Manchester United představí své speciální vydání hodinky TAG Heuer

Anonim

Je jasné, že existují nějaké výhody, které by byly oficiálním časoměřičem velkého fotbalového družstva.

Nejnovějším příkladem je Manchester United vydání časopisů TAG Heuer Carrera Heuer 01 a Formula 1. Vytvořené k označení turné Manchester United ve Spojených státech, stejně jako jejich blížící se anglické Premiere ligové sezóny, hodinek budou párovat švýcarský hodinářův avantgardní design s klubovými podpisovými barvami.

Přirozeně budou červené a antracitově šedé hodinky nosit i hráči v sezóně 2018 - 2019.

Tak co je v krabici?

Zvláštní vydání TAG Heuer Carrera Heuer 01 přichází jako nerezová ocel 43 mm, ve které je osvědčený Caliber Heuer 01 Automatic. Toto hnutí umožňuje hodiny, minuty a sekundy fungovat vedle datového okna na značce 3. K dispozici jsou také tři další rhodiované chrono čítače ve 12 hodin, 6 hodin a 9 hodin - z nichž poslední nosí logo klubu.

Otočte hodinky kolem sebe a budete moci nahlédnout do mechanismu díky safírovému případu. Sportovní a maskulinní estetika je vyleštěná gumovým páskem, který sportovní barvu podpisuje. Rovněž poskytuje 100 metrů vodotěsnosti.

Druhým modelem, který se připojil k sestavě, je chronograf TAG Heuer Formule 1. Je to mnohem dostupnější než Heuer 01 díky své ocelové konstrukci 43mm skříně a křemenného chronografu. Hodinky umožňují hodiny, minuty a sekundy fungovat vedle datového okna na značce 4. Číselník je dokončen v opalinovém antracitu, který je v kontrastu s červenými indexy a nadměrnou číslicí "12" v arabské číslici na polední značce.

Tam jsou také tři čítače chrono na tomto kusu, který dělá tento model jeden z nejlepších hodinek hodinek v řadě TAG Heuer. Hodinky jsou spárovány s černým gumovým páskem, aby odrážely jeho skutečný sportovní estetiku.

Zajímavé Články

Simone Holtznagel odhalí, jak úspěšně zasáhnout do dívčích DM

Loaf o těchto epických Man Loafing Loafers

Lindsay Hancock x Justinne Pro časopis Arsenic

18 nápadů na úžasné a mužské herny