Man's Ultimate Guide na nejchladnější hotely v Londýně

Anonim

V životě každého mladého člověka je čas, kdy se spaní v hlučných ubytovnách s dalšími mladými cestovateli je konečným dobrodružstvím.

Také přichází čas v každém mírně starším životě člověka, když si myslí: "Šroubujte to! Dej mi 5 hvězdiček nebo mi dát smrt. "Pro tuto druhou fázi jsme udělali nějaký záchranný výzkum.

Po namočení našich rtů na nejjemnější gin, který Londýn nabízí, odpočívá naše hlavy na nejjemnějších polštářích a probouzí se s nadšením samotného pana Bonda - řekněme, že pochybujeme, že vám bude chybět lůžko s 10 lůžky. Přečtěte si a prohlédněte si naše nejlepší 14 tipů pro hotely v londýnském Londýně.

Nobu, Shoreditch

Od svého pokoje Executive až po jeho Studio Suite se Nobu Shoreditch ve stylu japonské a estonské londýnské ve stylu. Unikátní tvorba Nobu Shoreditch je výrazem ikonického tvůrčího výrazu designového hotelu a je jedním z pouhých 10 ručně vybraných hotelů v butikovém řetězci. Nejdůležitějšími místy jsou podzemní restaurace, blízkost staré ulici a ulice Shoreditch High Street, špičkové služby a zařízení (včetně studia pilates, místností pro ošetření a Technogym). A samozřejmě má řadu míst, které vyhovují jednotlivým cestujícím i rodinám, takže byste byli těžko naladěni, abyste našli lepší místo, abyste se mohli postavit, když prožijete všechno, co Shoreditch nabízí.

BOOK @ Booking.com Z 277 USD za noc

L'oscar, centrální Londýn

Designed by Jacques Garcia - francouzský návrhář za Hôtel Costes v Paříži, La Mamounia v Marrakechu a NoMad v NYC - tato bývalá baptistická církev je nyní jedním z nejvíce dekadentních hotelů v Londýně. Jak můžete očekávat od García - mistr míchání úcty k historii s dramatickou bohémskou bohatostí - L'oscar má super-sexy interiér nastavený proti tradiční periferii. Jinými slovy, je to pocta, o čem viktoriánská éra patří: zachování klasické přísnosti a vedení soukromého života bláznovství a rozzuření. Pokud se tato rozlehlá mis-en-scéna zklidní vaším fantazií, a máte zájem o pobyt v avant-guard hotelu v srdci Holborn (jeden z londýnských nejkrásnějších okresů), mezi prosperující mix barů, obchodů a restaurace, tohle je bezmocný.

BOOK @ Booking.com Z 363 USD za noc

Hotel Henrietta, Covent Garden

Hotel Henrietta se nachází 2 minuty chůze od divadla Savoy a je jedním z nejlépe hodnocených lokalit v Londýně. V horním patře domu č. 15 Henrietta Street, Grand Henrietta (nedokážeme doporučit tento pokoj dostatečně vysoký), nabízí nádherný výhled na Londýn z vašeho soukromého balkonu: střechy, krajina a památky včetně London Eye jsou na dosah ruky. A všechny pokoje v tomto hotelu jsou romantické útěky samy o sobě, kompletní s intimními detaily, exkluzivním dokončením a nádherným nábytkem. K dispozici jsou také sprchy z deštného pralesa a (v některých pokojích) vana pro nožní nohy - pro maximální relaxaci.

BOOK @ Booking.com Od 449 Kč za noc

Ned, drůbež

Kondenzační zážitek Ned je "Sedí u bazénu na střeše sto let staré budovy, dívá se na katedrálu svatého Pavla a dále." Rozšířená? Ponecháme to na vaši představivost. Zjistěte si, jestli chcete zažít historické mistrovské dílo hodné oblíbené krátkotrvající charakteru Game of Thrones.

BOOK @ Booking.com Z 334 USD za noc

Distillery, Portobello Road

Hotel Distillery v Londýně se nachází pouhý 1 minutu chůze od tržiště v Portobello Road a nabízí špičkový policejní bar a sbírku ginů. Nachází se v srdci čtvrti Kensington a Chelsea, nejbližší letiště je letiště London Heathrow, které je vzdálené 18 km. Tato oblast je skvělou volbou pro cestovatele zajímající se o architekturu, památky a zábavu.

BOOK @ Booking.com Od 200 dolarů za noc

Sanderson, Fitzrovia

Sanderson je 5hvězdičkový butikový zážitek, který se nachází v srdci loutkového srdce londýnské proslulé čtvrti Soho. Půvabná budova 50. let byla Philippem Starckem vyzdobena v éterickém barokním a moderním designu, který dělá Hilton vypadat jako zlato-leštěné turd. Jeho vztek šílených klobouků spojuje extravaganci a jednoduchost, takže máte pocit, že jste sledovali Alice v říši divů. Kdo ví: po několika whisky, možná máte?

BOOK @ Booking.com Od $ 387 za noc

ME Londýn, centrální Londýn

ME London visí na jižním cípu Covent Garden. 57 pokojů, včetně 16 apartmá, nabízí (pravděpodobně) lepší výhled na hlavní lokální památky, než se dostanete z London Eye: City-Skyline, Trafalgar Square, Londýnský most a řeka Temže. oken do stropu. V roce 2013 byla ME London oceněna slavným seznamem Hot Conve Nast Traveler Hotlist a v dubnu letošního roku získal vedoucí concierge prestižní ocenění "Golden Keys" hotelier industry industry.

$config[ads_text5] not found

BOOK @ Booking.com Od $ 416 za noc

Belgraves, centrální Londýn

Belgraves spojuje tradiční britskou pohostinnost s americkým bohémským postojem. Hotel Belgraves, jen co by kamenem dohodil od nádraží Victoria, je první evropskou spoustou luxusního zážitku Thompson Hotels a nachází se v jednom z londýnských nejbohatších čtvrtí. Pokud hotelová 80-místná restaurace, intimní knihovna a fitness centrum neuděláte bavit, podívejte se na nedaleké mezinárodně proslulé obchody, památky a rušnou náměstí Sloane.

BOOK @ Booking.com Od 164 USD za noc

Shoreditchův dům, Shoreditch

Hosté hotelu Shoreditch House, který je zastrčený ve východním Londýně, jsou ubytováni v 26 pokojích vybavených vinobraní AM / FM alarmy, láhve s horkou vodou, čerstvou kosmetikou Cowshed, šamponem a mýdlem z přilehlých lázní, mohutnými deštnými pralesy, a řadu klasických knih, hraček a her, které jsou povzbuzovány k půjčování. Pokoje jsou otevřené pro členy i pro nečleny. Jeden pro seznam lopaty.

BOOK @ Booking.com Od 262 USD za noc

Ham Yard Hotel, Soho

Hotel Ham Yard je vzdálen jen 2 minuty chůze od hotelu Piccadilly Circus. Všechny pokoje jsou zařízené na míru a mají okna od podlahy ke stropu a vynikající výhled na okolní město. Pokud zůstanete, ujistěte se, že nejvíce využíváte mimořádné doplňky, jako je fitness centrum s hypoxickou komorou (fitness nástroj, který simuluje nadmořskou výšku), kino, zahradu na střeše a bowlingovou dráhu ve stylu padesátých let.

BOOK @ Booking.com Od 701 € za noc

Závěs, Shoreditch

$config[ads_text6] not found

Závěs je zasazen mezi premiéry barů a restaurací Shoreditch v umělecké čtvrti. Se všemi, co byste očekávali od hipu, upscale hotelu tohoto typu (a více), budete odfouknuti pryč více než služba. Bonusové funkce zahrnují blízkost nádraží Old Street a (2 míle) od Tower of London.

BOOK @ Booking.com Z 267 USD za noc

Hlavní ředitel Londýna, Bloomsbury

Pokud máte rádi literaturu, historii nebo architekturu, je hlavním londýnským místem, Bloomsbury. Vrcholná budova, která je uvedena v 2. patře, je hlavním sídlem východního boku Russell Square v Bloomsbury. Nebudeme dávat příliš mnoho, ale otevření tohoto 334-pokojového hotelu opravdu obnovilo původní budovu k její původní slávě - zatímco spravuje záběr adrenalinu do srdce londýnského nejvíce literárního okolí.

BOOK @ Booking.com Od $ 338 za noc

Mandrake, Fitzrovia

Harryho Potterova halucinogenní rostlina (mandrak) s děsivou goblinovou tváří, jejíž výkřiky mohou zabít člověka, pravděpodobně není v mysli při vstupu do tohoto hotelu. Nicméně, ačkoli hotel Mandrake není přesně dominantní na malé ulici ve Fitzrovia, že je v, měl by se dovolávat nedobrovolné double-přijmout při příjezdu, takový je třída a luxusní v nabídce.

BOOK @ Booking.com Od $ 541 za noc

Pilgrm, Paddington

Pilgrm, Paddington se označuje za "osvěžující přestávku od obyčejného". S propracovaným návrhem, současně moderním a starožitným, dosáhl svého cíle, vzdáním se historie a umístění. Pokud si vážíte starého světového designu a britského řemesla, budete se cítit jako doma.

BOOK @ Booking.com Od 186 Kč za noc

Související: Nákupní průvodce Ultimate Men pro Londýn

Zajímavé Články

Je čas, aby každý člověk naučil rozdíl mezi formálním a polořadovým

Zvládnutí Rugged Gentleman Look

Kith vytváří první obilovinový bar v New Yorku

Nejlepší oblečení muži týdne Feat. Jeff Goldblum, Jonah Hill & Common