteří mají v každém okamžiku na paměti vůli. Kluzký plochý vrchol a silně vyklenuté boky s nulovým vzlínáním dělá tento řez vypadá jako válečník koruny druhů. Je to tak strašlivé, že dokonce bude mít ženy pryč.

Platý pony ocas

Pony chvosty jsou velkým ne-ne podle žen D'Marge. Neexistuje žádné vysvětlení, než je to ošklivé a mnohem horší, když se rozhodnete platit to jako sir Labeouf.

Lustrové zámky

Lustrové zámky pomalu rostou v popularitě v průběhu let s chladnými kluky, jako je Jared Leto a Leo šampionující mužský buřet. Ten pohled se pomalu vyvíjel do zámků, které vidíte zde. Ženy říkají, že to není špatná účes, prostě nemají rádi muže, který má krásnější vlasy než oni.

Over-Geller

Klasický Over-Geller se narodil z období 90. let 20. století, kde byla uctívána mysl. V těchto dnech se ženy chtějí dotknout mužských vlasů. Nejhorší věc, kterou můžete udělat? Naplňte ji plnou vrstvou, která se může přeměnit na gelové vločky.

Klasické koruny

To je samozřejmé. Pokud nejste úspěšný rapper nebo Lil 'Bow Wow, pak jsou ženy pravděpodobné, že tento účes vypadá na mužích trochu vypnout. Ano, dokonce i vy David Beckham.

Trumpová věž teroru

On může být nejsilnějším mužem na světě, ale vlasy prezidenta Trumpa určitě nezískaly žádné hlasy. Trump je pohádková kalamita, která kombinuje různé hřebenové styly do jednoho. Muž by nemusel být plešatý, ale tento účes vás bude vypadat takhle.

Vojenské náměstí

Klasické vojenské vlasy jsou podle našeho odborníka jen ne. Je to jedna z nejtěžších obličejů člověka a může způsobit, že muž vypadá více zastrašující. Pokud se chystáte vstoupit do armády, vydejte místo toho oholil vojenský buzz.

Podprahová zpráva z budoucnosti

Žádný muž by neměl holí sublimální symboly a zprávy ve svých vlasech - vůbec. Jediný protest, který budete navštěvovat, je ten proti útočným účesům.

Zařízení All-In-One WTF

Zac Efron je obvykle v popředí mužských účesů, ale na krátký okamžik po natáčení Baywatchu šel trochu příliš meta na klasické surfařské vlasy. Jaké jsou výsledky mish-mash "WTF se děje tady". Udržujte surferův štíhlý, ale rovnoměrný, kluci.

Klasický bowler

Dvě věci přicházejí na mysl, když ženy vidí tento účes na mužích: 1) Jste příliš levné, abyste získali skutečný účes, 2) stále žijete s maminkou, která vám dává svůj účes a 3) máte skvělou sbírku Lego.

Zachycená ropná skvrna

Nikdo by neměl nikdy udělat úplně vyleštěný vzhled vlasů. Pokud nejste mafie. Nebo špatný jako Steven Seagal. V takovém případě ženy budou i nadále nenávidět bez ohledu na to.

Koksové linky

Promiňte, chlapci, dámy mluvily a říkaly, že holicí linky po vašich vlasech už nejsou považovány za ostrý. S pozdravem, 2002.

90. léta Nick Carter

Co se týká podbízení, ten přišel a odešel počátkem 2000. Šampionované chlapčenskými kapelami, tento styl je podobný současnému tělocvičnému tělu, který také přijde a půjde včas. Pokud stále ještě rockujete 90. let Nick Carter, máte trochu dohnat. Ženy, které zjistily, že jsou atraktivní, jsou nyní ve svých 40 letech.

Moderní mullet

Moderní či nikoli, mladíci by měli být vyhrazeni pouze pro filmy a oblékání party, říká ženy, které jsme zkoumali. Být Hugh Jackman a mít zvýrazněné tipy nic nemění.

Odborné stanovisko.

Samozřejmě, že jsme diplomatickými arašídy, zasáhli jsme také jeden z expertů Sydneyových expertů, Renée Baltov z pánského holičství Barberhood, abychom zjistili, co dělá mužovu střih špatnou. Řekla nám, že "nenávist" může být silné slovo a je to obvykle více případu účesu, který se netýká mužského obličeje nebo je zastaralý.

Poznamenala však tři velké ne-ne:

  • Hřeben
  • Mrkva
  • Boxovaná vojenská řez

Nevycházejte a nepoužívejte své folikuly v klidu a dobrém vkusu.

Zajímavé Články

10 ohromující americké modely, které potřebujete vědět

Fotografická historie herních ovladačů

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Ryan Gosling a Harry Styles

Khaki obleky jsou nejteplejším lístkem letos v létě - získejte inspiraci o tom, jak nosit vzhled