Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Anonim

Předtím, než existovaly boky s ironickými kníry a džínovými džíny, byly původní brady-sportovní, oblečené-nosit muže muže. Na rozdíl od skokanů, kteří očekávají, že maminka a tatínek budou koupit nový iPhone pokaždé, když opilci opustí své toalety, originály se musely starat o sebe.

Byl to jednodušší čas. Hladový? Jdi něco zabij. Ohroženo? Jdi něco bojovat. Potřebujete přístřeší? Jdi něco stavět. Drsný muž mohl svou vůli ohýbat přírodu a udělal cokoliv, aby vykrástli jeho prostor na světě.

Bylo to jemné? Ne. Bylo to mužské? Ano. Je to něco, čeho stojí za to v roce 2014? Sakra ano.

Dnes jsme inspirováni našimi strašlivými předky, vrhli na sebe několik prvků moderní elegance a dospěli k dokonalému stylovému hybridu: robustnímu pánovi.

Lowdown: Jak vypadat robustní

Vzhledem k tomu, že pravděpodobně nebudete muset zabíjet jídlo nebo bojovat s hrozícími hrozbami na vaší usedlosti nebo kácení stromů holými rukama, co přesně je v těchto dnech drsný džentlmen?

On je muž alfa. Je fyzicky mužský. Ví, jak to udělat. Neberá žádné hovno a žádné vězně. Vezme si podněty od mužů, kteří před ním byli - nehty - bojovníci, dobrodruzi, dělníci z modrých límek, horští muži - a přizpůsobí je životu 21. století.

Tam, kde jde o jeho šatník, vládne nejvyšší všestrannost. Neexistují žádné ozdoby nebo ozdoby, žádné materiály, které nemohou bít, nic tak těsné, že je omezující a nic tak neobvyklé je těžkopádné. Drsný mužský oděv nikdy předtím nezačne fungovat - ale drsný gentleman dokáže dosáhnout sofistikované rovnováhy mezi oběma. Odřízne impozantní postavu.

Jak se podívat

Chcete-li zvládnout drsný džentlmenský styl, podívejte se na účelové oděvy určené pro jiné nezmysly. Začněte s tradičními pracovními oděvy, jako jsou flanelové košile, kožené boty, vlněné kabáty, tvídové kalhoty a denim. Pak se podívejte na armádu o polní bundy, trench kabáty a jiné země-tónované kusy, které jsou těžké a funkční. Poté přejděte na zařízení určené pro venkovní aktivity a sportovní aktivity. Tradiční lovecké vzory, jako jsou byvolské plátky a zbrojovky, mají silný vizuální vztah k dědictví robustního muže.

Nezapomeňte, že nikdy nemusí být perfektní. Přijměte vrásky, roztržení, otvory, opotřebení a malé poškození. Jedná se o pracovní oděv. Mají charakter. Přidejte opravy a opravte je, pokud je potřeba, namísto výměny oděvu. A prosím, vyvarujte se nutkání růst řídítka a půjčujte džíny své dívky.

Topy

Když přijde na vaše trupu, některé staplové předměty jsou mušty v robustní džentlmenské šatně.

Vrchní oděvy

Myslete Barbour, Filson a Belstaff. Kabáty a bundy by měly být v neutrální a tmavé barvě. Vypadají, jako by byli přímo doma, drsně to z mřížky, lovili na venkově nebo bojovali v zákopech. Použijí se užitečné funkce, jako jsou rukávy s deštníkem, utěsněné límce, hydroizolace a kapsy. Trvanlivost a funkčnost jsou klíčové.

Blazers

Blazery nejsou první věcí, která vám přijde na mysli, když slyšíte "robustní", ale držte se správných značek a vaše blejzry se vejdou přímo dovnitř. Vyzkoušejte Gant Rugger a Ralph Lauren. Podívejte se na látky a materiály, které mají silné dědictví nebo sportovní konotace (vlna, semiš, plátky, tweed atd.) A budete na správné cestě.

Košile

Když už mluvíme o koberečku. to je ten správný čas na to, aby to vyhnul. Kdybychom museli vybrat jednu položku, která by reprezentovala drsného gentlemana, pravděpodobně by to byla košile. Najdete tu skoro kdekoli, ale J.Crew a White Mountaining dělají některé z našich oblíbených

Pletené zboží

Celý čas strávený vystavením prvkům znamená, že drsný gentleman potřebuje co nejvíce ochranných vrstev, jaký může získat. Pletené zboží od Woolrich a SNS Herning je pořadí dne. Podívejte se na vysoce kvalitní, minimální estetické a těžké, drobnější úplety, které narazí na faktor maskulinity.

Dno

Udržíme to jednoduše na dně. Jsou jen dvě věci, které potřebujete vědět:

Denim a kalhoty

Duh. Kdo nepotřebuje denim? Ale pro pracujícího se denim stane obzvláště důležitým. Nechte fanouškům džíny na bocích - to, co potřebný džentlmen potřebuje, je něco robustního a přímočarého, který dává místům kotníků dýchání. Žádné trendové promývání, barvy, mizí nebo zdobení. Značky jako Levi's Vintage a Edwin jsou dobré sázky.

Zkombinujte pravidla ze všech stran a máte pravidla pro kalhoty. Měly by být inspirované dědictvím a pracovním oblečením, v neutrálních nebo zemních tónech a funkční. Je třeba dodržovat tradiční tkaniny (a vzory, pokud se cítíte odvážně). Vyhýbejte se příliš něžnému nebo příliš těsnému.

Obuv

A nakonec. tvoje nohy.

Boty / boty

Mohli byste se vydat na horu, přes pole nebo přes poušť v obuvi? Dobrý. Robustní džentlmenská obuv by měla vypadat tak, jako by přišla přímo z vnitrozemí, i kdyby nikdy neopustila město. Kožené boty jsou nezbytnou součástí. Zkuste Wolverine nebo RM Williams.

1/11

2/11

3/11

Zajímavé Články

Joel Edgerton & Will Smith obejme ten styl ze 70. let na světlé premiéře

Brace yourself, Wide Legged kalhoty jsou oficiálně na Trend

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Star Wars Jets Take To The Sky